ADAM CHMIELEWSKI

This was published in the following publications on 27.08.2015:
Express Bydgoski

"Dla świata byłeś tylko cząstką, dla mnie całym światem."

Z głębokim żalem zawiadamiam, że dnia 20.08.2015 r. odszedł nagle mój Najdroższy Jedyny Syn

śp.ADAM CHMIELEWSKI

lat 41

Msza św. zostanie odprawiona w piątek 28.08.2015 r. o godz. 12.00 w kościele pw. Zmartwychwstania Pańskiego Al. Wyszyńskiego 58 w Bydgoszczy. Pogrzeb po mszy na pobliskim cmentarzu.

Zrozpaczona Matka

Beach

"Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi"

Z głębokim bólem zawiadamiamy, że dnia 20.08.2015 r. niespodziewanie odszedł od nas drogi naszemu sercu

śp.ADAM CHMIELEWSKI

Żegnamy Cię Adasiu...

Ciocia Krysia, Arletka i Danusia z Rodzinami, Wujek Heniu z Darkiem

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

<p>Nie zapomnę.</p>

Herubo


8yrs

Image chosen by user
Wiesław Wierzbicki 20 sierpnia - data na zawsze przepojona bólem. I niepogodzeni​em. I nie pogodzę się.Nigdy. Wspominam z czułością.


8yrs

Image chosen by user
Nie zapomnę.


8yrs

Image chosen by user
Dlaczego akurat Jego wybrales Panie Boze?


8yrs

Image chosen by user
Niedługo mijają 2 lata a w sercu nadal ból, pustka i tęsknota...


8yrs

Image chosen by user
Nie mam kontaktu z nikim z bliskich i nie wiem co sie stalo,​dlaczego Adama nie ma,blagam o informacje,​nie daje mi to spokoju. Czy ktos moze mi pomoc?


9yrs

Image chosen by user
Dziś dopiero się dowiedziałem że Ciebie już nie ma ,nasza przyjaźń i niezapomnian​e wspomnienia na zawsze pozostaną w moim sercu.​Krzysztof Chlebowski


9yrs

Image chosen by user
Jakub spoczywaj w spokoju kolego


9yrs

Image chosen by user
Człowiek,​ktory zmienil mnie i moje życie. Na zawsze w sercu. "Herubo..."


9yrs

Image chosen by user
Sebastian Myszkiewicz


9yrs

Image chosen by user
Wciąż nie mogę uwierzyć i pogodzić się z myślą, że Ciebie nie ma.


9yrs

Image chosen by user
Są ludzie, którzy w pamięci zostają... i choć czas mija, wspomnienia o nich nie przemijają.


9yrs

Image chosen by user
Sebastian Myszkiewicz


9yrs

Image chosen by user
Wiesław Wierzbicki Bardzo smutny dzień.I taki będzie już zawsze. A nie powinno tak być...


9yrs

Image chosen by user
Wiesław Wierzbicki Z modlitwą. I łzą.


9yrs

Image chosen by user
Wiesław Wierzbicki Wierzę, że zostałeś wybrany. Wierzę, że to miało sens. Nie zapomnę...


9yrs

Image chosen by user
wlasnie mija rok... tak bardzo chcialabym cofnac czas... mam nadzieje,ze TAM jestes szczesliwy..​. tesknie...


9yrs

Image chosen by user
wlasnie mija rok... tak bardzo chcialabym cofnac czas... mam nadzieje,ze TAM jestes szczesliwy..​. tesknie...


9yrs

Image chosen by user
Wiesław Wierzbicki Z modlitwą. Z sercem i niewypowiedz​ianymi słowami.


10yrs

Image chosen by user
Ela


10yrs

Image chosen by user
Joanna Podgórska_Fi​jał


10yrs

Image chosen by user
Joanna


10yrs

Image chosen by user
Najszczersze wyrazy współczucia wiadomość o śmierci Adama była dla mnie szokiem jeszcze jakiś czas temu rozmawialiśm​y, usmiechał się a teraz go nie ma... W mej pamieci na zawsze Ania


10yrs

Image chosen by user
tak bardzo chcialabym cofnac czas....


10yrs

End of content

No more pages to load