Mateusz Woźniak

This was published in the following publications on 06.06.2016:
Gazeta Pomorska

"Zgasłeś nam jak świecy płomyk.
Bezbronny, samotny, wyruszyłeś w tę ostatnią drogę bez powrotu"

Byłeś z nami tylko 28 lat

śp.
Mateusz Woźniak

Pożegnanie naszego najukochańszego Syna i Brata
rozpocznie się dnia 7 czerwca 2016 roku o godz. 10.00
mszą świętą w kościele parafii pw św. Królowej Jadwigi
w Inowrocławiu.

O godz. 11.00 odbędzie się pogrzeb
na cmentarzu parafii pw Imienia NMP.

Na zawsze w naszych sercach.

Rodzice, Siostra i Rodzina

Żegnaj Mateuszku!

Bardzo prosimy o nieskładanie kondolencji

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Dla świata byłeś tylko człowiekiem, dla nas Całym Światem...


9yrs

Image chosen by user
Niech dobry Bóg zawsze Cię za rękę trzyma...​kochamy i tęsknimy!!!


9yrs

Image chosen by user
Jest takie miejsce w sercu, którego nie zburzy żadna zamieć…takie miejsce szczególne… miłość, wspomnienie i wieczna pamięć..


9yrs

Image chosen by user
Najsmutniejs​ze są wspomnienia,​które zadają okropny ból.​Najsmutniejs​ze jest własne serce gdy cichutko woła.....,,​WRÓĆ SYNECZKU ....WRÓĆ


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy...[​*][*][*]


9yrs

Image chosen by user
Jeszcze długo będę odwracać głowę na dźwięk Twojego imienia. Jeszcze długo wśród tłumu będę szukać syneczku Twojego cienia.


9yrs

Image chosen by user
Nie jesteś nieobecny, jesteś tylko niewidoczny.​.. Patrzysz oczami pełnymi miłości w nasze oczy pełne łez.


9yrs

Image chosen by user
MATEUSZKU KOCHANY BEZ CIEBIE NIE MA NIC , JEST TYLKO PUSTKA , KTÓRA NIE DAJE ŻYĆ-rodzice


9yrs

Image chosen by user
Bóg wie dlaczego... Może i ja kiedyś zrozumiem. Na dziś... nie umiem.


9yrs

Image chosen by user
Tak ciężko być silnym, gdy się za kimś bardzo tęskni.​Kochamy Cię syneczku...


9yrs

Image chosen by user
Dla świata byłeś tylko człowiekiem, dla nas Całym Światem...


9yrs

Image chosen by user
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma..."Miłość nigdy nie umiera.​Kochamy


9yrs

Image chosen by user
Najsmutniejs​ze są wspomnienia,​które zadają okropny ból.​Najsmutniejs​ze jest własne serce gdy cichutko woła.....,,​WRÓĆ SYNECZKU ....WRÓĆ


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy...[​*][*][*]


9yrs

Image chosen by user
JA TU TY TAM, JA CIE W SERCU ZAWSZE MAM.Mama


9yrs

Image chosen by user
Ile łez wylanych , tyle smutku i boleści w nas ...SYNECZKU! to nie był czas by opuszczać nas..:*


9yrs

Image chosen by user
Są chwile, które nigdy nie wrócą lecz w pamięci trwać będą wiecznie.​Kochamy Cię...


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy...[​*][*][*]


9yrs

Image chosen by user
" Choć odszedłeś, wśród nas żyjesz,i w naszych sercach Twoje serce bije...."


9yrs

Image chosen by user
Nie jesteś nieobecny, jesteś tylko niewidoczny.​.. Patrzysz oczami pełnymi miłości w nasze oczy pełne łez.


9yrs

Image chosen by user
Dla świata byłeś tylko człowiekiem, dla nas Całym Światem...


9yrs

Image chosen by user
Syneczku to już 6 miesięcy jak Nas opuściłeś,6 m-cy wypełnione cmentarną ciszą a nie Twoim głosem. Pół roku bólu serca i ogromnej tęsknoty.Pół roku przepełnione światłem zniczy, a nie światłem twoich oczu.Kochamy Cię- rodzice.


9yrs

Image chosen by user
...I nigdy nie powiem , że byłeś ...bo Ty ciągle jesteś ! i nigdy nie powiem , że kochałam ...bo kochać syneczku będę Cię zawsze!!!


9yrs

Image chosen by user
Pamiętamy...​Kochamy...​Tęsknimy...[​*][*][*]


9yrs

End of content

No more pages to load