Maciej Trzeciak

This was published in the following publications on 27.09.2016:
Głos Szczeciński

Rodzinie i Bliskim
wyrazy szczerego i serdecznego współczucia
z powodu śmierci
Macieja Trzeciaka
składają
Zarząd i Pracownicy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Toruniu

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Człowiek żyje tak długo, aż nie zginie po nim pamięć…


9yrs

Image chosen by user
Jeśli choć jedną dobrą myśl, Wniosłeś do czy­jegoś umysłu, Jed­no dob­re uczu­cie zaszczepiłeś​, W czy­jeś serce, Jedną godzinę szczęścia, Roz­pro­​mieniłeś smutne, Sza­re życie, spełniłeś zadanie, Anioła na ziemi.


9yrs

Image chosen by user
Maciej... Tęsknie, codziennie.


9yrs

Image chosen by user
Dla nikogo, kto Ciebie Maćku znał, nie odszedłeś, naprawdę będziesz żył w naszych sercach i myślach. rodzina


9yrs

Image chosen by user
Zgasłeś jak świecy płomień.Bez buntu,bez słowa skargi,​bezbronny... Samotny w swej ostatniej drodze.I tylko smutek bolesny i pamięć żywa o Tobie we mnie pozostała.


9yrs

Image chosen by user
Żyłeś z rozmachem jakbyś znał przeznaczeni​e.​Jakbyś wiedział że krótkie będzie tu Twoje istnienie.​Zrobiłeś dla wszystkich tak wiele,​chciałeś by kochali Cię przyjaciele.​Odszedłeś jednak w mroczną dal, odszedłeś chociaż zostać bardzo byś tu ch


9yrs

Image chosen by user
Maciej...jak to jest patrzeć na wszystko z góry?Z dala od zgiełku i szumu...mam nadzieję,że tam gdzie Jesteś jest Ci dobrze.


9yrs

Image chosen by user
A ja tam mamo tam, gdzie już bliżej niźli dalej Zanim sen minie ten, jeszcze mamo mleka nalej Jeszcze raz przytul mnie i serdeczna daj przestrogę Zanim dzień spłoszy sen, pójdę mamo w dalszą drogę


9yrs

Image chosen by user
Deszcz pachnie łzami, a trawa chyli źdźbła, albowiem żegnam brata ciepłymi wspomnieniam​i.​.. Wcześnie wypadł z talii, jak smutna żywa karta ten kogo śmierć zastała oraz zabrała resztę dni...


9yrs

Image chosen by user
Dziś człowiek tak często nie wie, co nosi w sobie, w głębi swej duszy, swego serca. Jak często jest niepewny sensu swego życia na tej ziemi. Ogarnia go zwątpienie, które przeradza się w rozpacz. rodzina


9yrs

Image chosen by user
Tak sobie siedzę i patrzę w okno i przychodzisz mi na myśl, trudno się pogodzić z tak nie sprawiedliwy​m odejściem, dlaczego??? mijają dni a ból nie mija :( Mirek S.


9yrs

Image chosen by user
Mirosław Sobala


9yrs

Image chosen by user
Czas mija, a ja dalej widze tą chwilę gdy telefon zrobił się głuchy.


9yrs

Image chosen by user
KOCHAM CIĘ… NA ZAWSZE… MIAŁEŚ TAKIE OSIĄGALNE MARZENIA… KTÓRYCH JUŻ NIE MA… BYŁEŚ, JESTEŚ I ZAWSZE BĘDZIESZ TYM NAJLEPSZYM..​. SIOSTRA


9yrs

Image chosen by user
Koleżanka


9yrs

Image chosen by user
Ten, który odszedł karmi ptaki. Karmił je zawsze dlaczego miałby przestać. Jego ręka jest niewidzialna​, ale ptaki ją widzą i widzą ziarno które sypie. Sycą się nim jak wiatrem i deszczem. (Julia Hartwig – Ten, który odszedł)


9yrs

Image chosen by user
rodzina


9yrs

Image chosen by user
mama


9yrs

Image chosen by user
"Jest na świecie ta­ki rodzaj smut­ku, które­go nie można wy­razić łza­mi. Nie można go ni­komu wytłumaczyć. Nie mogąc przyb­rać żad­ne­go kształtu, osiada cias­no na dnie ser­ca jak śnieg pod­czas bez­wiet­​rznej nocy."


9yrs

Image chosen by user
siostra


9yrs

Image chosen by user
Brakuje Ciebie, brakuje listu od Ciebie, bardzo brakuje


9yrs

Image chosen by user
Zawsze najbardziej boli utrata osoby bliskiej...​nie ma na to lekarstwa nawet czas nie leczy tego bólu..on powraca....​żegnaj Maciej


9yrs

Image chosen by user
Żałuję, że Cie nie ma wśród nas.


9yrs

Image chosen by user
Boże spójrz w oczy matki tracącej swojego ukochanego, bez pożegnania. Bo nie było czasu.... i powiedz, że nie żałujesz


9yrs

End of content

No more pages to load