Rajmund Węglewski

This was published in the following publications on 17.09.2015:
Gazeta Pomorska

W momecnie śmiercki bliskiego uderza czlowieka świadomość niczym nie dającej się zapełnić pustki Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 14 września2015 roku zmarł kochany Ojciec i Dziadek śp. Rajmund Węglewski lat 54 Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 17 września 2015 r. o godz. 11.00 w kościele parafii pw. Św. Ducha. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu parafii Św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku Córka Marta z Leszkiem i Synami

Beach

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 14 września 2015 roku zmarł kochany Brat, Szwagier i Wujek śp. Rajmund Węglewski lat 54. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 17 września 2015 r. o godz. 11.00 w kościele parafii pw. Św. Ducha. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu parafii Św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążone w smutku Siostra z Mężem i Siostrzenica z Rodziną

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 14 września 2015 roku zmarł kochany Mąż, Ojciec, Dziadek i Zięć śp. Rajmund Węglewski lat 54. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 17 września 2015 r. o godz. 11.00 w kościele parafii pw. Św. Ducha. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu parafii Św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążone w smutku Żona, Córka z Synami i Teściowa

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
:(.


9yrs

Image chosen by user
:(


9yrs

Image chosen by user
Tak bardzo mi Ciebie brakuje Kochany Braciszku. 9 miesięcy mam oczy pełne łez i ciągle mi smutno. Dlaczego tak wcześnie odszedłeś?


10yrs

Image chosen by user
Dzisiaj 8 miesięcy mija bez Ciebie Kochany Braciszku. Smutno, wciąż smutno i wielki żal.


10yrs

Image chosen by user
Oczy mam pełne łez. Ciągle mi smutno bez Ciebie kochany Braciszku.


10yrs

Image chosen by user
7 miesiąc, ciągle głęboki żal, smutek...


10yrs

Image chosen by user
Wujku, codziennie jesteś w moich myślach...P.


10yrs

Image chosen by user
Dla Ciebie światełko. Niech Ci świeci na zawsze Braciszku Kochany.


10yrs

Image chosen by user
Dlaczego tak wcześnie odszedłeś? Za wcześnie.:(


10yrs

Image chosen by user
Następne święta bez Ciebie Kochany Braciszku.​Dlaczego? :(


10yrs

Image chosen by user
Smutno, wciąż smutno...I.


10yrs

Image chosen by user
:(


10yrs

Image chosen by user
Pół roku dzisiaj mija bez Ciebie Kochany Braciszku,i moje serce 6 miesięcy płacze. Tak mi bardzo smutno.


10yrs

Image chosen by user
Ciągle smutno, bardzo smutno. :(


10yrs

Image chosen by user
5 miesiąc bez Ciebie Kochany Braciszku i 5 miesięcy smutku, oczu pełnych łez, żalu...


10yrs

Image chosen by user
I.


10yrs

Image chosen by user
:(


10yrs

Image chosen by user
:( Ciągle smutno.


10yrs

Image chosen by user
4 miesiąc pustki, żalu, łez i smutku Kochany Braciszku.


10yrs

Image chosen by user
Łzy nie przestają mi napływać do oczu Kochany Braciszku.


10yrs

Image chosen by user
Smutno wciąż :( P.


10yrs

Image chosen by user
:( . I.S.


10yrs

Image chosen by user
Chyba nigdy w to nie uwierzę. Jedynie pamięć nigdy nie umiera Braciszku.


10yrs

Image chosen by user
Dlaczego...? Trzeci miesiąc bez Ciebie mija.Ciągle bardzo mi smutno.​Siostra


10yrs

End of content

No more pages to load