Ze smutkie

This was published in the following publications on 03.09.2020:
Kurier Lubelski

Ze smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci
Anny Łętek

z d. Polberg
Ania była artystką-altowiolistką w Filharmonii Lubelskiej
w latach 70. ubiegłego stulecia.
W Lublinie ukończyła Liceum Muzyczne,
a w Gdańsku PWSM. Na początku lat 80.
wspólnie z mężem wyjechali do Hiszpanii
i po egzaminie konkursowym
przyjęła stanowisko lidera grupy altowiolistów
w orkiestrze symfonicznej w Valladolid.
Dzięki Ani otrzymałem propozycję gościnnego dyrygenta
w końcówce lat 80. tejże orkiestry,
a w roku 90. przyjąłem na kilka miesięcy stanowisko
szefa ww. orkiestry.
Ania była muzykiem wyróżniającym się wszędzie tam,
gdzie pracowała.
W życiu koleżeńskim potrafiła pielęgnować przyjaźń,
a życzliwość - bezinteresowna uczynność,
wyróżniały ją wśród wielu innych.
Nie mówię to, co wiem, ale wiem, co mówię.
Łączę się w głębokim smutku
z synemMichałem i całą liczną rodziną.
Szczerze oddany

Adam Natanek Aniu, przyjacielu - spoczywaj w ciszy,
która jest najpiękniejszą muzyką
„VERBO VOLANT, SCRIPTA MANENT”

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

End of content

No more pages to load