Teresa Zaradniak

This was published in the following publications on 28.10.2020:
Głos Wielkopolski

„I żadna łza, i żadna myśl, i żadna chwila, i rok
n ie przeszły, nie przepadły, ale idą wiecznie…”
C.K. Norwid

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 22.10.2020 r. zmarła przeżywszy 68 lat
nasza ukochana Siostra

ś+ p

Teresa Zaradniak

Msza św. żałobna zostanie odprawiona w dniu 30.10.2020 r. o godz. 11.00
w kościele pw. św. Wawrzyńca w Koźminie Wielkopolskim,
po której nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku
na cmentarzu w Koźminie Wielkopolskim przy ul. Poznańskiej.

Pogrążeni w żałobie
Ewa, Basia, Justyn

Beach

Księdzu Kanonikowi Zygmuntowi Lewandowskiemu ,
Duchowieństwu Koźmińskiemu,
Księdzu Kanonikowi Jerzemu Ranke,
przybyłym Księżom
za wszystkie msze św. i modlitwy,
Siostrom Elżbietankom,
Panu Kościelnemu Jarkowi Bartczakowi za wszystko,
Panu Burmistrzowi i Radnym Rady Miejskiej
w Koźminie Wlkp.,
Szkole Podstawowej nr 1 w Koźminie Wlkp.,
Służbie Zdrowia
z Koźmińskiego Centrum Medycznego
i krotoszyńskiego szpitala,
niezawodnym Mieszkańcom Nowego Rynku
i ulic przyległych za sąsiedzkie pospolite ruszenie,
Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym
i każdemu, kto w tym trudnym czasie
pomógł nam w jakikolwiek sposób,
Wszystkim za zamówione msze św.,
za ofiarowane komunie św., za duchowe wsparcie,
za kwiaty i udział w uroczystości pogrzebowej
naszej ukochanej Siostry

ś+p
Teresy Zaradniak

składamy szczere
Bóg zapłać!

Ewa, Basia, Justyn Zaradniak

Kochani
Ewuniu, Basiu, Justynie
z głębokim bólem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o odejściu
Waszej kochanej siostry

ś+p

Teresy

Łącząc się z Wami w żałobie,
składamy najszczersze wyrazy współczucia.
kuzynostwo
Mieczysława, Maria, Hania z Mirkiem,
Mateusz z rodziną

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Tereniu, dzisiaj Twoje URODZINY, pamiętam o Tobie.

Ela


4yrs

Image chosen by user
Tereniu, minęło 11 smutnych miesięcy.....nie mogę się pogodzić. Jesteś w moich myślach.

Ela


4yrs

Image chosen by user
...lato jeszcze, kwiatów pełno i....żalu tyle, smutek ciągle. Myślę i pamiętam Tobie.

Ela


4yrs

Image chosen by user
....pamiętam o Tobie

Ela


4yrs

Image chosen by user
Tereniu, pierwszy raz od lat, nie ma kartki od Ciebie.....tak żal, tak smutno, tak ciężko. No to ja napiszę, że pamiętam o Tobie, że myślę i...że nie mogę się pogodzić....

Ela


4yrs

Image chosen by user
Tereniu, lato już...wszystkie maki na polach uśmiechają się do Ciebie, byłabyś zachwycona. Pamiętam o Tobie.

Ela


5yrs

Image chosen by user
Tereniu, dziś najpiękniejsze bzy dla Ciebie ... i moja pamięć.

Ela


5yrs

Image chosen by user
....pół roku minęło, a żal i smutek ciągle takie same... Nie mogę się pogodzić.....tak pięknie kwitną drzewa, posyłam Ci gałązkę.

Ela


5yrs

Image chosen by user
Tereniu, minęło pięć miesięcy jak wybrałaś się w podróż....pamiętam i myślę o Tobie......a u nas już wiosna....

Ela


5yrs

Image chosen by user
Tereniu, nie ma Cię już cztery miesiące, patrzę na Twoje dzieła - zachwycam się niezmiennie, dziękuję, wspominam, pamiętam... Posyłam Ci swoje myśli...

Ela


5yrs

Image chosen by user
....i trzy miesiące minęły, smutek wielki, a żal większy...

Ela


5yrs

Image chosen by user
Częściej patrzę teraz w Niebo i szukam tej gwiazdki tam najjaśniejszej. Dziękuję Bogu za to, że pozwolił nam się spotkać.

Małgorzata Piestrzyńska


5yrs

Image chosen by user
Tereniu, to ostatnie chwile 2020roku, nie taki miał być.... Posyłam Ci światełko pamięci.

Ela


5yrs

Image chosen by user
....niebo ziemi, niebu ziemia, wszyscy wszystkim ślą życzenia....Pamiętam o Tobie.

Ela


5yrs

Image chosen by user
Dla Ciebie na Świąteczny Czas...

Ela


5yrs

Image chosen by user
Tereniu, nie ma Cię już dwa miesiące. Pamiętam o Tobie, wspominam...

Ela


5yrs

Image chosen by user
.....pamiętam o Tobie

Ela


5yrs

Image chosen by user
Bardzo tęsknię

Małgosia Piestrzyńska


5yrs

Image chosen by user
I żadna łza..."nie śmierć, ale Miłość całą Cię zabrała" Bardzo mi Ciebie brakuje, tyle rzeczy nie zdążyłam Ci powiedzieć, miałyśmy razem oglądać gwiazdy w "moim planetarium" Patrzę teraz w Niebo i szukam Cię, kiedy mi ciężko.

Małgosia Piestrzyńska


5yrs

Image chosen by user
To już miesiąc...umilkły słowa...

Ela


5yrs

Image chosen by user
...dla Ciebie

Ela


5yrs

...w zadumie dzisiaj, jestem przy Tobie myślami...

Ela


5yrs

....jestem przy Tobie myślami...

Ela


5yrs

Image chosen by user
Żal i smutek mój jest bezmierny, a cicha łza płynie i płynie.....

Ela Szarecka


5yrs

End of content

No more pages to load