ADAM CHMIELEWSKI

This was published in the following publications on 27.08.2015:
Express Bydgoski

"Dla świata byłeś tylko cząstką, dla mnie całym światem."

Z głębokim żalem zawiadamiam, że dnia 20.08.2015 r. odszedł nagle mój Najdroższy Jedyny Syn

śp.ADAM CHMIELEWSKI

lat 41

Msza św. zostanie odprawiona w piątek 28.08.2015 r. o godz. 12.00 w kościele pw. Zmartwychwstania Pańskiego Al. Wyszyńskiego 58 w Bydgoszczy. Pogrzeb po mszy na pobliskim cmentarzu.

Zrozpaczona Matka

Beach

"Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi"

Z głębokim bólem zawiadamiamy, że dnia 20.08.2015 r. niespodziewanie odszedł od nas drogi naszemu sercu

śp.ADAM CHMIELEWSKI

Żegnamy Cię Adasiu...

Ciocia Krysia, Arletka i Danusia z Rodzinami, Wujek Heniu z Darkiem

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Z bólem pamięci i modlitwą czułą. I wiarą, że jest sens.

Wiesław Wierzbicki


7mos

Image chosen by user
Z pamięcią. I łzą. Przytul go, Panie!

Wiesław Wierzbicki


1yr

Image chosen by user
Śpij spokojnie, mój drogi. Ze smutkiem.

Wiesław Wierzbicki


2yrs

Image chosen by user
Twoja kolejna, tak tragiczna dla serca, rocznica. Dla Ciebie - pamięć.

Wiesław Wierzbicki


2yrs

Image chosen by user
Pamiętam

Herubo


3yrs

Image chosen by user
Dzień pamięci, który - choć nie powinien - jest naszym dniem smutku. Bo wspomnienia bez obecności bolą. Śpij spokojnie.

Wiesław Wierzbicki


3yrs

Image chosen by user
Jest pamięć. I jest serce. I niepogodzenie.

Wiesław Wierzbicki


3yrs

Image chosen by user
Spoczywają w pokoju

E


3yrs

Image chosen by user
Pamiętam...

Ania


4yrs

Image chosen by user
Kolejna rocznica. Tak niegdyś radosna. Z pamięcią.

Wiesław Wierzbicki


4yrs

Image chosen by user
Odpoczywaj w Bożym pokoju, a Jego światłość niech cię otula. Ze smutkiem.

Wiesław Wierzbicki


4yrs

Image chosen by user
Pamiętam i tęsknię...

Ania


4yrs

Image chosen by user
Mięło sześć lat. Uwierzyć trudno. Pogodzić się nie sposób. Jest Nadzieja. I Myśl. I wiara w To życie!

Wiesław Wierzbicki


4yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek daj Mu, Panie.

Wiesław Wierzbicki


5yrs

Image chosen by user
Tak szybko upływa nasz ziemski czas. Dzisiaj, otula smutek. I wspomnienia. I ból. Dla Ciebie pamięć i niezapomnienie. Uśmiech.

Wiesław Wierzbicki


5yrs

Image chosen by user
Pamietam

A


5yrs

Image chosen by user
Pamiętam

H


6yrs

Image chosen by user
Dzisiaj kolejna, Twoja rocznica. Pamiętam z uśmiechem i coraz smutniej nie potrafię się pogodzić. Niech Niebo świętuje. Dla Ciebie.

Wiesław Wierzbicki


6yrs

Image chosen by user
Niech światłość Boża otula Cię na zawsze. Z pamięcią i smutkiem...

Wiesław Wierzbicki


6yrs

Image chosen by user
Tęsknię...

Ania


6yrs

Image chosen by user
Ze smutkiem i słowami niewypowiedzianymi. Z bólem, którego upływający czas nie łagodzi. I z pamięcią. Do końca. Niech Bóg Cię przytula!

Wiesław Wierzbicki


6yrs

Image chosen by user
Dzisiaj najważniejsza jest modlitwa. Niech Cię otoczy. Posyłam Ci myśli.

Wiesław Wierzbicki


7yrs

Image chosen by user
<p>Bardzo tęsknie... brakuje mi go i tych naszych rozmów nocnych</p>

Ania


7yrs

<p>Byłeś. Jesteś. Będziesz. W pamięci na zawsze.</p>

Herubo


8yrs

End of content

No more pages to load