Tomasz Kopeć

This was published in the following publications on 04.01.2017:
Głos Wielkopolski

Przepełnieni smutkiem dzielimy się tragiczną wiadomością, że w dniu 2 stycznia 2017 roku odszedł od nas w wieku 49 lat

ś+p
Dr hab. med. Tomasz Kopeć
Specjalista otolaryngolog

Wieloletni czynny członek wielu towarzystw naukowych,
organizator kursów szkoleniowych dla młodych lekarzy, świetny wykładowca i nauczyciel akademicki,
niezwykle ceniony za swoją postawę życiową pełną spokoju, rozwagi i wiedzy medycznej.
Doskonały chirurg wprowadzający i stosujący najnowsze techniki operacyjne.

Koleżanki i Koledzy z Oddziału Poznańskiego
Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów, Chirurgów Głowy i Szyi

Beach

Dlaczego dobrzy ludzie
odchodzą pierwsi...
Ś+P
dr hab. med. Tomasz Kopeć
odszedł od nas 2 stycznia 2017 roku.
Dobry człowiek, wspaniały lekarz,
Przyjaciel anestezjologów.
Trudno się z tym pogodzić...
Z bólem i nadzieją
żegnamy Cię, Tomku.
Zespół Anestezjologiczny Bloku Operacyjnego
Kliniki Otolaryngologii

Z ogromnym żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 2 stycznia 2017 roku zmarł
ś+p
Dr hab. med. Tomasz Kopeć
Wieloletni pracownik Kliniki Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej,
wybitny specjalista w patologii gruczołów ślinowych, twórca i krajowy pionier w zakresie sialoendoskopii,
oddany pracy zawodowej i dydaktycznej.
Był lekarzem o wybitnych zdolnościach chirurgicznych, emanujący spokojem, taktem i uśmiechem.
Autorytet zawodowy dla młodych kolegów, a przyjaciel i kolega dla specjalistów otolaryngologów,
bardzo lubiany zarówno przez pacjentów, jak i lekarzy.
Odszedł tak szybko, a czekało na Niego jeszcze tyle wyzwań zawodowych.
Wieloletni członek Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Chirurgii Podstawy Czaszki,
którego pasją były najtrudniejsze obszary działania w naszej specjalności.
Żegnamy Pana Docenta przepełnieni bólem i rozpaczą.
Żegnaj, Drogi nam Tomku.
Koleżanki i Koledzy, Pielęgniarki i pozostali Współpracownicy
z Kliniki Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej
oraz Kliniki Foniatrii i Audiologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

W dniu 2 stycznia 2017 roku odszedł od nas
ukochany Syn, Brat, Mąż, Ojciec i Wujek
śp.
Tomasz Kopeć
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w czwartek 5 stycznia 2017 roku o godz. 14.00
w kaplicy na cmentarzu parafialnym Matki Bożej Pocieszenia w Poznaniu
przy ul. Borówkowej w Suchym Lesie.
Pogrzeb odbędzie się zaraz po mszy św.
W smutku pogrążona
Rodzina

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
długoletniego współpracownika i wspaniałego Kolegi
Ś+P
Dra hab. med. Tomasza Kopcia
Żegnamy Cię, Doktorze, z bólem i smutkiem.
Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.
Zarząd i pracownicy
Poznańskiego Centrum Otolaryngologii sp. z o.o. sp. k.

Przepełnieni głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci

ś†p

Dr. hab. n. med. Tomasza Kopcia

Wybitnego otolaryngologa pracującego zawsze z pasją i poświęceniem.
Lekarza prawdziwie oddanego pacjentom i pracy.
Wspaniałego człowieka.
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.

Wyrazy głębokiego współczucia dla
Rodziny

składają
Dyrekcja
oraz Pracownicy
Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego
Uniwersytetu Medycznego
im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Z ogromnym żalem i w poczuciu ogromnej straty zawiadamiamy,
że w dniu 2 stycznia 2017 roku, po długiej i cierpliwej walce z chorobą,
odszedł z naszego grona, przeżywszy lat 48,
Dr hab. n. med. Tomasz Kopeć
Był twórcą nauczania dla studentów fizjoterapii, świetnym wykładowcą i dydaktykiem,
niezwykle zdolnym chirurgiem, skromnym i dobrym Człowiekiem.
Pożegnanie Zmarłego odbędzie się w czwartek 5 stycznia o godz. 14.00
na cmentarzu w Suchym Lesie.
O czym zawiadamiają pogrążeni w smutku
Rektor i Senat
Dziekani i Rady Wydziałów Lekarskich I i II,
Wydziału Farmaceutycznego i Wydziału Nauk o Zdrowiu
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy informację,
że 2 stycznia 2017 roku odszedł od nas
ŚP
Tomasz Kopeć
dr habilitowany specjalista laryngolog
Rodzinie Zmarłego
przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia.
Zarząd i pracownicy Przychodni Panaceum w Nowym Tomyślu

Z głębokim żalem
przyjęliśmy smutną wiadomość o śmierci
naszego wspaniałego kolegi,
wybitnego polskiego laryngologa młodego pokolenia
dr. hab. Tomasza Kopcia
Koleżanki i Koledzy z Kliniki Chirurgii Głowy, Szyi
i Onkologii Laryngologicznej Uniwersytetu Medycznego
w Poznaniu

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Ogromną strata taki dobry lekarz pełen empatii dla ludzi


9yrs

Image chosen by user
Arleta Stelzmüller


9yrs

Image chosen by user
KRZYSZTYOF GARBOWSKI


9yrs

Image chosen by user
Wdzięczny pacjent Jacek Berliński


9yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, A światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen.


9yrs

Image chosen by user
Dobry człowiek i lekarz. Spoczywaj w pokoju.


9yrs

Image chosen by user
Ania- wspaniały człowiek i lekarz


9yrs

Image chosen by user
Kasia i Andrzej Putyło


9yrs

Image chosen by user
K.A. Putyło


9yrs

Image chosen by user
Maciej Kawczyński


9yrs

Image chosen by user
Wielki zal.​Wspanialy czlowiek i wspanialy lekarz.​Iwona,​pacjetka


9yrs

Image chosen by user
Andrzejewska Hanna. Cudowny człowiek, zawsze gotowy pomóc . Spoczywają w spokoju.


9yrs

Image chosen by user
dorota szurgot


9yrs

Image chosen by user
Monika. W.


9yrs

Image chosen by user
Anna z córką Paulinką


9yrs

Image chosen by user
Przykra wiadomość. Rozmawiałem z Panem Tomaszem pół roku temu o chorobie. RiP


9yrs

Image chosen by user
Nie mogę uwierzyć


9yrs

Image chosen by user
Najlepszy lekarz jakiego w życiu poznałam samo dobro wspaniały czlowiek:(


9yrs

Image chosen by user
Nie wierze :(wspaniały czlowiek, cudowny lekarz ogromny smutek


9yrs

Image chosen by user
wspaniały lekarz


9yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w pokoju


9yrs

Image chosen by user
Wspaniały Człowiek - zawsze starał się pomóc pacjentowi, a nie jak najszybciej się pozbyć. Dziekuję za pomoc jaką mi udzielił, dzis jestem zdrowa


9yrs

Image chosen by user
Pacjent Marek. Po operacji nazwałem Go DOKTOREM JUDYMEM. Niesamowity lekarz, człowiek.​Cześż Jego pamięci


9yrs

Image chosen by user
Kasia


9yrs

End of content

No more pages to load