Gabriel Andrzej Tarkowski

This was published in the following publications on 06.07.2011:
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.&quot;</em></p>
<p>Ze smutkiem zawiadamiamy, że 1 lipca 2011 roku odszedł nagle od nas na zawsze nasz najukochańszy SYNUŚ, BRACISZEK, WNUCZEK, KUZYNEK, BRATANEK, SIOSTRZENIEC i WUJEK.</p>
<h4><strong>śp. GABRIEL ANDRZEJ TARKOWSKI</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w czwartek 7 lipca 2011 roku o godz. 11.10 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.</p>
<p>Pogrążona w żałobie rodzina.</p>
<p>Msza św. w intencji GABRIELA zostanie odprawiona w piątek 15 lipca 2011 roku o godz. 18.00 w kościele pw. św. Urbana przy ul. Braniborskiej w Zielonej Górze</p>

"Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka."

Ze smutkiem zawiadamiamy, że 1 lipca 2011 roku odszedł nagle od nas na zawsze nasz najukochańszy SYNUŚ, BRACISZEK, WNUCZEK, KUZYNEK, BRATANEK, SIOSTRZENIEC i WUJEK.

śp. GABRIEL ANDRZEJ TARKOWSKI

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 7 lipca 2011 roku o godz. 11.10 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Pogrążona w żałobie rodzina.

Msza św. w intencji GABRIELA zostanie odprawiona w piątek 15 lipca 2011 roku o godz. 18.00 w kościele pw. św. Urbana przy ul. Braniborskiej w Zielonej Górze

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Tutulku tęsknimy

J.K.J


1yr

Image chosen by user
<p>Boże błogosław tych, którzy utracili rodziny... Dla Ciebie Gabrielku zostawiam swe listopadowe światełko pamięci. Mama śp. Joasi Jałocha</p>

Maria Jałocha


8yrs

Image chosen by user
Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość to nieśmierteln​ość" Syneczku tęsknimy za Tobą.... Mama i Tata


9yrs

Image chosen by user
Gabrielku... Radości ze spotkania ze Zmartwychwst​ałym. Z pamięcią - mama anielskiej Joasi


9yrs

Image chosen by user
<p>Dziś jest dzień wielkanocnej radości. Niedziela, która otwiera nam niebo.</p> <p><span>Jaka to radość mieć przekonanie, że śmierć nie jest końcem, ale spotkaniem ze Zmartwychwstałym, który każdego przechodzącego z tego świata do wieczności wita słowami </span><em>„nie bój się”</em><span>.</span></p> <p>Życie nie ma końca. Ci, którzy są po tej drugiej – lepszej stronie – wiedzą to najlepiej. Nam pusty grób zwiastuje życie wieczne, Aniołom oznajmia wieczną radość w Świetle Miłości Najwyższej. Alleluja!</p> <p>Przez Zmartwychwstanie Jezusa otrzymałam obietnicę, że Ty Gabrielku żyjesz także. <em><span>Wierzę, że ujrzałeś już Światło i nasycasz nim swą duszę.</span></em> Życzę Ci radosnego spotkania w Jego obecności oraz nieustającej <span>radości płynącej ze zjednoczenia z Chrystusem.</span> Bądź szczęśliwy Aniołku.</p> <p>Twoim Bliskim pozostawiam wielkanocny dar bliskości życząc nieustającego paschalnego optymizmu</p> <p><span>mama śp. Joasi Jalocha</span></p>


9yrs

Image chosen by user
Syneczku pamiętamy i bardzo tęsknimy za Tobą TUTULKU Nasz Kochany. Mama i Tata oraz siostry


9yrs

Image chosen by user
siostra śp. Krzysia Sz.


9yrs

Image chosen by user
BRACISZKU TĘSKNIMY


9yrs

Image chosen by user
SYNECZKU PAMIĘTAM O TOBIE ZAWSZE I WSZĘDZIE,​BARDZO TĘSKNIĘ ZA TOBĄ ,MÓJ MALEŃKI "TUTULKU"


9yrs

Image chosen by user
Zaduszkowe światełko i tu - mama śp. Joasi Jałocha


9yrs

Image chosen by user
siostra śp. Krzysia Sz.


9yrs

Image chosen by user
<p>5 lat temu... Jedną malutką duszą tak wiele ubyło...</p> <p><strong>Gabrielku... Dziś mija 5 lat, kiedy opuściłeś nas i wróciłeś do Domu Pana...</strong></p> <p><span>Choć odwiedziłeś nas na krótko, to zostawiłeś wspomnienia i obietnicę spotkania w niebie. </span></p> <p>Twoja nieoczekiwana śmierć zostawiła wielką pustkę w tych, którzy Cię kochali. W ich sercach będzie zawsze żywe Twoje wspomnienie... Umiera tylko czas.</p> <p>Rodzice Gabrielka...</p> <p>Dziś, w ten smutny dzień, sercem i myślami jestem przy Was. Pochylam głowę – w ciszy, w modlitwie, w zadumie i w pamiętaniu... I światełko pamięci z oddali przynoszę.</p> <p><span>Mama śp. Joasi Jałocha</span></p>


9yrs

Image chosen by user
Mama śp. Joasi Jałocha


9yrs

Image chosen by user
<p>Dzieci są naszym jutrem...</p> <p><strong>Niech ten Dzień Dziecka będzie nie tylko dniem dzieci żywych, ale również dniem pamięci o dzieciach, które od nas odeszły.</strong></p> <p style="text-align:center"><em>Boże, błogosław Rodziców, którzy stracili dziecko. </em></p> <p style="text-align:center"><em>Uzdrów ich złość i ból serca. I przytul ich Boże. </em></p> <p style="text-align:center"><em>Daj spokój Rodzicom, których dziecko wezwałeś do Siebie </em></p> <p style="text-align:center"><em>i daj im radość z tego, że kiedyś będą znów razem.</em></p> <p style="text-align:center">(Thelma Smith)</p> <p>Przysiądę dziś z Twoimi Bliskimi na ławce żalu i jedności w bólu.</p> <p>Obok zrobimy miejsce przybywającym innym cierpiącym.</p> <p>Zaufamy razem wspomnieniom i pamięci, która (jak to dobrze!) nigdy nas nie opuści. Będziemy trwać w ciszy i zamyśleniu o Dziecku, z którym rozmawiać już nie możemy.</p> <p>Wszystkim rodzicom, których dzieci odeszły, życzę spokoju ducha i anielskiej opieki swych Cudownych Dzieci</p> <p>Ja zaś swoją pamięć w świetle świecy zostawiam </p> <p><span>mama anielskiej Joasi</span></p>


10yrs

Image chosen by user
Mama śp. Joasi Jałocha


10yrs

Image chosen by user
płomyk pamięci-​dziadkowie Patii


10yrs

Image chosen by user
mama śp. Joasi Jałocha


10yrs

Image chosen by user
pamiętamy w modlitwie-​dziadk Patii


10yrs

Image chosen by user
siostra śp. Krzysia Sz.


10yrs

Image chosen by user
zawsze w pamięci-​dziadkowie Patii


10yrs

Image chosen by user
Wielkanocne światełka do nieba-​dziadkowie Patrycji


10yrs

Image chosen by user
Mama śp. Joasi Jałocha


10yrs

Image chosen by user
wielkopiątko​we światełko Aniele-​dziadk Patrycji


10yrs

Image chosen by user
Aniołkowi-​dziadkowie Patusi


10yrs

End of content

No more pages to load