Gabriel Andrzej Tarkowski

This was published in the following publications on 06.07.2011:
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.&quot;</em></p>
<p>Ze smutkiem zawiadamiamy, że 1 lipca 2011 roku odszedł nagle od nas na zawsze nasz najukochańszy SYNUŚ, BRACISZEK, WNUCZEK, KUZYNEK, BRATANEK, SIOSTRZENIEC i WUJEK.</p>
<h4><strong>śp. GABRIEL ANDRZEJ TARKOWSKI</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w czwartek 7 lipca 2011 roku o godz. 11.10 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.</p>
<p>Pogrążona w żałobie rodzina.</p>
<p>Msza św. w intencji GABRIELA zostanie odprawiona w piątek 15 lipca 2011 roku o godz. 18.00 w kościele pw. św. Urbana przy ul. Braniborskiej w Zielonej Górze</p>

"Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka."

Ze smutkiem zawiadamiamy, że 1 lipca 2011 roku odszedł nagle od nas na zawsze nasz najukochańszy SYNUŚ, BRACISZEK, WNUCZEK, KUZYNEK, BRATANEK, SIOSTRZENIEC i WUJEK.

śp. GABRIEL ANDRZEJ TARKOWSKI

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 7 lipca 2011 roku o godz. 11.10 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Pogrążona w żałobie rodzina.

Msza św. w intencji GABRIELA zostanie odprawiona w piątek 15 lipca 2011 roku o godz. 18.00 w kościele pw. św. Urbana przy ul. Braniborskiej w Zielonej Górze

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Tutulku kocham cię i tęsknię mama


10yrs

Image chosen by user
spoczywaj w pokoju Aniołku-​dziadkPatii


10yrs

Image chosen by user
Światełko Pamięci...​Nowacka L.


10yrs

Image chosen by user
w modlitwie i pamięci-​dziadkowie Patii


10yrs

Image chosen by user
Światełko Pamięci...​Nowacka L.


10yrs

Image chosen by user
Braciszku bardzo tęsknimy siostry Dorota ,Kamila ,Julia


10yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w Pokoju Aniołku...​Nowacka L.


10yrs

Image chosen by user
Światełko Pamięci...​Nowacka L.


10yrs

Image chosen by user
siostra śp. Krzysia Sz.


10yrs

Image chosen by user
Gabrielku dla innych byłeś cząstką świata , dla nas byłeś i jesteś CAŁYM ŚWIATEM.


10yrs

Image chosen by user
Wieczny Odpoczynek..​.Nowacka L.


10yrs

Image chosen by user
M. M. Sz.


10yrs

Image chosen by user
Moja Pamięć...​Nowacka L.


10yrs

Image chosen by user
<p>Dzień zaduszny...</p> <p><br /><strong>Takie ciche, ciche święto,<br />Rozjarzone świeczkami,<br />Dzień, w którym serce pozdrawia,<br />Pamięta<br />Tych, co rozstali się z nami.<br />Święto rozsnute mgliście<br />Nad jesiennym, zadumanym światem,<br />Gdy żywi zmarłym dobrą myśl wyślą,<br />Zmiotą z grobu zeschłe liście,<br />Położą kwiatek.</strong></p> <p>Dla Ciebie Aniołku Moja Pamięć...Nowacka L.</p>


10yrs

Image chosen by user
KLUSKU TĘSKNIMY ...


10yrs

Image chosen by user
Mama śp. Joasi Jałocha


10yrs

Image chosen by user
Klusku nasz Kochany tak nam ciebie brak


10yrs

Image chosen by user
Syneczku bardzo tęsknimy za Tobą <3


10yrs

Image chosen by user
Aniołku spoczywaj w pokoju-​dziadk.Patii


10yrs

Image chosen by user
modlitwa i pamięć-​dziadk Patii


10yrs

Image chosen by user
<p>15 październik – dzień pamięci dzieci zmarłych</p> <p>Międzynarodowy Dzień Dziecka Utraconego przypomina nam o tragedii, jaką przeżyliśmy. Ja sama, okaleczona utratą swojego dziecka, wciąż nie umiem nazwać swoich uczuć.</p> <p>Prosząc o szczęście wieczne dla Utraconych Dzieci zapalę dziś szczególne światełka.</p> <p>I pomodlę się w intencji rodziców wszystkich Utraconych Dzieci, by utwierdzili się w przekonaniu, że Dziecko, które opłakują, ogarnia ojcowska miłość Boga Stwórcy.</p> <p>I poproszę też o umocnienie w wierze, łaskę pocieszenia i dobre przeżycie tego trudnego doświadczenia.</p> <p>Wspominając Was i z myślą o Was, baloniki do nieba poślę w samo południe.</p> <p>Mama śp. Joasi Jałocha</p> <p>*</p> <p><em>Panie, Ty znasz moje serce.</em></p> <p><em>Wiesz, jak kocham swoje dziecko</em></p> <p><em>i jak mi go bardzo brakuje.</em></p> <p><em>Proszę, przygarnij je do serca Twojego</em></p> <p><em>przyjmij w swoje ramiona.</em></p> <p><em>Ty czynisz wszystko nowe.</em></p> <p><em>Utul żal i otrzyj łzy.</em></p> <p><em>Przymnóż, proszę wiary i dawaj nadzieję,</em></p> <p><em>że zamieszkamy z Tobą </em></p> <p><em>w Świętym Miejscu na wieki.</em></p>


10yrs

Image chosen by user
Mama śp. Joasi Jałocha


10yrs

Image chosen by user
Aniołkowi światełka pamięci-​dziadkowie Patii


10yrs

Image chosen by user
Mama śp. Joasi Jałocha


10yrs

End of content

No more pages to load