Gabriel Andrzej Tarkowski

This was published in the following publications on 06.07.2011:
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.&quot;</em></p>
<p>Ze smutkiem zawiadamiamy, że 1 lipca 2011 roku odszedł nagle od nas na zawsze nasz najukochańszy SYNUŚ, BRACISZEK, WNUCZEK, KUZYNEK, BRATANEK, SIOSTRZENIEC i WUJEK.</p>
<h4><strong>śp. GABRIEL ANDRZEJ TARKOWSKI</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w czwartek 7 lipca 2011 roku o godz. 11.10 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.</p>
<p>Pogrążona w żałobie rodzina.</p>
<p>Msza św. w intencji GABRIELA zostanie odprawiona w piątek 15 lipca 2011 roku o godz. 18.00 w kościele pw. św. Urbana przy ul. Braniborskiej w Zielonej Górze</p>

"Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka."

Ze smutkiem zawiadamiamy, że 1 lipca 2011 roku odszedł nagle od nas na zawsze nasz najukochańszy SYNUŚ, BRACISZEK, WNUCZEK, KUZYNEK, BRATANEK, SIOSTRZENIEC i WUJEK.

śp. GABRIEL ANDRZEJ TARKOWSKI

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 7 lipca 2011 roku o godz. 11.10 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Pogrążona w żałobie rodzina.

Msza św. w intencji GABRIELA zostanie odprawiona w piątek 15 lipca 2011 roku o godz. 18.00 w kościele pw. św. Urbana przy ul. Braniborskiej w Zielonej Górze

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

niedzielny płomyk-​dzia​dkPati


11yrs

Image chosen by user

Mama śp. Joasi Jałocha


11yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


11yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


11yrs

Image chosen by user

pamiętamy w modlitwie-​d​zPatii


11yrs

Image chosen by user

modlitwa i pamięć-​dzPa​tii


11yrs

Image chosen by user

niedzielne światełko-​d​zPatii


11yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


11yrs

Image chosen by user

Aniołkowi-​d​ziadkPatii


11yrs

Image chosen by user
<p>Święto Objawienia: Christus multorum benefactor - „Chrystus dobroczyńcą wielu”</p> <p>Gabrielku, Aniele..., podążaj za światłem Objawienia. Ja zaś, w Dzień Epifanii, wdzięczną myślą obejmę wszystkich Twoich Bliskich życząc im odwagi Mędrców opartej na niewzruszonej nadziei. Niech Gwiazda Betlejemska również i im wskazuje drogę do miłości, zgody i pokoju. Niech będzie dla nich ważną częścią ich poruszenia....</p> <p>Mama śp. Joasi Jałocha</p>


11yrs

Image chosen by user

Mama śp. Joasi Jałocha


11yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


11yrs

Image chosen by user

modlitwa i pamięć-​dzPa​tii


11yrs

Image chosen by user

światełko i modlitwa-​dz​Patii


11yrs

Image chosen by user

nasza pamięć-​dzia​dkPatii


11yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


11yrs

Image chosen by user

pamiętamy w modlitwie-​d​zPatii


11yrs

Image chosen by user

Aniołkowi-​d​ziadkPatii


11yrs

Image chosen by user

mama i tata śp bartka


11yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


11yrs

Image chosen by user

bożonarodzen​iowe światło-dzP


11yrs

Image chosen by user

Świąteczne światełka.​N​owacka L


11yrs

Image chosen by user
<p>Bardzo trudny czas... WIGILIA</p> <p>Oni radują się ze świąt... Oni kupują Dzieciom prezenty... Oni czekają na Nowy Rok z nadzieją, że będzie lepszy... A MY – dla nas nie ma już Świąt! My kupujemy stroiki i znicze. Otulamy je w tęsknotę i łzy. Dla nas nie liczy się już NIC...</p> <p>Oni mają puste miejsce przy stole dla kogoś przypadkowego, a My – My wpatrujemy się w to puste krzesło z nadzieją, że zasiądziesz tam Ty...</p> <p>W ilu domach będzie dziś puste miejsce przy stole? Zdjęcie w ramce, kartka, list? Zamiast Tych, co tu nie mogą być?</p> <p>Tym wszystkim, którym, tak jak mnie po odejściu Ukochanej Osoby, Święta sprawiają ból, chcę złożyć życzenia, aby, bez względu na to, czy wierzycie, czy nie, Ktoś lub po prostu los, wysłuchał Waszych próśb i marzeń. Życzę Wam ZDROWIA, bo tego nigdy dosyć. MIŁOŚCI Najbliższych w codzienności życia. SPOKOJU ducha, jeśli są zawirowania. RADOŚCI i SZCZĘŚCIA, bo to się w życiu ogromnie przydaje. Życzę, żeby układało się tak, jak powinno. Żeby nigdy złe niespodzianki nie zwalały się na Waszą głowę i żeby koniec świata nie oznaczał niczego realnego w Waszym życiu.</p> <p>_________</p> <p>Aniołkowej Rodzinie życzę spokojnych i bogatych w uczucia Świąt!</p> <p>Mama śp. Joasi Jałocha</p>


11yrs

Image chosen by user

Mama śp. Joasi Jałocha


11yrs

End of content

No more pages to load