Tomasz Kopeć
This was published in the following publications on 04.01.2017:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 04.01.2017:
Głos Wielkopolski
Przepełnieni smutkiem dzielimy się tragiczną wiadomością, że w dniu 2 stycznia 2017 roku odszedł od nas w wieku 49 lat
ś+p
Dr hab. med. Tomasz Kopeć
Specjalista otolaryngolog
Wieloletni czynny członek wielu towarzystw naukowych,
organizator kursów szkoleniowych dla młodych lekarzy, świetny wykładowca i nauczyciel akademicki,
niezwykle ceniony za swoją postawę życiową pełną spokoju, rozwagi i wiedzy medycznej.
Doskonały chirurg wprowadzający i stosujący najnowsze techniki operacyjne.
Koleżanki i Koledzy z Oddziału Poznańskiego
Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów, Chirurgów Głowy i Szyi
Dlaczego dobrzy ludzie
odchodzą pierwsi...
Ś+P
dr hab. med. Tomasz Kopeć
odszedł od nas 2 stycznia 2017 roku.
Dobry człowiek, wspaniały lekarz,
Przyjaciel anestezjologów.
Trudno się z tym pogodzić...
Z bólem i nadzieją
żegnamy Cię, Tomku.
Zespół Anestezjologiczny Bloku Operacyjnego
Kliniki Otolaryngologii
Z ogromnym żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 2 stycznia 2017 roku zmarł
ś+p
Dr hab. med. Tomasz Kopeć
Wieloletni pracownik Kliniki Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej,
wybitny specjalista w patologii gruczołów ślinowych, twórca i krajowy pionier w zakresie sialoendoskopii,
oddany pracy zawodowej i dydaktycznej.
Był lekarzem o wybitnych zdolnościach chirurgicznych, emanujący spokojem, taktem i uśmiechem.
Autorytet zawodowy dla młodych kolegów, a przyjaciel i kolega dla specjalistów otolaryngologów,
bardzo lubiany zarówno przez pacjentów, jak i lekarzy.
Odszedł tak szybko, a czekało na Niego jeszcze tyle wyzwań zawodowych.
Wieloletni członek Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Chirurgii Podstawy Czaszki,
którego pasją były najtrudniejsze obszary działania w naszej specjalności.
Żegnamy Pana Docenta przepełnieni bólem i rozpaczą.
Żegnaj, Drogi nam Tomku.
Koleżanki i Koledzy, Pielęgniarki i pozostali Współpracownicy
z Kliniki Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej
oraz Kliniki Foniatrii i Audiologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
W dniu 2 stycznia 2017 roku odszedł od nas
ukochany Syn, Brat, Mąż, Ojciec i Wujek
śp.
Tomasz Kopeć
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w czwartek 5 stycznia 2017 roku o godz. 14.00
w kaplicy na cmentarzu parafialnym Matki Bożej Pocieszenia w Poznaniu
przy ul. Borówkowej w Suchym Lesie.
Pogrzeb odbędzie się zaraz po mszy św.
W smutku pogrążona
Rodzina
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
długoletniego współpracownika i wspaniałego Kolegi
Ś+P
Dra hab. med. Tomasza Kopcia
Żegnamy Cię, Doktorze, z bólem i smutkiem.
Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.
Zarząd i pracownicy
Poznańskiego Centrum Otolaryngologii sp. z o.o. sp. k.
Przepełnieni głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci
ś†p
Dr. hab. n. med. Tomasza Kopcia
Wybitnego otolaryngologa pracującego zawsze z pasją i poświęceniem.
Lekarza prawdziwie oddanego pacjentom i pracy.
Wspaniałego człowieka.
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Wyrazy głębokiego współczucia dla
Rodziny
składają
Dyrekcja
oraz Pracownicy
Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego
Uniwersytetu Medycznego
im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Z ogromnym żalem i w poczuciu ogromnej straty zawiadamiamy,
że w dniu 2 stycznia 2017 roku, po długiej i cierpliwej walce z chorobą,
odszedł z naszego grona, przeżywszy lat 48,
Dr hab. n. med. Tomasz Kopeć
Był twórcą nauczania dla studentów fizjoterapii, świetnym wykładowcą i dydaktykiem,
niezwykle zdolnym chirurgiem, skromnym i dobrym Człowiekiem.
Pożegnanie Zmarłego odbędzie się w czwartek 5 stycznia o godz. 14.00
na cmentarzu w Suchym Lesie.
O czym zawiadamiają pogrążeni w smutku
Rektor i Senat
Dziekani i Rady Wydziałów Lekarskich I i II,
Wydziału Farmaceutycznego i Wydziału Nauk o Zdrowiu
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy informację,
że 2 stycznia 2017 roku odszedł od nas
ŚP
Tomasz Kopeć
dr habilitowany specjalista laryngolog
Rodzinie Zmarłego
przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia.
Zarząd i pracownicy Przychodni Panaceum w Nowym Tomyślu
Z głębokim żalem
przyjęliśmy smutną wiadomość o śmierci
naszego wspaniałego kolegi,
wybitnego polskiego laryngologa młodego pokolenia
dr. hab. Tomasza Kopcia
Koleżanki i Koledzy z Kliniki Chirurgii Głowy, Szyi
i Onkologii Laryngologicznej Uniwersytetu Medycznego
w Poznaniu
End of content
No more pages to load
Gizela Zielony-pacjentka
6yrs
Anetta Lizak
8yrs
8yrs
8yrs
8yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs
9yrs