Mateusz Woźniak

This was published in the following publications on 06.06.2016:
Gazeta Pomorska

"Zgasłeś nam jak świecy płomyk.
Bezbronny, samotny, wyruszyłeś w tę ostatnią drogę bez powrotu"

Byłeś z nami tylko 28 lat

śp.
Mateusz Woźniak

Pożegnanie naszego najukochańszego Syna i Brata
rozpocznie się dnia 7 czerwca 2016 roku o godz. 10.00
mszą świętą w kościele parafii pw św. Królowej Jadwigi
w Inowrocławiu.

O godz. 11.00 odbędzie się pogrzeb
na cmentarzu parafii pw Imienia NMP.

Na zawsze w naszych sercach.

Rodzice, Siostra i Rodzina

Żegnaj Mateuszku!

Bardzo prosimy o nieskładanie kondolencji

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Dusza nie znałaby tęczy, gdyby oczy nie znały łez...[*] KOCHAMY- rodzice


9yrs

Image chosen by user
Z Tobą odeszły wszystkie marzenia i wszystkie plany się skończyły , zostały tylko piękne wspomnienia i ból co odbiera do życia siły . Tęsknimy i Kochamy CIĘ


9yrs

Image chosen by user
Odeszłeś o całe Życie za wcześnie...​Teraz powinneś tu być razem z nami.Szukam Cię gdzieś między gwiazdami... pewnie jesteś ...tą najpiękniejs​zą gwiazdką na błękitnym niebie...Tak nam smutno bez Ciebie.​KOCHAMY CIĘ SYNECZKU...


9yrs

Image chosen by user
[*][*][*] (*),,,I NIE DO KOŃCA PIĘKNY JEST TEN ŚWIAT...... ,,, ZABIERA MIŁOŚĆ ,MŁODOŚĆ, ŻYCIA BLASK....


9yrs

Image chosen by user
"Wszystko co miałam w tym grobie się mieści, Śmierć radość zabrała, nie wzięła boleści."


9yrs

Image chosen by user
Tak ciężko być silnym, gdy się za kimś bardzo tęskni.​Kochamy Cię syneczku...


9yrs

Image chosen by user
To już piąty miesiąc jak odszedłeś.​Światełko zapalam smutno patrząc w niebo,myśli posyłam wspomnieniam​i przeplatane,​wierząc, że kiedyś gdy się spotkamy tak wiele zrozumiem co teraz dla mnie niezrozumiał​e.​..Kochamy Cię syneczku i pamiętamy!


9yrs

Image chosen by user
Ile łez wylanych , tyle smutku i boleści w nas ...SYNECZKU! to nie był czas by opuszczać nas..:*


9yrs

Image chosen by user
Nie jesteś nieobecny, jesteś tylko niewidoczny.​.. Patrzysz oczami pełnymi miłości w nasze oczy pełne łez.


9yrs

Image chosen by user
Zapalam Ci światełko z tęczowym promieniem które w mym sercu płonie codziennym wspomnieniem ♥mama


9yrs

Image chosen by user
" Choć odszedłeś, wśród nas żyjesz,i w naszych sercach Twoje serce bije...."


9yrs

Image chosen by user
Jest taki ból, o którym nie sposób mówić, najlepiej bowiem wyrazić go milczeniem..​.


9yrs

Image chosen by user
...I nigdy nie powiem , że byłeś ...bo Ty ciągle jesteś ! i nigdy nie powiem , że kochałam ...bo kochać syneczku będę Cię zawsze!!!


9yrs

Image chosen by user
Tak wiele jest wspomnień, w których żyć będziesz wiecznie i serc tęskniących, w których nadal bije Twoje serce...​Kochamy Cię SYNECZKU


9yrs

Image chosen by user
Kochał życie i kogoś kto zabawił się jego uczuciem...


9yrs

Image chosen by user
"Wszystko co miałam w tym grobie się mieści, Śmierć radość zabrała, nie wzięła boleści."


9yrs

Image chosen by user
Są chwile, które nigdy nie wrócą lecz w pamięci trwać będą wiecznie.​Kochamy Cię...


9yrs

Image chosen by user
Bóg wie dlaczego... Może i ja kiedyś zrozumiem. Na dziś... nie umiem.


9yrs

Image chosen by user
...Czasem odchodzą nasze Anioły i nagle w miejscu staje czas ...


9yrs

Image chosen by user
Ile łez wylanych , tyle smutku i boleści w nas ...SYNECZKU! to nie był czas by opuszczać nas..:*


9yrs

Image chosen by user
Z Tobą odeszły wszystkie marzenia i wszystkie plany się skończyły , zostały tylko piękne wspomnienia i ból co odbiera do życia siły . Tęsknimy i Kochamy CIĘ


9yrs

Image chosen by user
JA TU TY TAM, JA CIE W SERCU ZAWSZE MAM.Mama


9yrs

Image chosen by user
MATEUSZKU KOCHANY BEZ CIEBIE NIE MA NIC , JEST TYLKO PUSTKA , KTÓRA NIE DAJE ŻYĆ-rodzice


9yrs

Image chosen by user
Już tyle dni Ciebie nie ma a ja nadal nie mogę się z tym pogodzić, nadal nie mogę w to uwierzyć. Mówią, że czas leczy rany. Moich jakoś nie leczy


9yrs

End of content

No more pages to load