Tomasz Kopeć

This was published in the following publications on 04.01.2017:
Głos Wielkopolski

Przepełnieni smutkiem dzielimy się tragiczną wiadomością, że w dniu 2 stycznia 2017 roku odszedł od nas w wieku 49 lat

ś+p
Dr hab. med. Tomasz Kopeć
Specjalista otolaryngolog

Wieloletni czynny członek wielu towarzystw naukowych,
organizator kursów szkoleniowych dla młodych lekarzy, świetny wykładowca i nauczyciel akademicki,
niezwykle ceniony za swoją postawę życiową pełną spokoju, rozwagi i wiedzy medycznej.
Doskonały chirurg wprowadzający i stosujący najnowsze techniki operacyjne.

Koleżanki i Koledzy z Oddziału Poznańskiego
Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów, Chirurgów Głowy i Szyi

Beach

Dlaczego dobrzy ludzie
odchodzą pierwsi...
Ś+P
dr hab. med. Tomasz Kopeć
odszedł od nas 2 stycznia 2017 roku.
Dobry człowiek, wspaniały lekarz,
Przyjaciel anestezjologów.
Trudno się z tym pogodzić...
Z bólem i nadzieją
żegnamy Cię, Tomku.
Zespół Anestezjologiczny Bloku Operacyjnego
Kliniki Otolaryngologii

Z ogromnym żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 2 stycznia 2017 roku zmarł
ś+p
Dr hab. med. Tomasz Kopeć
Wieloletni pracownik Kliniki Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej,
wybitny specjalista w patologii gruczołów ślinowych, twórca i krajowy pionier w zakresie sialoendoskopii,
oddany pracy zawodowej i dydaktycznej.
Był lekarzem o wybitnych zdolnościach chirurgicznych, emanujący spokojem, taktem i uśmiechem.
Autorytet zawodowy dla młodych kolegów, a przyjaciel i kolega dla specjalistów otolaryngologów,
bardzo lubiany zarówno przez pacjentów, jak i lekarzy.
Odszedł tak szybko, a czekało na Niego jeszcze tyle wyzwań zawodowych.
Wieloletni członek Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Chirurgii Podstawy Czaszki,
którego pasją były najtrudniejsze obszary działania w naszej specjalności.
Żegnamy Pana Docenta przepełnieni bólem i rozpaczą.
Żegnaj, Drogi nam Tomku.
Koleżanki i Koledzy, Pielęgniarki i pozostali Współpracownicy
z Kliniki Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej
oraz Kliniki Foniatrii i Audiologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

W dniu 2 stycznia 2017 roku odszedł od nas
ukochany Syn, Brat, Mąż, Ojciec i Wujek
śp.
Tomasz Kopeć
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w czwartek 5 stycznia 2017 roku o godz. 14.00
w kaplicy na cmentarzu parafialnym Matki Bożej Pocieszenia w Poznaniu
przy ul. Borówkowej w Suchym Lesie.
Pogrzeb odbędzie się zaraz po mszy św.
W smutku pogrążona
Rodzina

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
długoletniego współpracownika i wspaniałego Kolegi
Ś+P
Dra hab. med. Tomasza Kopcia
Żegnamy Cię, Doktorze, z bólem i smutkiem.
Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.
Zarząd i pracownicy
Poznańskiego Centrum Otolaryngologii sp. z o.o. sp. k.

Przepełnieni głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci

ś†p

Dr. hab. n. med. Tomasza Kopcia

Wybitnego otolaryngologa pracującego zawsze z pasją i poświęceniem.
Lekarza prawdziwie oddanego pacjentom i pracy.
Wspaniałego człowieka.
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Wyrazy głębokiego współczucia dla
Rodziny

składają
Dyrekcja
oraz Pracownicy
Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego
Uniwersytetu Medycznego
im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Z ogromnym żalem i w poczuciu ogromnej straty zawiadamiamy,
że w dniu 2 stycznia 2017 roku, po długiej i cierpliwej walce z chorobą,
odszedł z naszego grona, przeżywszy lat 48,
Dr hab. n. med. Tomasz Kopeć
Był twórcą nauczania dla studentów fizjoterapii, świetnym wykładowcą i dydaktykiem,
niezwykle zdolnym chirurgiem, skromnym i dobrym Człowiekiem.
Pożegnanie Zmarłego odbędzie się w czwartek 5 stycznia o godz. 14.00
na cmentarzu w Suchym Lesie.
O czym zawiadamiają pogrążeni w smutku
Rektor i Senat
Dziekani i Rady Wydziałów Lekarskich I i II,
Wydziału Farmaceutycznego i Wydziału Nauk o Zdrowiu
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy informację,
że 2 stycznia 2017 roku odszedł od nas
ŚP
Tomasz Kopeć
dr habilitowany specjalista laryngolog
Rodzinie Zmarłego
przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia.
Zarząd i pracownicy Przychodni Panaceum w Nowym Tomyślu

