Magdalena Małek

This was published in the following publications on 15.04.2021:
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 10 kwietnia 2021 r.
odeszła Ukochana Córka, Mama, Wnuczka i Siostra
Śp. Magdalena Małek
Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się mszą św. żałobną z wystawieniem urny
odprawioną w piątek, 16 kwietnia 2021 r. o godz. 13:00
w kaplicy Straży Granicznej, przy ul. Piłsudskiego w Koszalinie.
Po mszy kondukt uda się na cmentarz w Koszalinie
pod wejście „E” (od ulicy Kamieniarskiej).
Rodzina
Szczegóły uroczystości na WROTNIEWSCY.PL

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Juz 5 lat bez Ciebie.. kocham i tesknie i zyje za Ciebie

TT


4mos

Kolejne dzień Wszystkich Świętych. To już trzecie takie świato gdy idę palić światełko nadziei na Twoim grobie. Duszę w sobie rozpacz. Nigdy nie myślałem że Twoje odejście będzie tak bolało. A boli. Do zobaczenia jutro. Kocham

T


2yrs

Image chosen by user
Boli bardzo boli.

AL


2yrs

Image chosen by user
Kolejne lato bez Ciebie przemija. Pamięć i tęsknota nie przemija.

T


3yrs

Image chosen by user
Miałem nie pisać, ale to jest silniejsze ode mnie. Wczoraj minęło 13 miesięcy. 13 długich miesięcy bez Ciebie. Żal i ból.

T


4yrs

Ból i tęsknota .

AL


4yrs

To byl piekny, sloneczny dzien. To nie byl dzien na umieranie. Nie tak mialo byc.. tesknie bardzo..

TT


4yrs

Image chosen by user
Dzisiaj mija rok od Twojego odejścia. Rok bólu. Rok pustki. Rok żalu i cierpienia. To już ostatni mój wpis w tym miejscu. Na zawsze w sercu, na zawsze w pamięci. Kocham.

T


4yrs

Love you

TT


4yrs

Image chosen by user
Dzisiaj 11 miesięcy bez Ciebie. 11 miesiecy smutku, cierpienia, żalu. I pytanie. DLACZEGO? Dlaczego zabrałaś ze sobą. Kocham i tęsknię.

T


4yrs

Image chosen by user
Za chwilę minie luty. Przykro mi że tylko raz byłem u Ciebie. Ale choroba mnie zmogła. Ale wiedz, że nie ma dnia abym o Tobie nie myślał. Płacz i smutek

T


4yrs

Image chosen by user
Smutno mi. Za chwilę minie rok. A ja widzę Ciebie jakby to było wczoraj. Kocham i tęsknię

T


4yrs

Image chosen by user
Już ponad 9 miesięcy w samotności. Ciężko, smutno, żal wielki. Tyle miałem Ci do powiedzenia. Nie zdążyłem. ale może kiedyś, może gdzieś. Kocham

T


4yrs

Image chosen by user
Nowy Rok. Pierwszy początek roku bez Ciebie. Oj boli. Bardzo boli Twoje odejście. Kocham

T


4yrs

Image chosen by user
Dzisiaj Wigilia. Nie wiem jak ja sobie poradzę bez Ciebie. Nic nie cieszy. Byłem dzisiaj u Ciebie. Pięknie przystrojony macie grób. Ale nawet najpiekniejsza dekoracja Waszego miejsca spoczynku nie zmniejszy cierpienia po Twoim odejściu. Kocham bardzo. Tęsknię bardzo.

T


4yrs

Tęsknie.. tak bardzo...

TT


4yrs

Image chosen by user
Jak to było w reklamie. Coraz bliżej święta. Ale po co one mają być. Bez Ciebie? Bez Ciebie nie ma już nic. Jedyne co pozostało to smutek i olbrzymi ból.

T


4yrs

Image chosen by user
Boli oj bardzo boli.

AL


4yrs

Image chosen by user
Za chwilę Mikołajki. Pierwsze bez Ciebie. I komu ja mam dać teraz prezent? Bez Ciebie nie ma już nic. Tylko smutek i ból.

T


4yrs

Image chosen by user
Kocham, tęsknię.

T


4yrs

Image chosen by user
Wiem że tego nie czytasz, ale muszę pisać. To, poza cichymi rozmowami z Tobą daje mi małą ulge w cierpieniu. Na granicy z Białorusią zamieszki. Wiem , że żona Twojego Taty tam pojechała. Niech Bóg ma Ją w opiece, bo jakby coś się jej przydarzyło Twój Tata by tego nie przeżył. Kocham.

T


4yrs

Image chosen by user
11 listopada. Święto Niepodległości. Pierwsze bez Ciebie. Kiedyś świętowaliśmy razem. Kiedyś. Boli.

T


4yrs

Image chosen by user
Jutro 7 miesięcy bez Ciebie. Siedem długich miesięcy w bólu i w rozpaczy. Wpadnę to pogadamy. Jak kiedyś. Kocham.

T


4yrs

Image chosen by user
Pierwszy raz to nie Ty zapalałaś świeczki w dniu Wszystkich Świętych, ale Tobie zapalano. A było ich bardzo dużo. Znajomi i rodzina pamiętają. Mam nadzieję że w następnych latach będzie podobnie. Zauważyłem wśród zniczy ten najważniejszy-dla UKOCHANEJ MAMY. Pozwoliłem sobie w Twoim imieniu zapalić znicz na grobie Twojej mamy. Obiecuję Ci że tak będzie do końca mojego życia. Kocham i bardzo tęsknię.

T


4yrs

End of content

No more pages to load