Anna Kulczyk

This was published in the following publications on 27.10.2015:
Express Bydgoski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 23.10.2015 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Córka, Żona, Mama i Siostra

śp.Anna Kulczyk

lat 39

Pogrzeb odbędzie się dnia 27.10.2015 r. (wtorek) o godzinie 13.00 na cmentarzu parafialnym w Łochowie.

W smutku pogrążony Mąż z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Anula jutro Wielkanoc , świętuj moja kochana z bliskimi , którzy Cię otaczają ! Kocham Cię !

j


2mos

Image chosen by user
Anuś wczoraj były Twoje 50 urodziny !!! Kocham Cię bardzo , bardzo mocno !! Ciesz się życiem wiecznym ! Kiedyś się spotkamy !

j


2mos

Image chosen by user
Są takie dni kiedy brakuje Cię jeszcze bardziej ............... Tęsknie!

j


3mos

Image chosen by user
Anka - jest już rok 2026 ............ To właśnie w tym roku byłaby i będzie Twoja pięćdziesiątka ! Czujesz to ? Jak ten czas szybko ucieka ......... Tęsknie bardzo za Tobą i naszymi spotkaniami, cały czas pamiętam i kocham !!!

j


5mos

Image chosen by user
Anula niedawno minęło 10 lat od kiedy nie ma Ciebie z nami ................. Nie ma tak fizycznie bo cały czas jesteś w moich myślach , wspomnieniach oraz w moim sercu !

j


7mos

Image chosen by user
Aniu moja kochana ,tak bardzo mi Ciebie brakuje !

j


9mos

Image chosen by user
Anulka - to ten dzień , to ta chwila ........... Możesz być dumna moja kochana !!!

j


11mos

Image chosen by user
Gdy mi Ciebie brakuje, patrzę w niebo i zawsze mam nadzieję, że tam gdzie teraz jesteś jest Ci dobrze.. Anka -tęsknię , pamiętam !!!

j


1yr

Image chosen by user
Anula - bardzo mi Ciebie brakuje ! Myślę , że Ty wiesz ale nikt nie chce powiedzieć mi wprost ... Kocham Cię moja kuzyneczko !!!

j


1yr

Image chosen by user
Aniu w dniu Twoich 49 urodzin życzę Ci szczęścia tam gdzie jesteś !!! Kocham , pamiętam !!!

j


1yr

Image chosen by user
Aniu - dawno mnie tu nie było ale ja cały czas kocham , pamiętam i nigdy nie zapomnę !!! Jeszcze raz dziękuje Ci za wszystko !!!

j


1yr

Image chosen by user
Anula - umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci .................. Pamiętam !

j


1yr

Image chosen by user
Anula - Pamięć to okno, przez które możemy Cię zobaczyć, kiedy tylko chcemy. Nie jesteś już tam, gdzie byłeś, ale jesteś wszędzie tam, gdzie my jesteśmy".

j


1yr

Image chosen by user
Niech dobry Bóg ma Cię w swojej opiece. Światełko naszej pamięci, niech płonie do samego nieba !

j


1yr

Image chosen by user
I oto nadszedł ten czas, kiedy bardziej niż zwykle zdajemy sobie sprawę, jak ulotne jest życie i z jaką prędkością przemija. Kiedy bardziej niż zwykle zdajemy sobie sprawę, jak olbrzymią wartość ma obecność. Kiedy bardziej niż zwykle wspominamy tych, których nie ma już w naszym życiu, lecz wciąż są w sercach i pamięci. Kiedy bardziej niż zwykle żałujemy, bo wszystko stało się o moment za szybko, a my o moment się spóźniliśmy z uśmiechem, ciepłym słowem, przytulaniem, okazaniem miłości, słowem "kocham" i "dziękuję", bo stale myśleliśmy, że jeszcze mamy czas, że jeszcze zdążymy... Jak nie dziś to jutro, za tydzień, w przyszłym roku. A jutro, za tydzień, w przyszłym roku stoimy z opuszczoną głową, łzą spływającą po policzku i wyrzutami sumienia, że przecież nie tak to wszystko miało wyglądać... Aniu - pamiętam , kocham , tęsknie !!!

j


1yr

Image chosen by user
Na cmentarnym krzyżu ...Krople rosy wiszą. To są łzy tęsknoty....Otulone ciszą Wiatr liście unosi....W cmentarnej alejce A każda mogiła ...Skrywa czyjeś serce.... Serce które kiedyś ...Nagle bić przestało... Ale nim ucichło...Tak bardzo kochało Tyle tu jest wspomnień ...Tyle łez wylanych... I tyle tęsknoty....Do serc ukochanych... Dzisiaj znicz zapłonie ...Pokłon swój oddamy Myśl w górę popłynie ...Kiedyś się.....spotkamy.

j


1yr

Image chosen by user
Anula - mój umysł nadal z Tobą rozmawia , moje serce wciąż tęskni za Tobą , moja dusza wie , że zaznałaś spokoju !

j


1yr

Image chosen by user
Życie przemija, jednak pamięć o kochanej osobie pozostaje w sercach na zawsze!!!

j


1yr

Image chosen by user
Anuś - dzisiaj 23 sierpień ............. jeszcze dwa miesiące i będzie 9 lat jak Ciebie nie ma ............ Tak mi Ciebie brakuje ! Pamiętam , kocham !!!

j


1yr

Image chosen by user
Anulka - tyle czasu mnie tu nie było ale Ty wiesz ,że jesteś za mną zawsze , w moim sercu , w moich myślach ! Nigdy Cię nie zapomnę !!!

j


1yr

Image chosen by user
Anula - tęsknie !

j


2yrs

Image chosen by user
Anula - są ludzie tacy jak Ty, których nigdy nie powinno zabraknąć...

j


2yrs

Image chosen by user
Anulka -niech dobry Bóg otacza Cię nieskończoną miłością !

j


2yrs

Image chosen by user
Anula - pamiętam i nigdy nie zapomnę !

j


2yrs

End of content

No more pages to load