Teresa Zaradniak

This was published in the following publications on 28.10.2020:
Głos Wielkopolski

„I żadna łza, i żadna myśl, i żadna chwila, i rok
n ie przeszły, nie przepadły, ale idą wiecznie…”
C.K. Norwid

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 22.10.2020 r. zmarła przeżywszy 68 lat
nasza ukochana Siostra

ś+ p

Teresa Zaradniak

Msza św. żałobna zostanie odprawiona w dniu 30.10.2020 r. o godz. 11.00
w kościele pw. św. Wawrzyńca w Koźminie Wielkopolskim,
po której nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku
na cmentarzu w Koźminie Wielkopolskim przy ul. Poznańskiej.

Pogrążeni w żałobie
Ewa, Basia, Justyn

Beach

Księdzu Kanonikowi Zygmuntowi Lewandowskiemu ,
Duchowieństwu Koźmińskiemu,
Księdzu Kanonikowi Jerzemu Ranke,
przybyłym Księżom
za wszystkie msze św. i modlitwy,
Siostrom Elżbietankom,
Panu Kościelnemu Jarkowi Bartczakowi za wszystko,
Panu Burmistrzowi i Radnym Rady Miejskiej
w Koźminie Wlkp.,
Szkole Podstawowej nr 1 w Koźminie Wlkp.,
Służbie Zdrowia
z Koźmińskiego Centrum Medycznego
i krotoszyńskiego szpitala,
niezawodnym Mieszkańcom Nowego Rynku
i ulic przyległych za sąsiedzkie pospolite ruszenie,
Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym
i każdemu, kto w tym trudnym czasie
pomógł nam w jakikolwiek sposób,
Wszystkim za zamówione msze św.,
za ofiarowane komunie św., za duchowe wsparcie,
za kwiaty i udział w uroczystości pogrzebowej
naszej ukochanej Siostry

ś+p
Teresy Zaradniak

składamy szczere
Bóg zapłać!

Ewa, Basia, Justyn Zaradniak

Kochani
Ewuniu, Basiu, Justynie
z głębokim bólem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o odejściu
Waszej kochanej siostry

ś+p

Teresy

Łącząc się z Wami w żałobie,
składamy najszczersze wyrazy współczucia.
kuzynostwo
Mieczysława, Maria, Hania z Mirkiem,
Mateusz z rodziną

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Pamiętam

M


2yrs

Image chosen by user
Kochana, dla Ciebie...

Ela


2yrs

Image chosen by user
Tereniu, wszystkiego dobrego w DNIU IMIENIN, bądź TAM szczęśliwa...

E.


2yrs

Image chosen by user
Twoje URODZINY dzisiaj Tereniu, miej dobry, szczęśliwy czas....

E.


2yrs

Image chosen by user
.....w ostatni dzień lata....

E.


2yrs

Image chosen by user
.....myślę o Tobie.

E.


2yrs

Image chosen by user
....pamiętam, wspominam.

E.


2yrs

Image chosen by user
....dobrych Wielkanocnych Świąt..pamiętam, wspominam.

Ela


3yrs

Image chosen by user
Dla Ciebie Tereniu...smutno dziś deszczowo...

Ela


3yrs

Image chosen by user
Tereniu, dobrych Świąt....

Ela


3yrs

Image chosen by user
wspominam

Małgosia


3yrs

Image chosen by user
Światełko pamięci dla Ciebie Tereniu i dobre, serdeczne wspomnienia...

Ela


3yrs

Pamiętam o Tobie....

Ela


3yrs

Image chosen by user
......jesień... taka piękna, pozdrawiam Cię Tereniu wszystkimi jej kolorami, pamiętam...

Ela


3yrs

Image chosen by user
Imieninowo Cię wspominam...

Malgosia Piestrzynska


3yrs

Image chosen by user
Tereniu, wspominam Cię dzisiaj w sposób szczególny, bo to Twoje URODZINY. Posyłam kwiatki, najpiękniejsze, światełko i moje myśli....

Ela


3yrs

Image chosen by user
Lato takie gorące....posyłam Ci moje myśli i Cię pozdrawiam.

Ela


3yrs

Image chosen by user
Tereniu, dobrych Wielkanocnych Świąt...

Ela


4yrs

Image chosen by user
Wiosna już.....a Ty Gdzieś Tam. Pamiętam, wspominam....

Ela


4yrs

Image chosen by user
Dla Ciebie Tereniu, na Świąteczny Czas.... Pamiętam o Tobie.

Ela


4yrs

Image chosen by user
Tereniu, posyłam dla Ciebie zaduszkowe światełko ....

Ela


4yrs

Image chosen by user
Brakuje mi naszych długich rozmów. Wierzę, że jesteś w Niebie.

Małgosia Piestrzyńska


4yrs

Image chosen by user
Tereniu, już cały rok minął, a Twoja niechciana podróż nie ma końca...... ale jesteś w moich myślach, wspomnieniach, pamięci.... i tak już zostanie.

Ela


4yrs

Image chosen by user
Dzisiaj Twoje IMIENINY Tereniu, wspominam.... i światełko pamięci posyłam.

Ela


4yrs

End of content

No more pages to load