Z głębokim żalem
przyjęliśmy smutną wiadomość o śmierci
naszego wspaniałego kolegi,
wybitnego polskiego laryngologa młodego pokolenia
dr. hab. Tomasza Kopcia
Koleżanki i Koledzy z Kliniki Chirurgii Głowy, Szyi
i Onkologii Laryngologicznej Uniwersytetu Medycznego
w Poznaniu

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny. Pokój Ci wieczny

Gizela Zielony-pacjentka


6yrs

Image chosen by user
<p>Kondolencje dla całej rodziny - wspaniały lekarz i człowiek, który uratował moje życie. Po nieudanej operacji w okolicy ślinianki tylko jedyny doktor ś. p. Tomasz Kopeć podjął się jej reoperacji (pomimo wielu konsultacjach w całej Polsce u innych laryngologów). Niech aniołowie mają go w swojej opiece, tak jak on opiekował się innymi pacjentami. </p>

Anetta Lizak


8yrs

Image chosen by user
Wspaniały człowiek


8yrs

Image chosen by user
Córka miała niespełna 11 lat jak pan doktor wykonał jej zabieg plastyki ślinianki. Miły, uśmiechnięty​, dobre podejście do małego pacjenta. Spoczywaj w spokoju.


8yrs

Image chosen by user
Maria


8yrs

Image chosen by user
Wspaniały, ludzki lekarz oddany pacjentom. Agnieszka Stawicka


9yrs

Image chosen by user
Jadwiga Szramowska


9yrs

Image chosen by user
Dowiedziałem się dzisiaj, chłopaki nie płaczą, ale mam łzy w oczach Krzysztof Brzęcki AM Poznań 1991


9yrs

Image chosen by user
Żegnam Panie doktorze.Był Pan Wielki.​Barbara.C.


9yrs

Image chosen by user
Mirosław Szafko - wdzięczny pacjent z Warszawy R. i P.


9yrs

Image chosen by user
Miałam przyjemność pracować z doktorem,​oddany pracy i pacjentom lekarz,​wspaniały człowiek Aneta


9yrs

Image chosen by user
Wspaniały lekarz o ktorym nigdy nie zapomnę ponieważ wiele mu zawdzięczam zawsze uśmiechnięty i serdeczny. Pacjentka M.Z


9yrs

Image chosen by user
Bardzo przykro


9yrs

Image chosen by user
Krzysztof


9yrs

Image chosen by user
Wspaniały,​ludzki lekarz.​Wieczny odpoczynek racz mu daj Panie.


9yrs

Image chosen by user
Sabina . Wspaniały lekarz


9yrs

Image chosen by user
Małgorzata Śliwka Wspaniały lekarz


9yrs

Image chosen by user
Małgorzata Śliwka Wspaniały lekarz


9yrs

Image chosen by user
Byłeś pierwszym kolegą, którego spotkałam na egzaminie wstępnym na AM, "pewnie nazywasz się na K skoro razem zdajemy na Polnej"...i takim Cię zapamiętam. Czasem chciałabym wierzyć, że jest inne lepsze życie...​spokoju Kamilla K.


9yrs

Image chosen by user
To bardzo przykra wiadomość...​Dziękuję Panie Doktorze za wszystko, nie potrafię pojąć dlaczego?? Dlaczego tacy dobrzy ludzie, wspaniali, z powołania lekarze odchodzą tak szybko...Na zawsze wdzięczny, pacjent Marcin W.,


9yrs

Image chosen by user
Wojciech Szymanowski Bardzo dziękuje za pomoc. Przykre że taki wybitny i życzliwy specjalista odszedł w tym wieku....


9yrs

Image chosen by user
Elżbieta Węgorowska


9yrs

Image chosen by user
Jerzy Zimny


9yrs

Image chosen by user
Zbigniew Migdalski WYJĄTKOWY CZŁOWIEK DZIĘKUJĘ 08.03.2017


9yrs

End of content

No more pages to load