Anna Kulczyk

This was published in the following publications on 27.10.2015:
Express Bydgoski

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 23.10.2015 r. zasnęła w Bogu nasza kochana Córka, Żona, Mama i Siostra

śp.Anna Kulczyk

lat 39

Pogrzeb odbędzie się dnia 27.10.2015 r. (wtorek) o godzinie 13.00 na cmentarzu parafialnym w Łochowie.

W smutku pogrążony Mąż z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Anula - niech dobry Bóg otacza Cię nieskończoną miłością!

j


3yrs

Image chosen by user
I oto nadszedł ten czas, kiedy bardziej niż zwykle zdajemy sobie sprawę, jak ulotne jest życie i z jaką prędkością przemija. Kiedy bardziej niż zwykle zdajemy sobie sprawę, jak olbrzymią wartość ma obecność. Kiedy bardziej niż zwykle wspominamy tych, których nie ma już w naszym życiu, lecz wciąż są w sercach i pamięci. Kiedy bardziej niż zwykle żałujemy, bo wszystko stało się o moment za szybko, a my o moment się spóźniliśmy z uśmiechem, ciepłym słowem, przytulaniem, okazaniem miłości, słowem "kocham" i "dziękuję", bo stale myśleliśmy, że jeszcze mamy czas, że jeszcze zdążymy... Jak nie dziś to jutro, za tydzień, w przyszłym roku. A jutro, za tydzień, w przyszłym roku stoimy z opuszczoną głową, łzą spływającą po policzku i wyrzutami sumienia, że przecież nie tak to wszystko miało wyglądać... Aniu - pamiętam , kocham , tęsknie !!!

j


3yrs

Image chosen by user
Na cmentarnym krzyżu ...Krople rosy wiszą. To są łzy tęsknoty....Otulone ciszą Wiatr liście unosi....W cmentarnej alejce A każda mogiła ...Skrywa czyjeś serce.... Serce które kiedyś ...Nagle bić przestało... Ale nim ucichło...Tak bardzo kochało Tyle tu jest wspomnień ...Tyle łez wylanych... I tyle tęsknoty....Do serc ukochanych... Dzisiaj znicz zapłonie ...Pokłon swój oddamy Myśl w górę popłynie ...Kiedyś się.....spotkamy.

j


3yrs

Image chosen by user
Jest tylko taki jeden dzień w roku gdzie przy mogiłach stoimy do zmroku. W złocie chryzantem przy blasku zniczy biegnących godzin nikt z nas nie liczy ........

j


3yrs

Image chosen by user
Za chwile już znicze zabłysną I święto Tych którzy odeszli I przyjdziemy do nich my którzy odejdziemy..........​​....

j


3yrs

Image chosen by user
"Gdyby tak łzy oddawały ludziom życie, Gdyby tak łzy cofały czas, To na pewno żylibyśmy w zachwycie, Bo byłabyś ciągle Anusiu wśród nas"...

j


3yrs

Image chosen by user
Anulka - to już 7 lat.................​​......... Pamiętam i zawsze będę pamiętać !!!

j


3yrs

Image chosen by user
Są ludzie którzy na zawsze już zostają w nas.. zapisują się w sercu, wtapiają w duszę.. Pamięć o nich nie ginie.. czasem wydaje się że nie pamiętasz.. ale wystarczy chwila, jedna maleńka myśl i wszystko wraca. Bo to żyje w nas. I nigdy nie umiera. Tylko czasem na chwilę zasypia, by znów obudzić się wypełniając nas całych. Są ludzie którym wybacza się wszystko. Bo to właśnie ich się pokochało miłością szczerą ... Tych ludzi mamy pod powiekami.. ich imiona są wytatuowane już na zawsze. Na nich czekamy nawet jeśli wiemy że oni już nie wrócą,,,,

j


3yrs

Image chosen by user
Anka ..................

j


3yrs

Image chosen by user
Anula - umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci .................. Pamiętam !

j


3yrs

Image chosen by user
Anulka - imieninowo z miłością !

j


3yrs

Image chosen by user
Aniu.........zawsze będę pamiętać !

j


3yrs

Image chosen by user
Anusiu - dla Ciebie to światełko !!!

j


3yrs

Image chosen by user
Anulka - To bzdura, kiedy ktoś Ci mówi, że przyzwyczaisz się do braku pewnych osób w twoim życiu! Kiedy kogoś kochasz, to się nie przyzwyczajasz. Uczysz się jedynie żyć bez tej osoby. Z tęsknotą w sercu i głową pełną wspomnień.

j


3yrs

Image chosen by user
Aniu - niech dobry Bóg otacza Cię nieskończoną miłością !!!

j


4yrs

Image chosen by user
„Kto żyje w sercu tych, którzy pozostają, nie umiera nigdy”.

j


4yrs

Image chosen by user
Anusiu , dla Ciebie to światełko !

j


4yrs

Image chosen by user
Patrzę w niebo I wiem, że Ty tam jesteś Że patrzysz na mnie ! Kocham Cię Anula !

j


4yrs

Image chosen by user
Aniu moja kochana .....Zapłakał Anioł nad naszym smutkiem, bo w oczach zakwitły nam łzy, jak kwiaty wdzięczności za radość, za miłość, za wszystkie piękne dni..... , których tak mi brakuje kochana moja ............

j


4yrs

Image chosen by user
Aniu - „czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak”. Bardzo Cię kocham !

j


4yrs

Image chosen by user
Ci których kochamy nie odchodzą, idą obok nas codziennie. Niewidoczni, ale zawsze w pobliżu... Byłaś ,Jesteś i Będziesz Każdego dnia pamietam o Tobie !!!

j


4yrs

Image chosen by user
Niech dobry Bóg ma Cię w swojej opiece. Światełko naszej pamięci, niech płonie do samego nieba !

j


4yrs

Image chosen by user
Anulka - tak urodzinowo moja kochana !

j


4yrs

Image chosen by user
Anulka - ciągle jesteś ,bo żyjesz naszych sercach !!!

j


4yrs

End of content

No more pages to load