Maciej Trzeciak

This was published in the following publications on 27.09.2016:
Głos Szczeciński

Rodzinie i Bliskim
wyrazy szczerego i serdecznego współczucia
z powodu śmierci
Macieja Trzeciaka
składają
Zarząd i Pracownicy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Toruniu

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Nic już nie jest takie same...kiedy ludzie odchodzą pozostaje pustka bez szans na wypełnienie jej...​Spoczywaj w pokoju.


9yrs

Image chosen by user
Wiem,że Jesteś tam...ale dzisiaj mi bardzo Ciebie brak...tutaj na ziemi....


9yrs

Image chosen by user
Żyję cicho krwawiąc. Krwawię cicho żyjąc bo wiem,że moje uszy już Ciebie nie usłyszą, oczy nie zobaczą....​żegnaj i czuwaj.


9yrs

Image chosen by user
Świat bez Ciebie jest inny, brzydki, ponury i dziwny. I wszystko z trudnością mi przychodzi, do mojej głowy nic mi nie wchodzi… Macieju, tak bardzo nam tęskno za Tobą, Byłeś wspaniałą osobą.


9yrs

Image chosen by user
"Można odejść na zawsze, by stale być blisko...". Nie wystarczyło czasu na pożegnanie i wyjaśnienie wszystkiego co ważne, chociaż wydawało się, że będzie jeszcze wiele okazji. Ale Ty wiesz. Zegnaj.


9yrs

Image chosen by user
Czasem odchodzą dobrzy ludzie Co nam pomogli w życiu wiele. I próżno wtedy pytać Boga, czemu odchodzą przyjaciele! Lecz oni ciągle przecież żywi Nadal wytrwale są wśród nas Ich dusze przy nas pozostały, tylko ich ciała zabrał czas...!


9yrs

Image chosen by user
Kochamy..​Tęsknimy…​Wspominamy..


9yrs

Image chosen by user
Ci, co odchodzą, wciąż z nami są. I żyją sobie obok nas. Patrzą z miłością na nasze dni i czasem się śmieją przez łzy. Co tu jest jawą, co snem, kto tu istnieje, kto nie?


9yrs

Image chosen by user
Moje serce nie pojmuje pustki po Twojej stracie.....​spieszmy się kochać ludzi.....​Mówi się że dla chwil warto żyć ale czy przez chwilę i w jednej chwili warto umierać? :(To nie był przecież jeszcze ten czas Maciej....​dlaczego?


9yrs

Image chosen by user
Łzy nie są oznaką słabości, lecz dowodem, że nasze serce nie wyschło...


9yrs

Image chosen by user
Śmierć przydarza się każdemu, nieodwracaln​ie. Wpisana w życie z pierwszym oddechem, dopada nas bezlitośnie. Przyczyny są różne. I wtedy wszystko znika.. Pozostają żywi, rozpaczliwie bezsilni, i płacz najprawdziws​zy.


9yrs

Image chosen by user
Słów mi brakuje, za wcześnie odeszłeś, za wcześnie, tyle jeszcze miałeś do zrobienia,​tyle planów, i jedna chwila a Ciebie nie ma tu na ziemi i pozostają tylko wspomnienia. Tylko wspomnienia.​..........


9yrs

Image chosen by user
Gdyby każdy kto po Twojej stracie czuje ból i niedosyt mógł się choć na chwilkę z Tobą tu na ziemi jeszcze spotkać i pożegnać....​.jestem pewna,że trwało by to wieczność i to niebo zaczęło by za Tobą tęsknić i płakać a nie my tutaj na ziemi


9yrs

Image chosen by user
Słowa nie wyrażą cierpienia, łzy nie umniejszą bólu, słonce nie rozjaśni twarzy, nic już nie będzie takie jak było.


9yrs

Image chosen by user
Jest tyle sposobów, by sięgnąć jutra miłość będzie rosła wiecznie bez bólu, bez smutku.....​choć w świecie w którym została pustka po Tobie...​telefon milczy,tak mi Ciebie brak.


9yrs

Image chosen by user
Każdego dnia o Tobie myślę, płaczę...i to tak mocno boli...bo Ciebie nie ma...ale promyk Ciebie w sercu tli się nadal i nigdy nie zgaśnie bo należy do wyjątkowego człowieka, którego zabrano do nieba zbyt szybko.


9yrs

Image chosen by user
Przyjdź. Opowiem Ci, jak boli Twoja nieobecność.


9yrs

Image chosen by user
Pamięć jest droższa od słów... pozostanie na zawsze w sercach tych, którzy Ciebie kochali....


9yrs

Image chosen by user
"Będzie dobrze, nie martwcie się, nie smućcie się, będzie dobrze" - to Twoje słowa Maciej - dzisiaj mówię za Ciebie - Będzie dobrze bo miłość czyni tylko dobro.


9yrs

Image chosen by user
Musicie być mocni mocą nadziei, która przynosi pełną radość życia i nie dozwala zasmucać Ducha Świętego! Musicie być mocni mocą miłości, która jest potężniejsza niż śmierć… Musicie być mocni miłością, która cierpliwa jest, Jan Paweł II


9yrs

Image chosen by user
Ulotna chwila , ulotne istnienie. Ulotna miłość, ulotne westchnienie . Ulotne serca bicie , ulotne nasze życie. Choć wszystko , ulotnym się staje . Ale gdy kochamy , pamięć w sercu pozostaje.


9yrs

Image chosen by user
Zabiegani, zaaferowani błahą często codzienności​ą, przypominamy sobie o tym chwilę po...chwilę za późno na wyrażenie swego uczucia. I nawet, gdy to czyniliśmy, w tej "chwili po" mamy zawsze wrażenie,że tej miłości okazywaliśmy za mało. mama


9yrs

Image chosen by user
Niebo jet dla Tych, którzy są tak prości jak dzieci, tak pełni zawierzenia jak one, tak pełni dobroci.​Tylko Tacy mogą odnaleźć w Bogu swojego Ojca. Jan Paweł II.


9yrs

Image chosen by user
Wszystko mogę przeboleć... ale nie to, że świat stracił Ciebie... że znów brakło Twojego głosu... że to puste miejsce przy stole... Kocham Cie i tak bardzo tęsknię Braciszku...


9yrs

End of content

No more pages to load