Anna Kulczyk

This was published in the following publications on 27.10.2015:
Express Bydgoski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 23.10.2015 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Córka, Żona, Mama i Siostra

śp.Anna Kulczyk

lat 39

Pogrzeb odbędzie się dnia 27.10.2015 r. (wtorek) o godzinie 13.00 na cmentarzu parafialnym w Łochowie.

W smutku pogrążony Mąż z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Anula - umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci .................. Pamiętam !

j


2yrs

Image chosen by user
Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku... Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem... Niebo - ziemi, niebu - ziemia, Wszyscy - wszystkim ślą życzenia". I ja Tobie Anula ślę życzenia gdzieś bardzo, bardzo daleko...!

j


2yrs

Image chosen by user
Anula - Pamięć to okno, przez które możemy Cię zobaczyć, kiedy tylko chcemy. Nie jesteś już tam, gdzie byłeś, ale jesteś wszędzie tam, gdzie my jesteśmy".

j


2yrs

Image chosen by user
Gdy mi Ciebie brakuje, patrzę w niebo i zawsze mam nadzieję, że tam gdzie teraz jesteś jest Ci dobrze.. Anka -tęsknię , pamiętam !!!

j


2yrs

Image chosen by user
Na cmentarnym krzyżu ...Krople rosy wiszą. To są łzy tęsknoty....Otulone ciszą Wiatr liście unosi....W cmentarnej alejce A każda mogiła ...Skrywa czyjeś serce.... Serce które kiedyś ...Nagle bić przestało... Ale nim ucichło...Tak bardzo kochało Tyle tu jest wspomnień ...Tyle łez wylanych... I tyle tęsknoty....Do serc ukochanych... Dzisiaj znicz zapłonie ...Pokłon swój oddamy Myśl w górę popłynie ...Kiedyś się.....spotkamy.

j


2yrs

Image chosen by user
Na cmentarnym krzyżu ...Krople rosy wiszą. To są łzy tęsknoty....Otulone ciszą Wiatr liście unosi....W cmentarnej alejce A każda mogiła ...Skrywa czyjeś serce.... Serce które kiedyś ...Nagle bić przestało... Ale nim ucichło...Tak bardzo kochało Tyle tu jest wspomnień ...Tyle łez wylanych... I tyle tęsknoty....Do serc ukochanych... Dzisiaj znicz zapłonie ...Pokłon swój oddamy Myśl w górę popłynie ...Kiedyś się.....spotkamy.

j


2yrs

Image chosen by user
Są takie dni kiedy brakuje Cię jeszcze bardziej ............... Tęsknie!

j


2yrs

Image chosen by user
Są ludzie którzy na zawsze już zostają w nas.. zapisują się w sercu, wtapiają w duszę.. Pamięć o nich nie ginie.. czasem wydaje się że nie pamiętasz.. ale wystarczy chwila, jedna maleńka myśl i wszystko wraca. Bo to żyje w nas. I nigdy nie umiera. Tylko czasem na chwilę zasypia, by znów obudzić się wypełniając nas całych. Są ludzie którym wybacza się wszystko. Bo to właśnie ich się pokochało miłością szczerą ... Tych ludzi mamy pod powiekami.. ich imiona są wytatuowane już na zawsze. Na nich czekamy nawet jeśli wiemy że oni już nie wrócą,,,,

j


2yrs

Image chosen by user
Ci których kochamy nie odchodzą, idą obok nas codziennie. Niewidoczni, ale zawsze w pobliżu.

j


2yrs

Image chosen by user
Anula - są takie dni kiedy brakuje Cię jeszcze bardziej ............... Tęsknie!

j


2yrs

Image chosen by user
Anulka - " umrzeć to za mało żeby przestać kochać !"

j


2yrs

Image chosen by user
Anulka - imieninowo dla Ciebie !!!

j


2yrs

Image chosen by user
Anulka - to światełko dla Ciebie !

j


2yrs

Image chosen by user
Aniu.........zawsze będę pamiętać !

j


3yrs

Image chosen by user
Życie przemija, jednak pamięć o kochanej osobie pozostaje w sercach na zawsze!!!

j


3yrs

Image chosen by user
Anulka - ty patrzysz , widzisz i wiesz , że trzeba ogromnego wsparcia i znowu będzie dobrze ! Ja wiem , że Ty też to wiesz !

j


3yrs

Image chosen by user
Anula - wiem ,że jesteś tam i widzisz jaka możesz być dumna ze swojej córki !!!

j


3yrs

Image chosen by user
Anusiu - są ludzie tacy jak Ty, których nigdy nie powinno zabraknąć...

j


3yrs

Image chosen by user
Niech dobry Bóg ma Cię w swojej opiece. Światełko naszej pamięci, niech płonie do samego nieba !

j


3yrs

Image chosen by user
To bzdura, kiedy ktoś Ci mówi, że przyzwyczaisz się do braku pewnych osób w twoim życiu! Kiedy kogoś kochasz, to się nie przyzwyczajasz. Uczysz się jedynie żyć bez tej osoby. Z tęsknotą w sercu i głową pełną wspomnień. Anula - najlepszego !!! Ciesz się życiem wiecznym !

j


3yrs

Image chosen by user
Anulka -niech dobry Bóg otacza Cię nieskończoną miłością !

j


3yrs

Image chosen by user
Niech dobry Bóg ma Cię w swojej opiece. Światełko naszej pamięci, niech płonie do samego nieba !

j


3yrs

Image chosen by user
Anulka -zgasłaś nam jak świecy płomyk ... Bez buntu, bez słowa skargi, bezbronna I tylko smutek bolesny i pamięć żywa o Tobie w nas pozostaje....... Bo zawsze myślami jestem przy Tobie gdyż Pamięć jest droższa od słów!

j


3yrs

Image chosen by user
A nadzieja znów wstąpi w nas Nieobecnych pojawią się cienie Uwierzymy kolejny raz w jeszcze jedno Boże Narodzenie..... "Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku... Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem... Niebo - ziemi, niebu - ziemia, Wszyscy - wszystkim ślą życzenia". I ja Tobie Anula ślę życzenia gdzieś bardzo, bardzo daleko...

j


3yrs

End of content

No more pages to load