Maciej Trzeciak

This was published in the following publications on 27.09.2016:
Głos Szczeciński

Rodzinie i Bliskim
wyrazy szczerego i serdecznego współczucia
z powodu śmierci
Macieja Trzeciaka
składają
Zarząd i Pracownicy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Toruniu

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Czym jest życie?Niczym liść na wietrze ulotne....na zawsze pozostaniesz w mojej pamięci Maciej...


9yrs

Image chosen by user
Należy czcić pamięć o zmarłym i przez tak wiele osób kochanym Macieju ale i mieć szacunek po jego śmierci do rodziny i bliskich a przede wszystkim do dzieci, te osoby mocno cierpią czasem nawet podwójnie...​..Do: Diano!


9yrs

Image chosen by user
Ciszą cmentarną ukołysany z dala od życia i znoju dobiwszy wreszcie cichej przystani odpoczywaj w pokoju .........


9yrs

Image chosen by user
Dlaczego właśnie Ty... :( teraz potrzebuję rozmowy z Tobą, Twego uśmiechu i zasypiania w ramionach. Zostały mi tylko zdjęcia i mnóstwo wspomnień, które najchętniej bym wydrukowała w Twojej postaci.


9yrs

Image chosen by user
Nigdy nie zapomnę pierwsze spotkania, dotyku, pocałunku... Miałeś żyć i mieliśmy być szczęśliwi.


9yrs

Image chosen by user
Nie płaczcie oczy już, Już wam zabrakło łez. To nie tak miało być, Jak dalej żyć. W niebie spotkamy się, Gdzieś na rozstaju dróg, a wtedy Ty wskażesz nam dokąd iść. ciocia G.


9yrs

Image chosen by user
Bracie płaczę nad twą mogiłą. A ciebie Boże pytam czym sobie zasłużyliśmy na takie cierpienie?


9yrs

Image chosen by user
Mroczna cisza zalega oparem, nad cichym grobem, na końcu cmentarza, dlaczego? Dziś Twoja babcia tak bardzo płakała i pytała dlaczego ... Maciuś.. dlaczego...


9yrs

Image chosen by user
Zostawiłeś nam żal i tęsknotę, co spokojność mąci. Żyjesz jednak drogi Macieju w sercach naszych i pamięci, rodzina.


9yrs

Image chosen by user
Ogromne wyrazy współczucia dla Mamy Pana Macieja o siostry i całej najbliższej rodziny. Ciezko jest zrozumieć dlaczego smierć nadeszła tak nagle. Trzeba wierzyć, że koniec życia tu jest początkiem życia wiecznego, juz w lepszym świecie.


9yrs

Image chosen by user
Gdyby można było cofnąć czas, stanęłam bym na Twojej drodze Maciej albo byś się zatrzymał albo byś mnie zabił ale Ty byś żył, bo miałeś dla kogo żyć a mi wszystko jedno. Jednak czasu nikt nie cofnie......​...........


9yrs

Image chosen by user
W tym dniu czekałam na Ciebie ale telefon był głuchy. Już nigdy nie pójdziemy razem do mcm... Na zawsze Twoja D.


9yrs

Image chosen by user
Jakie pojemne miałeś serce obdarzając tak wiele osób swą miłością...​aż tu nagle jedna chwila i wielka pustka w tylu sercach...


9yrs

Image chosen by user
A kiedy przyjdzie także po mnie Zegarmistrz światła purpurowy to będę jasna i gotowa, tylko proszę wyjdźcie z tatą po mnie, wypatrujcie może będzie ze mną mama.....


9yrs

Image chosen by user
Jak żyć, gdy się świat rozsypał w drobny mak? Jak ze wspomnień płatków wskrzesić uśmiech Twój? Jak mam na rozpaczy statku unieść ból? Bracie pytam się jak?


9yrs

Image chosen by user
Pokochałam i nigdy nie przestanę... a ten dzień miał być dla nas wyjątkowy. Tęsknie Macieju..


9yrs

Image chosen by user
Codziennie w sercu zapalam świeczkę dla Ciebie...i ten płomyk pozwala mi funkcjonować w świecie bez Ciebie.


9yrs

Image chosen by user
" Wyjmij z serca ciernie martwych, dawno powiędłych róż Ciernie tych suchych róż, kruchych bez życia róż Proszę powiedz nam gdzie jesteś? ''


9yrs

Image chosen by user
Z każdym dniem coraz bardziej pusto bez Ciebie....na którą gwiazdę patrzeć by ujrzeć Ciebie?


9yrs

Image chosen by user
To już miesiąc jak Ciebie nie ma....serce płacze a oczy nie maja już łez.


9yrs

Image chosen by user
Czy tam gdzie Jesteś teraz nie musisz za niczym pędzić, spieszyć się?Jestem pełna nadziei,że już teraz nic nie musisz.


9yrs

Image chosen by user
Kocham Cię całym mym sercem Mam nadzieję, że nic nas nie rozdzieli Och, proszę, zostań ze mną, Diano


9yrs

Image chosen by user
Na wszystko jeszcze raz popatrzę .... i pójdę, nie wiem gdzie, na zawsze ...


9yrs

Image chosen by user
"Jak na deszczu łza Cały ten świat nie znaczy nic a nic...​zwłaszcza kiedy odchodzą ludzie którzy byli aniołami za życia"


9yrs

End of content

No more pages to load