Gabriel Andrzej Tarkowski

This was published in the following publications on 06.07.2011:
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.&quot;</em></p>
<p>Ze smutkiem zawiadamiamy, że 1 lipca 2011 roku odszedł nagle od nas na zawsze nasz najukochańszy SYNUŚ, BRACISZEK, WNUCZEK, KUZYNEK, BRATANEK, SIOSTRZENIEC i WUJEK.</p>
<h4><strong>śp. GABRIEL ANDRZEJ TARKOWSKI</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w czwartek 7 lipca 2011 roku o godz. 11.10 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.</p>
<p>Pogrążona w żałobie rodzina.</p>
<p>Msza św. w intencji GABRIELA zostanie odprawiona w piątek 15 lipca 2011 roku o godz. 18.00 w kościele pw. św. Urbana przy ul. Braniborskiej w Zielonej Górze</p>

"Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka."

Ze smutkiem zawiadamiamy, że 1 lipca 2011 roku odszedł nagle od nas na zawsze nasz najukochańszy SYNUŚ, BRACISZEK, WNUCZEK, KUZYNEK, BRATANEK, SIOSTRZENIEC i WUJEK.

śp. GABRIEL ANDRZEJ TARKOWSKI

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 7 lipca 2011 roku o godz. 11.10 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Pogrążona w żałobie rodzina.

Msza św. w intencji GABRIELA zostanie odprawiona w piątek 15 lipca 2011 roku o godz. 18.00 w kościele pw. św. Urbana przy ul. Braniborskiej w Zielonej Górze

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


11yrs

Image chosen by user

zawsze w pamięci-​dzP​atii


11yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


11yrs

Image chosen by user
<p>14 grudnia - ŚWIATOWY DZIEŃ PALENIA ŚWIEC</p> <p>Ogólnoświatowy Dzień Palenia Świec przypada na drugą niedzielę grudnia. To dzień pamięci i zapalania światełka dla wszystkich zmarłych dzieci. I nie ma znaczenia, jak wiele było im dane przeżyć, nie mają też znaczenia okoliczność ich śmierci. Tego dnia na całym świecie, kolejno godzina po godzinie, w każdej strefie czasowej, równo o 19:00 zapłoną świece, tworząc w ten sposób 24 godzinne koło pamięci.</p> <p style="text-align:center"><em> „aby mniej bolały ciche odejścia, </em></p> <p style="text-align:center"><em>rozstania bez słowa, </em></p> <p style="text-align:center"><em>że nie zdążyło się wytłumaczyć dlaczego” </em></p> <p style="text-align:center">(Jadwiga Demczuk)</p> <p> W tym szczególnym dniu zapalę świecę wszystkim Dzieciom, które spoglądają na nas z góry:</p> <p>- Mojej Córce <strong>JOASI</strong>, która nauczyła mnie kochać i za którą wciąż tęsknię. Tej, która po wielu dniach walki o życie z piorunującą postacią ciężkiej sepsy, odeszła na zawsze;</p> <p>- <strong>MICHAŁKOWI</strong>, synowi przyjaciół, który po krótkiej walce w szpitalu, przegrał z zapaleniem opon mózgowych;</p> <p>- <strong>KRZYSIOWI</strong> i <strong>MATEUSZOWI</strong>, których nie poznałam, ale echo ich nagłej i tragicznej śmierci wciąż we mnie tkwi;</p> <p>- <strong>PATRYCJI</strong>, która zaledwie przekroczyła próg dorosłości;</p> <p>- <strong>CYPRIANOWI</strong>, który pozostawił w nieutulonym żalu najbliższych;</p> <p>- Okruszkom <strong>GABRIELKOWI</strong> i <strong>FABIANKOWI</strong>, których odejście przepełniło mnie smutkiem;</p> <p>- Aniołkom <strong>BARTOSZKOWI</strong>, <strong>DOROTCE</strong> i <strong>IGUSI</strong>, których odejście bardzo mną poruszyło;</p> <p>- Wszystkim mniejszym i większym <strong>ANIOŁOM</strong>, za którymi ziemskie serca wciąż tęsknią;</p> <p>Wszystkie skrzyżowałyście krótkie ścieżki swojego życia z moją drogą i zostawiłyście trwały ślad w moim sercu i pamięci.</p> <p><strong>DZIĘKUJĘ!</strong> Wam wszystkim zapalam dziś światełko.</p> <p>Mama śp. Joasi Jałocha</p>


11yrs

Image chosen by user

Mama śp. Joasi Jałocha


11yrs

Image chosen by user

zawsze w pamięci-​dzP​atii


11yrs

Image chosen by user

zawsze w pamięci-​dzP​atii


11yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


11yrs

Image chosen by user

niedzielne światełko-​d​zPatii


11yrs

Image chosen by user

Mikołajkowa świeczuszka-​​dzP


11yrs

Image chosen by user
<p>Przecież Święty Mikołaj też jest w niebie</p> <p><span>Przyjdzie dziś Święty, ramieniem ogarnie, a ja troskliwie odmówię za Ciebie pacierze…</span></p> <p>Gabrielku, cudownego spotkania ze świętym Mikołajem</p> <p><span>Mama śp. Joasi Jałocha</span></p>


11yrs

Image chosen by user

Mama śp. Joasi Jałocha


11yrs

Image chosen by user

mama i tata śp bartka


11yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


11yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


11yrs

Image chosen by user

niedzielne światełko-​d​zPatii


11yrs

Image chosen by user

spoczywaj w spokoju-​dzP​atii


11yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


11yrs

Image chosen by user

Aniołkowi-​d​ziadkPatii


11yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


11yrs

Image chosen by user

niedzielne światełko-​d​zPatii


11yrs

Image chosen by user

Mama śp. Joasi Jałocha


11yrs

Image chosen by user

pamiętamy w modlitwie-​d​zPatii


11yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


11yrs

End of content

No more pages to load