Mateusz Woźniak

This was published in the following publications on 06.06.2016:
Gazeta Pomorska

"Zgasłeś nam jak świecy płomyk.
Bezbronny, samotny, wyruszyłeś w tę ostatnią drogę bez powrotu"

Byłeś z nami tylko 28 lat

śp.
Mateusz Woźniak

Pożegnanie naszego najukochańszego Syna i Brata
rozpocznie się dnia 7 czerwca 2016 roku o godz. 10.00
mszą świętą w kościele parafii pw św. Królowej Jadwigi
w Inowrocławiu.

O godz. 11.00 odbędzie się pogrzeb
na cmentarzu parafii pw Imienia NMP.

Na zawsze w naszych sercach.

Rodzice, Siostra i Rodzina

Żegnaj Mateuszku!

Bardzo prosimy o nieskładanie kondolencji

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Zapalam Ci światełko z tęczowym promieniem które w mym sercu płonie codziennym wspomnieniem ♥mama


9yrs

Image chosen by user
Jeszcze długo będę odwracać głowę na dźwięk Twojego imienia. Jeszcze długo wśród tłumu będę szukać syneczku Twojego cienia.


9yrs

Image chosen by user
Niech dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma...​kochamy i tęsknimy!!!


9yrs

Image chosen by user
MATEUSZKU KOCHANY BEZ CIEBIE NIE MA NIC , JEST TYLKO PUSTKA , KTÓRA NIE DAJE ŻYĆ-rodzice


9yrs

Image chosen by user
...Czasem odchodzą nasze Anioły i nagle w miejscu staje czas ...


9yrs

Image chosen by user
...I nigdy nie powiem , że byłeś ...bo Ty ciągle jesteś ! i nigdy nie powiem , że kochałam ...bo kochać syneczku będę Cię zawsze!!!


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy...[​*][*][*]


9yrs

Image chosen by user
Już tyle dni Ciebie nie ma a ja nadal nie mogę się z tym pogodzić, nadal nie mogę w to uwierzyć. Mówią, że czas leczy rany. Moich jakoś nie leczy


9yrs

Image chosen by user
Zrozumieć to wszystko jest tak trudno....​Kochamy i pamiętamy.


9yrs

Image chosen by user
Nie jesteś nieobecny, jesteś tylko niewidoczny.​.. Patrzysz oczami pełnymi miłości w nasze oczy pełne łez.


9yrs

Image chosen by user
Najsmutniejs​ze są wspomnienia,​które zadają okropny ból.​Najsmutniejs​ze jest własne serce gdy cichutko woła.....,,​WRÓĆ SYNECZKU ....WRÓĆ


9yrs

Image chosen by user
Jest takie miejsce w sercu, którego nie zburzy żadna zamieć…takie miejsce szczególne… miłość, wspomnienie i wieczna pamięć..


9yrs

Image chosen by user
Tak ciężko być silnym, gdy się za kimś bardzo tęskni.​Kochamy Cię syneczku...


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy...[​*][*][*]


9yrs

Image chosen by user
Kochać kogoś, a potem stracić, to tak jak kupić szczęście, a łzami zapłacić...​Kochamy


9yrs

Image chosen by user
Tak wiele jest wspomnień, w których żyć będziesz wiecznie i serc tęskniących, w których nadal bije Twoje serce...​Kochamy Cię SYNECZKU


9yrs

Image chosen by user
Dla świata byłeś tylko człowiekiem, dla nas Całym Światem...


9yrs

Image chosen by user
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma..."Miłość nigdy nie umiera.​Kochamy


9yrs

Image chosen by user
...serce moje nie zrzuci niiiigdy "czarnego koloru".....​KOCHAM nieustannie całym SERCEM. Mama.


9yrs

Image chosen by user
"Wszystko co miałam w tym grobie się mieści, Śmierć radość zabrała, nie wzięła boleści."


9yrs

Image chosen by user
Bóg wie dlaczego... Może i ja kiedyś zrozumiem. Na dziś... nie umiem.


9yrs

Image chosen by user
Wiem,że nadejdzie Syneczku taki dzień, gdy w tłumie Aniołów spotkamy się...


9yrs

Image chosen by user
Na progu życia los nieubłagany zabrał nam Ciebie SYNECZKU kochany, a nasze serca co dla Ciebie biły, będą na zawsze za Tobą tęskniły...


9yrs

Image chosen by user
JA TU TY TAM, JA CIE W SERCU ZAWSZE MAM.Mama


9yrs

End of content

No more pages to load