Magdalena Małek

This was published in the following publications on 15.04.2021:
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 10 kwietnia 2021 r.
odeszła Ukochana Córka, Mama, Wnuczka i Siostra
Śp. Magdalena Małek
Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się mszą św. żałobną z wystawieniem urny
odprawioną w piątek, 16 kwietnia 2021 r. o godz. 13:00
w kaplicy Straży Granicznej, przy ul. Piłsudskiego w Koszalinie.
Po mszy kondukt uda się na cmentarz w Koszalinie
pod wejście „E” (od ulicy Kamieniarskiej).
Rodzina
Szczegóły uroczystości na WROTNIEWSCY.PL

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Minęło kilka miesięcy, a ja wciąż nie mogę uwierzyć że Ciebie już nie zobaczę nie porozmawiam. Bardzo mi ciężko.

AL.


4yrs

Image chosen by user
Brak słów

T


4yrs

Image chosen by user
Najtrudniejszy dzień. Wszystkich Świętych. Dla mnie zawsze będziesz jak święta. Kocham, tęsknie.

T


4yrs

Nawet nie wiedziałam, że miałaś siostrę... Tak wielu rzeczy nie zdążyliśmy sobie powiedzieć. Jest mi tak ciężko, a Ciebie nie ma już obok, żeby mi pomóc. Tęsknię tak bardzo...

K


4yrs

Image chosen by user
Byłem u Ciebie. Nie jesteś już sama w tym ciemnym grobie. Zjawiła się Twoja młodsza siostra. Dostałyście też śliczny nagrobek. Mimo to ból tkwiący we mnie nie maleje. Kocham.

T


4yrs

T, nie jestes sam...mysle.o Magdzie kazdego jednego dnia...

TT


4yrs

Image chosen by user
Za chwilę 1 listopada. Pierwszy taki dzień po Twoim odejściu. Boje się jak ja to wytrzymam. To będzie najtrudniejszy z dni spędzanych bez Ciebie. Kocham i tęsknię.

T


4yrs

Image chosen by user
Nie mam już siły żyć beż Ciebie. Kocham.

T


4yrs

Image chosen by user
Równo pół roku bez Ciebie. Kolejna wizyta na cmentarzu, kolejne zapalone znicze. Ból ogromny, żal, tęsknota. W pamięci na zawsze. Kocham.

T


4yrs

Image chosen by user
Ból i tęsknota

AL


4yrs

Image chosen by user
Sobota. Kolejna bez Ciebie. Ból nie do zniesienia. Niby na zewnątrz wszystko ok ale w środku szaleństwo. I pytanie. Dlaczego?

T


4yrs

Image chosen by user
Pierwszy dzień jesieni. Minęło lato. Pierwsze bez Ciebie. Smutne i ciche. Kocham i tęsknie.

T


4yrs

Image chosen by user
Tyle długich dni bez Ciebie. Bez telefonu, bez wizyty, bez niczego. W dniu którym odeszłaś wszystko stało się do niczego. No bo niby jest dla kogo żyć, tylko po co? Po co bez Ciebie? Nie ma dnia bez Ciebie. Jutro będę u Ciebie to sobie pogadamy. Chociaż przez chwilę. Kocham, tęsknię.

T


4yrs

Zawsze będę pamiętać.

A.L.


4yrs

Image chosen by user
Pięć miesięcy w żałobie. Bardzo trudny i smutny czas. Najgorszy w moim życiu. Mówią, że czas leczy rany. Tej nie zaleczy nigdy. Kocham bardzo.

T


4yrs

Image chosen by user
Dzisiaj mija 5 miesięcy jak byłaś u mnie ze swoim kochanym synkiem. Był to ostatni raz jak Ciebie widziałem. Było cudownie, zabawnie i nic nie wskazywało na to co się dzień później stanie. Wielki żal i smutek. Kocham Cię.

T


4yrs

Image chosen by user
Za kilka dni 5 miesięcy bez Ciebie. Boli wszystko, a najbardziej serce. Kocham

T


4yrs

Image chosen by user
Koniec wakacji tuż tuż. Pierwsze bez Ciebie. Tęsknię ogromnie. Boli ogromnie. Kocham bardzo.

T


4yrs

Image chosen by user
Za kilka dni 4 miesiące bez Ciebie. Dalej boli. I to bardzo. Wciąż czekam na telefon od Ciebie chociaż wiem że już nigdy nie zadzwonisz. Ale czekam.

T


4yrs

Image chosen by user
105 dni bez Ciebie a serce dalej krwawi.

T


4yrs

Image chosen by user
Niestety odpadamy z Euro. Czyli norma. Za kilka dni byłyby Twoje 33 urodziny. Żal wielki że ich nie będzie. Będą w moim sercu. Tęsknię

T


5yrs

Image chosen by user
71 dni bez Ciebie. Dalej boli. Z dnia na dzień bardziej. Wczoraj graliśmy z Hiszpanią. Był zwycięski remis. Dalej się liczymy w grze. Kocham

T


5yrs

Image chosen by user
66 dni bez Ciebie. Ogromny żal i smutek.Trwa Euro 2020. Szkoda że razem nie oglądamy meczów. Chociaż prawdę powiedziawszy to Polska tradycyjnie - słabiutko.

T


5yrs

Image chosen by user
Tęskno mi bez Ciebie.

T


5yrs

End of content

No more pages to load