Gabriel Andrzej Tarkowski

This was published in the following publications on 06.07.2011:
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.&quot;</em></p>
<p>Ze smutkiem zawiadamiamy, że 1 lipca 2011 roku odszedł nagle od nas na zawsze nasz najukochańszy SYNUŚ, BRACISZEK, WNUCZEK, KUZYNEK, BRATANEK, SIOSTRZENIEC i WUJEK.</p>
<h4><strong>śp. GABRIEL ANDRZEJ TARKOWSKI</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w czwartek 7 lipca 2011 roku o godz. 11.10 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.</p>
<p>Pogrążona w żałobie rodzina.</p>
<p>Msza św. w intencji GABRIELA zostanie odprawiona w piątek 15 lipca 2011 roku o godz. 18.00 w kościele pw. św. Urbana przy ul. Braniborskiej w Zielonej Górze</p>

"Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka."

Ze smutkiem zawiadamiamy, że 1 lipca 2011 roku odszedł nagle od nas na zawsze nasz najukochańszy SYNUŚ, BRACISZEK, WNUCZEK, KUZYNEK, BRATANEK, SIOSTRZENIEC i WUJEK.

śp. GABRIEL ANDRZEJ TARKOWSKI

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 7 lipca 2011 roku o godz. 11.10 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Pogrążona w żałobie rodzina.

Msza św. w intencji GABRIELA zostanie odprawiona w piątek 15 lipca 2011 roku o godz. 18.00 w kościele pw. św. Urbana przy ul. Braniborskiej w Zielonej Górze

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
światełko z modlitwą-​dziadkowie Patii


10yrs

Image chosen by user
światełka pamięci na wrzesień wraz z modlitwą-​dziadkowie Patusi


10yrs

Image chosen by user
światełka i modlitwy kierujemy ku niebu-​dziadkowie Patii


10yrs

Image chosen by user
Mama śp. Joasi Jałocha


10yrs

Image chosen by user
światełka pamięci-​dziadkowie Patii


10yrs

Image chosen by user
Maryjo opiekuj się w niebie Aniołkiem-​dziadkowie Patuni


10yrs

Image chosen by user
radości u boku Pana-​dziadkowie Patusi


10yrs

Image chosen by user
światełko pamięci-​dziadkowie Patii


10yrs

Image chosen by user
<h4><em>"Pan dał, Pan wziął, niech będzie imię Pańskie błogosławione". Nie należymy bowiem do siebie, ale do Tego, który nas odkupił. "Bądź wola Twoja”.</em></h4>


10yrs

Image chosen by user
śpij spokojnie Aniołku-​dziadkowie Patuni


10yrs

Image chosen by user
światełko pamięci-​dziadk Patusi


10yrs

Image chosen by user
Najjaśniejsz​e światełko pamięci dla Ciebie Gabrielku w Czwartą Rocznicę Twojego odejścia do Pana.


10yrs

Image chosen by user
<p>4 lata... Kiedy umiera dziecko, umiera nasze istnienie...</p> <p><span>Serce matki, zawsze kocha, zawsze tęskni do swojego Dziecka... Zawsze, nawet po śmierci, jest blisko Tego, któremu dało życie.</span></p> <p>Dziś, w tym smutnym dniu, Twoim najbliższym Gabrielku, powiem tylko: <em>„Wasze Dziecko i Wasza Miłość... Moja pamięć i mój smutek. I światełko pamięci...”</em></p> <p>Śpij spokojnie Aniołeczku. Pamiętam zawsze.</p> <p><span>Mama śp. Joasi Jałocha</span></p>


10yrs

Image chosen by user
Mama śp. Joasi Jałocha


10yrs

Image chosen by user
pamiętamy w modlitwie-​dziadkowie Patrysi


11yrs

Image chosen by user
w pamięci i modlitwie-​dziadkowie Patrycji


11yrs

Image chosen by user
<p>Dzień Dziecka bez Ukochanego Dziecka</p> <h5><span>Nie rozumiem</span></h5> <p>Panie, kto zrozumie Ciebie...</p> <p>Wszak zamknąłeś swoje Serce</p> <p>W piersiach rodziców dziecka</p> <p>I nauczyłeś ich kochać...</p> <p>Nie dziw się, że teraz płaczą,</p> <p>Bo nie przeczuwali,</p> <p>Że tak szybko wróci do Ciebie,</p> <p>A oni zostaną sami ...</p> <p>Proszę, daj im nadzieję,</p> <p>Która jak balsam</p> <p>Zagoi duchowe rany</p> <p>I pozwoli dalej żyć...</p> <p>Jeśli nauczyłeś kochać bliskich,</p> <p>To daj również siłę,</p> <p>Aby się z nimi rozstać</p> <p>I zaufać, że dobrze im u Ciebie...</p> <p><em>(Ks. Lucjan Szczepaniak SCJ, </em>„Bo byłem chory… Poezje szpitalne”<em>)</em></p> <p>*</p> <p>GABRIELKU, Aniołku... Ześlij rodzicom promyk nadziei, swój uśmiech słoneczny. Oni wciąż pamiętają, że byłeś Ich Dzieckiem...</p>


11yrs

Image chosen by user
Mama śp. Joasi Jałocha


11yrs

Image chosen by user
światełko radości i ciepło naszych serc-​dziadkPatii


11yrs

Image chosen by user
na Dzień zesłania Ducha Świętego-​promyki do nieba-​dzPatuni


11yrs

Image chosen by user
w myślach,​sercach i modlitwie dziadkowie Patunii


11yrs

Image chosen by user
pamiętamy w modlitwie-​dziadkowie Patrycji


11yrs

Image chosen by user
Mama śp. Joasi Jałocha


11yrs

Image chosen by user
nieustanna modlitwa i pamięć -dziadkowie Patii


11yrs

End of content

No more pages to load