Rajmund Węglewski

This was published in the following publications on 17.09.2015:
Gazeta Pomorska

W momecnie śmiercki bliskiego uderza czlowieka świadomość niczym nie dającej się zapełnić pustki Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 14 września2015 roku zmarł kochany Ojciec i Dziadek śp. Rajmund Węglewski lat 54 Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 17 września 2015 r. o godz. 11.00 w kościele parafii pw. Św. Ducha. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu parafii Św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku Córka Marta z Leszkiem i Synami

Beach

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 14 września 2015 roku zmarł kochany Brat, Szwagier i Wujek śp. Rajmund Węglewski lat 54. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 17 września 2015 r. o godz. 11.00 w kościele parafii pw. Św. Ducha. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu parafii Św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążone w smutku Siostra z Mężem i Siostrzenica z Rodziną

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 14 września 2015 roku zmarł kochany Mąż, Ojciec, Dziadek i Zięć śp. Rajmund Węglewski lat 54. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 17 września 2015 r. o godz. 11.00 w kościele parafii pw. Św. Ducha. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu parafii Św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążone w smutku Żona, Córka z Synami i Teściowa

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Rok i 5 miesięcy bez Ciebie Kochany Braciszku. Ciągle mi bardzo smutno. :(


9yrs

Image chosen by user
:(


9yrs

Image chosen by user
:( tak bardzo smutno.


9yrs

Image chosen by user
Ten płomyk światełka dla Ciebie kochany BRACISZKU. :(


9yrs

Image chosen by user
:(


9yrs

Image chosen by user
Ciągle smutek, żal i łzy. :(


9yrs

Image chosen by user
:(


9yrs

Image chosen by user
Rok i 2 miesiące, a jakby to było dzisiaj. :(


9yrs

Image chosen by user
Wuja, codziennie o Tobie myślę i nie zapomnę, nigdy...


9yrs

Image chosen by user
Drugie Święto Zmarłych i odwiedzam Ciebie Kochany Braciszku na cmentarzu. Za wcześnie odszedłeś. Ja nie mogę z tym pogodzić się i nie wiem, czy kiedykolwiek to zrozumiem. Tak bardzo mi Ciebie brakuje.


9yrs

Image chosen by user
:( .


9yrs

Image chosen by user
:(


9yrs

Image chosen by user
13 miesięcy już Ciebie nie ma kochany Braciszku, a ja mam ciągle oczy pełne łez. Tak mi smutno bez Ciebie. Dlaczego tak wczesnie odszedłes? Irena


9yrs

Image chosen by user
Braciszku kochany, tak mi ciągle smutno bez Ciebie. Dzisiaj 25 miesiąc, bardzo mi Ciebie brakuje. :(


9yrs

Image chosen by user
Smutno, wciąż smutno :(


9yrs

Image chosen by user
... :(.


9yrs

Image chosen by user
:(


9yrs

Image chosen by user
Wuja...:(


9yrs

Image chosen by user
Dzisiaj mija rok bez Ciebie Braciszku kochany. Moje serce ciągle krwawi. Nie da się powstrzymać łez, bólu, smutku...


9yrs

Image chosen by user
:( smutno, szczególnie dzisiaj bardzo smutno.


9yrs

Image chosen by user
Dlaczego?


9yrs

Image chosen by user
:(


9yrs

Image chosen by user
Ciągle mi smutno i ciągle mam oczy pełne łez, gdy pomyślę, że nie ma już Ciebie.


9yrs

Image chosen by user
10 miesięcy smutku, żalu, bólu.


9yrs

End of content

No more pages to load