Jan Gawron

This was published in the following publications on 19.04.2021:
Głos Wielkopolski

„Już ostatnia iskra w moim życiu zgasła,
Było przeznaczenie, umrzeć mnie w tym czasie,
Skończyłem wędrówkę szlakiem ziemskiej drogi,
Przyjmij, Boże, duszę na niebieskie progi”.
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 15 kwietnia 2021 roku zmarł
Kochany Mąż, Nasz Najdroższy Tatuś, Teść,
Dziadek i Pradziadek

ś+p
Jan Gawron

lat 87
Msza pogrzebowa odbędzie się
w Sanktuarium Matki Bożej Literackiej w Buku,
dnia 19 kwietnia, o godz. 14.00. Następnie pogrzeb
na cmentarzu Świętego Rocha w Buku.
Pogrążona w smutku i bólu
Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
,,Nie ma gorszego bólu niż świadomość , że to co było nigdy już nie wróci , że osoby z którymi byliśmy szczęśliwi, odeszli z tego świata,,,,. Tato , tak bardzo mi Ciebie brakuje. Nigdy się z Twoim odejściem nie pogodzę. Za wcześnie, za szybko, za nagle. Czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. Bardzo tęsknimy.

Córka


3yrs

Image chosen by user
A łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju . ,,,Lecz oni przecież ciągle żywi , Nadal wytrwale są wśród nas , Ich dusze przy nas pozostały, Tylko ich ciała zabrał czas.,,,

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato. Czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
,, Miałeś piękny sen, idąc z aniołami pod rękę ku wiekuistemu światłu,,. Tato , czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
,, Życie choć piękne, tak krótkie jest,,,. Tato, Miałeś 88 lat , kiedy anioł śmierci zabrał cię na niebiosa, ale dla mnie zawsze to będzie za krótko. Zawsze będę pamiętać, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. A łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Tatusiu, płomień Twojego życia zgasł, ale moja pamięć o Tobie zostanie na zawsze. Nigdy nie pogodzę się z Twoim odejściem. Czuję ból, smutek, żal, i wściekłość na to ,. Że Anioł Śmierci zabrał Ciebie w najgorszym z możliwych czasie. Zawsze będę pamiętać i przychodzić na Twój Grób, nie wierząc wciąż że tam jesteś. A kiedy nie będzie lampki na Twoim grobie, to znaczy że jestem z Tobą. Czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Tato! Dlaczego? A łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
,, czasem odchodzą dobrzy ludzie,co nam pomogli w życiu wiele,i można wtedy pytać Boga, czemu odchodzą przyjaciele,,,. Tatusiu, byłeś dobrym człowiekiem, wesołym, uśmiechniętym, mieliśmy sobie tyle do powiedzenia, a pandemia rozdzieliła nas i nigdy nie pogodzę się z tym ,że nie dane nam było się pożegnać. Tato czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju. A łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Zawsze będę pamiętać Tato. Czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
,, Czasem odchodzą nasze anioły i nagle w miejscu zatrzymał się świat.....,,. Tato, byłeś naszym aniołem i bądź nim nadal. Nigdy nie pogodzę się z Twoim odejściem. Tak szybkim, w tak okropnym czasie, bez słów pożegnania, bez trzymania za rękę. Tatusiu dlaczego? Czuwaj proszę nad nami. Spoczywaj w Pokoju. A ja będę codziennie stała nad Twoim grobem z niedowierzaniem , że Ty tam leżysz w ciemnym grobie. Pociesza mnie tylko myśl , że jest Ci tam dobrze. Że nie cierpisz. Ale my tęsknimy, cierpimy, a łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną płyną.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Tato, gdzie jesteś, nie ma Cię przy stole, nie ma Cię w pokoju, jeszcze słyszę twój chód, szukam Cię, Tato gdzie jesteś? .............. Zawsze będę pamiętać, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato, czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato. Czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Wciąż nie mogę uwierzyć Tato że nie ma Cię wśród nas. Spoczywaj w Pokoju. Czuwaj nad nami.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato. Dziś Twoja Mama, a moja ukochana babcia ma urodziny. Świętujcie w Niebie. Tęsknimy bardzo. Czuwajcie nad nami.Spoczywajcie w Pokoju.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Pozostała nam tylko pamięć i tęsknota. Tato, tak bardzo tęsknimy. Łzy płyną płyną płyną płyną płyną płyną. Czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju Tato.

Córka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać Tato. Czuwaj nad nami, spoczywaj w Pokoju.

Córka


3yrs

End of content

No more pages to load