Jan Gawron

This was published in the following publications on 19.04.2021:
Głos Wielkopolski

„Już ostatnia iskra w moim życiu zgasła,
Było przeznaczenie, umrzeć mnie w tym czasie,
Skończyłem wędrówkę szlakiem ziemskiej drogi,
Przyjmij, Boże, duszę na niebieskie progi”.
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 15 kwietnia 2021 roku zmarł
Kochany Mąż, Nasz Najdroższy Tatuś, Teść,
Dziadek i Pradziadek

ś+p
Jan Gawron

lat 87
Msza pogrzebowa odbędzie się
w Sanktuarium Matki Bożej Literackiej w Buku,
dnia 19 kwietnia, o godz. 14.00. Następnie pogrzeb
na cmentarzu Świętego Rocha w Buku.
Pogrążona w smutku i bólu
Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. A łzy płyną płyną płyną płyną płyną

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. A łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. A łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. A łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną

Córka


3yrs

Image chosen by user
,,Tato wciąż będziesz żył w moim sercu,, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato. Czuwaj nad nami. Spoczywaj w Pokoju.

CÓRKA


3yrs

A łzy płyną, płyną , płyną..............

CÓRKA


3yrs

Image chosen by user
Wciąż nie mogę uwierzyć Tato.

CÓRKA


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, Czuwaj nad nami, Spoczywaj w Pokoju. Tatulku, tak bardzo tesknię. pytanie :Dlaczego tak nagle,tak szybko, bez pożegnania? Zawsze będzie mnie męczyć, nigdy się z tym nie pogodzę.

CÓRKA


3yrs

Image chosen by user
,,, Ludzie, których kochamy zostają z nami na zawsze,,,. Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
,, Śmialiśmy się dopóki nie przyszło nam płakać,,,, i płaczemy cały czas, łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną. Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. Wciąż nie mogę uwierzyć Tato że nie ma Cię wśród nas. To takie trudne, tak nie miało być.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. Dlaczego?????

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. ,,,,,, Śmierć, to słowo, które bolesny cios zadaje, kończy się życie, kończy się świat........tylko Pustków, tylko żal w duszy zostaje,a w sercu wielki żal....... ,,,,,,. A łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. ,, Odszedłeś tak szybko że ani uwierzyć ani się pogodzić,,. Tak nie miało być. Pytanie ,, dlaczego?,, Już zawsze zostanie bez odpowiedzi.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. Tatulku , obejmuje mnie ból, rozpacz, i wciąż nie mogę uwierzyć że Cię już więcej nie zobaczę, nie usłyszę. A łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną.,.............​​.,

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato. Czuwaj nad nami. Spoczywaj w Pokoju. ,,,, Wszystko się kończy,...... wszystko przeminie .....i sen się przerwie,..,... słodkie marzenie,..... lecz coś jest w duszy ...,co nigdy nie minie i wciąż trwać będzie, ......a jest to wspomnienie,,,, .

Córka


3yrs

Image chosen by user
Tatulku, zostały po sobie tylko wspomnienia. Wspominamy chwilę spędzone z Tobą. Twoje żarty, twój uśmiech, nigdy nie będzie już tak samo. Czuwaj nad nami. Spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Wciąż nie mogę uwierzyć i nigdy nie uwierzę,że Ciebie Tato nie ma. A moje oczy cały czas płaczą.. Łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną i nie chcą przestać.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. ,, Pokój Ci wieczny w cichej krainie gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie , gdzie słyszysz Boga głos serdeczny, Pokój Ci wieczny.,,,,Tatulku wieczny odpoczynek racz Ci dać Panie a światłość wiekuista niechaj Ci świeci, na wieki wieków, amen.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato. Czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. ,,Jest coś co śmierci się opiera, to pamięć, ona nie umiera,,,.

Córka


3yrs

Image chosen by user
,, Słońce, kwiaty, wiatr coś szepczą, ukojenie dają. Przecież ludzie nie odchodzą, oni powracają. ,,, Tatulku, wciąż nie mogę uwierzyć że Cię wśród nas nie ma. A łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną, płynąć nie przestaną.

Córka


3yrs

End of content

No more pages to load