Jan Gawron

This was published in the following publications on 19.04.2021:
Głos Wielkopolski

„Już ostatnia iskra w moim życiu zgasła,
Było przeznaczenie, umrzeć mnie w tym czasie,
Skończyłem wędrówkę szlakiem ziemskiej drogi,
Przyjmij, Boże, duszę na niebieskie progi”.
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 15 kwietnia 2021 roku zmarł
Kochany Mąż, Nasz Najdroższy Tatuś, Teść,
Dziadek i Pradziadek

ś+p
Jan Gawron

lat 87
Msza pogrzebowa odbędzie się
w Sanktuarium Matki Bożej Literackiej w Buku,
dnia 19 kwietnia, o godz. 14.00. Następnie pogrzeb
na cmentarzu Świętego Rocha w Buku.
Pogrążona w smutku i bólu
Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
,,,Każdy człowiek nawet najskromniejszy, pozostawia po sobie ślad,,,, .Tatulku , byłeś skromnym, dobrym człowiekiem. Twój ślad nigdy nie zmyje woda, nigdy nie przysypie piach, nigdy nie przykryją liście. Tato zawsze będziesz obecny wśród nas. Czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. ,,, Obejmuje cię ból i smutek jeżeli umiera ci bliska osoba i uświadamiasz sobie, że już jej więcej nie zobaczysz,,, . Tatulku nie tak miało być.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. ,,,,Jak cudownie byłoby móc przyprowadzić z powrotem z nieba , kochaną nam osobę ,aby spędzić z nią dzień na ziemi. TYLKO JEDEN DZIEŃ, OSTATNI DZIEŃ RAZEM ...... . Wszystko bym oddała żebyśmy mogli się Tatulku pożegnać. Tak bardzo tęsknię, moje oczy są wciąż mokre od łez. Tatulku, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. Wciąż nie mogę uwierzyć Tato że nie ma Cię wśród nas. Mam wrażenie że to głęboki sen, i za chwilę się spotkamy. A łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną i nie chcą przestać.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. Bardzo, bardzo tęsknimy, a łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. A łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato. Czuwaj nad nami. Spoczywaj w Pokoju. A łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną

Córka


3yrs

Image chosen by user
Niech wciąż płonie światełko pamięci Tato dla Ciebie. Zawsze będę pamiętać, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
,, Życie człowieka jest jak płomień Świecy , wystarczy podmuch wiatru, żeby je zgasić ..... . Zawsze będę pamiętać Tatulku, Czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato. Czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. A łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną

Córka


3yrs

Image chosen by user
,,A choć ich życia płomień zgasł, to myśli o nich są ciągle w nas.,,, Zawsze będę pamiętać Tatulku, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
,,,Kochany Tato , bardzo za Tobą tęsknię nie w dzień i w nocy myślę o tym, gdzie jesteś.,,, Zawsze będę pamiętać Tatulku, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato. , Czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. Zawsze będę pamiętać . Tęsknimy bardzo. Tatulku, a łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną i nigdy nie przestaną.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato. Wciąż nie mogę uwierzyć że Cię nie ma wśród nas. To takie niesprawiedliwe, bez pożegnania, bez trzymania za rękę, bez spojrzenia. Tatulku, czuwaj nad nami spoczywaj w Pokoju. A moje łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną i nigdy nie przestaną.

Córka


3yrs

Image chosen by user
,,, Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie,,. Tatulku czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
,, Ciemnym wieczorem błysną kolory, od wszystkich blasków prosto do nieba. Tam , gdzie ich dusze już uleciały . Są dziś szczęśliwi, nic im nie trzeba.,,,, Zawsze będę pamiętać Tatulku, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Kochany Tato. ,, Choć dzisiaj nie mogę przytulić się do Ciebie , Wiem , że mnie słyszysz, przebywając w Niebie,, Tatulku, wciąż nie mogę uwierzyć , że nie ma Cię wśród nas, Spoczywaj w Pokoju. Czuwaj nad nami. A łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną. I nie chcą przestać.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Kochany Tato , ,,,Ciesz się w niebiosach zacnym gronem, tam wszystkich równo chcą doceniać, choć życie śmiercią zakończone , to nie oznacza zapomnienia.,,, Czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
,, Nieważne czy rok minął, dzień, miesiąc czy lata, gdy odszedł ktoś na zawsze, to tracisz cząstkę świata. Cóż zostało nam dzisiaj ? Wspomnienia, ten czas te chwile ,to dużo....czy może niewiele? Aż tyle...Czy tylko tyle?,,,, Tatusiu, nie daje rady, zawsze będę pamiętać, ale to nie to samo , gdy byłeś z nami. ....... Czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
,, Stracić kogoś bliskiego to bardzo bolesna strata, to tak jakby uciąć ptaku skrzydła,a potem kazać mu latać,,. Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

End of content

No more pages to load