Rajmund Węglewski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.09.2015
Gazeta Pomorska

W momecnie śmiercki bliskiego uderza czlowieka świadomość niczym nie dającej się zapełnić pustki Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 14 września2015 roku zmarł kochany Ojciec i Dziadek śp. Rajmund Węglewski lat 54 Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 17 września 2015 r. o godz. 11.00 w kościele parafii pw. Św. Ducha. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu parafii Św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku Córka Marta z Leszkiem i Synami

Plaża

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 14 września 2015 roku zmarł kochany Brat, Szwagier i Wujek śp. Rajmund Węglewski lat 54. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 17 września 2015 r. o godz. 11.00 w kościele parafii pw. Św. Ducha. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu parafii Św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążone w smutku Siostra z Mężem i Siostrzenica z Rodziną

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 14 września 2015 roku zmarł kochany Mąż, Ojciec, Dziadek i Zięć śp. Rajmund Węglewski lat 54. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 17 września 2015 r. o godz. 11.00 w kościele parafii pw. Św. Ducha. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.00 na cmentarzu parafii Św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążone w smutku Żona, Córka z Synami i Teściowa

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Moje serce jest przepełnione bólem.Tak mi Ciebie Kochany Braciszku bardzo brakuje. Dzisiaj mijają 2 lata i 8 miesięcy bez Ciebie. :(</p>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wciąż nie mogę uwierzyć, choć minęły 2 lata i 7 miesięcy. Ciągle mi smutno Kochany Braciszku bez Ciebie.</p>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Zawsze będę pamiętać i tęsknię za Tobą. To już 2,5 roku bez Ciebie Kochany Braciszku. :(</p>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Zawsze będę pamiętać.</p>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Trudno pohamować łzy</p>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Zawsze będę pamiętać. Trzecie Święta Bożego Narodzenia bez Ciebie Kochany Braciszku. Ciągle mi smutno.</p>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Bardzo tęsknię</p>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Moje serce jest przepełnione bólem</p>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wciąż nie mogę uwierzyć. 2 LATA i 2 MIESIĄCE bez Ciebie kochany Braciszku.</p>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wciąż nie mogę uwierzyć. :(</p>


8 l

<p><em>Światełko niech Ci świeci zawsze.:(</em></p>


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj 2 lata bez Ciebie Kochany Braciszku. Ciągle mi smutno. :(


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj wyjątkowo smutny dzień. :(


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj miałbyś dopiero 56 lat. :(


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Za miesiąc 2 lata bez Ciebie. :(


8 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Rok i 9 miesięcy. Ciągle smutno. :(


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Rok i 8 miesięcy bez Ciebie kochany Braciszku. Tak bardzo mi Ciebie brakuje...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
:(


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Rok i 7 miesięcy smutku, żalu i łez.


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
:(


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
:(


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
1,5 Roku mija od kiedy nie ma Ciebie Kochany Braciszku, a u mnie ciągły żal, smutek, łzy...


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
:(


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Smutno. :(


9 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia