Jakub Dajewski

This was published in the following publications on 15.04.2010:
Głos Wielkopolski

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o przedwczesnej śmierci
ś + p
Jakuba Dajewskiego
ucznia trzeciej klasy gimnazjum
Był wzorem koleżeństwa i pracowitości,
pełnym zapału, zdolnym i miłym chłopcem.
Takim pozostanie na zawsze w naszych sercach i myślach...
Rodzicom, Bratu i Bliskim
składamy
szczere wyrazy współczucia
Dyrekcja, Rada Rodziców
oraz
nauczyciele i uczniowie
Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego nr 3 w Poznaniu

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Syneczku, masz ładnie. Bylam już wczoraj. Tylko tyle mogę Ci dać. Wywalczyłam dzisiaj w pracy wolne i zaraz do ciebie przyjadę.

M.


1yr

Image chosen by user
Dziś twoje Imieniny, Synku. Byłam u Ciebie, masz piękne kwiaty i światełka. Tylko tyle mogę Ci dać. Mało, ale mnie to musi wystarczyć

M.


1yr

Image chosen by user
Kubuś... Qba...Jakub. Miałbyś dziś piękny Jubileusz. 30 lat temu po raz pierwszy zostałam mamą. Nie ma już Kuby, ani mojej położnej Kasi ani profesora Zbigniewa. Została wdzięczność i pamięć. Synku, mam Ci tak wiele do powiedzenia ale pewnie wszystko wiesz. Cieszę się że byłeś, że mogłam Cię kochać, że wciąż ze mną jesteś. Lubię ten dzień, choć przeżywam inaczej niż kiedyś. Tęsknię niewyobrażalnie, ale cieszę się, że zawsze rozumieliśmy się bez słów. I tak jest do dziś. Świętuj radosnie, gdziekolwiek jesteś! ❤️

M.


1yr

Image chosen by user
14 lat bez Ciebie. Świat się kręci, ale jakoś tak bez sensu. Zaraz będę u Ciebie. Tęsknię i kocham.

M.


2yrs

Image chosen by user
Dzień Dziecka bez ciebie jest inny. Wspominam, odwiedzam i kocham.

M.


3yrs

Image chosen by user
Dziś jest Ten Dzień. Pamiętam go. Byliśmy spokojni Będę tęsknić nadal. M.

M


3yrs

13 lat bez ciebie .

Jaa


3yrs

Image chosen by user
Masz dziś 28 Urodziny. Byłam u Ciebie. Tęsknię bardzo...

M


3yrs

Image chosen by user
Tęsknię i kocham. Mama

M


4yrs

Image chosen by user
Kocham Cię, Synu. Tęsknię bardziej w te 27 Twoje Urodziny. Bądź ze mną zawsze. Aż do końca. Kocham. M.

Mama


4yrs

Image chosen by user
Synku, jestem wściekła, że przez głupotę innych nie mogę dziś przyjść do Ciebie. Ale kocham i myślę.

Mama


5yrs

Image chosen by user
Dziś są Twoje Imieniny. Kocham Cię, Synku

Mama


6yrs

Image chosen by user
Tęsknię dziś szczególnie mocno

Mama


6yrs

Image chosen by user
Tęsknię, Synku. Przyjadę.

M.


7yrs

Image chosen by user
Chciałabym nie przeżywać tego wszystkiego, co teraz czuję, ale cieszę się, że byłeś. Poznanie Ciebie było jednym z 2 najwartościowszych spotkań w moim życiu

Mama


7yrs

Image chosen by user
Tylko Ciebie będzie mi dziś brakować, Synku ♥

Mama


7yrs

<p>Dziś nie złożysz mi życzeń, ale wiem, że chciałbyś... M.</p>


8yrs

<p>Urodziny bez Ciebie są bez sensu... M.</p>


8yrs

<p>Już 8 lat Cię nie widziałam. Tęsknię niewyobrażalnie. Mama</p>


8yrs

<p>I znów ten znienawidzony kwiecień. Brakuje mi Ciebie. Kocham. M.</p>

Mama


8yrs

Image chosen by user
<p>Tęsknię. M.</p>


8yrs

<p>Kolejne Święta bez Ciebie. Tęsknię ogromnie. kocham. M.</p>


8yrs

Image chosen by user
Synuś, dziś masz Święto. A może to ja mam?


8yrs

Image chosen by user
Masz dziś Urodziny. Czego Ci życzyć?... <3


8yrs

End of content

No more pages to load