Marek Obszański

This was published in the following publications on 17.02.2015:
Gazeta Lubuska

To nie był czas, to nie była pora.

Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy,
że 2 stycznia 2015 roku
zmarł tragicznie przeżywszy 60 lat
mój kochany Mąż, nasz Ojciec, najdroższy Syn,
jedyny Brat, Zięć i Szwagier

śp.
Marek Obszański
ostatnio zamieszkały w Kanadzie

Pogrzeb odbędzie się w czwartek,
19 lutego 2015 roku o godz. 12.00
na cmentarzu komunalnym (starym)
przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.
Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona
w dniu pogrzebu o godz. 10.30
w kościele pw. Ducha Świętego przy ul. Bułgarskiej
w Zielonej Górze.

Pogrążona w żałobie

rodzina

Prosimy o nieskładanie kondolencji i nie przynoszenie kwiatów.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje, A serce swej pociechy darmo upatruje.


10yrs

Image chosen by user
A year ago my life collapsed. I love You and miss You so much. Hania


10yrs

Image chosen by user
Milosc nade smiercia jest ...


10yrs

Image chosen by user
Milosc nade smiercia jest...


10yrs

Image chosen by user
Swiatlo w zyciu mym zablyslo, chwile potem nagle zniklo i zapadla ciemna noc...


10yrs

Image chosen by user
Y se nos ira la vido ! Sin sentir otro rumor que el dal aqua de las horas que se lleva el corazon ...


10yrs

Image chosen by user
Y se nos ira la vido


10yrs

Image chosen by user
A nadzieja znów wstąpi w nas, Nieobecnych pojawią sie cienie. Uwierzymy kolejny raz, W jeszcze jedno Boże Narodzenie. I choć przygasł świąteczny gwar, Bo zabrakło znów czyjegoś głosu. Przyjdź tu do nas i z nami trwaj...


10yrs

Image chosen by user
Przyjdź na świat, By wyrównać rachunki strat. Żeby zająć wśród nas, Puste miejsce przy stole. Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas, I zapomnieć że są puste miejsca przy stole.


10yrs

Image chosen by user
I przekonaj, że tak ma być, Że po włosach tych wciąż drży powietrze, Że odeszli po to by żyć. I tym razem będą żyć wiecznie


10yrs

Image chosen by user
Daj nam wiarę, że to ma sens, Że nie trzeba żałować przyjaciół. Że gdziekolwiek są dobrze im jest, Bo są z nami choć w innej postaci.


10yrs

Image chosen by user
I choć przygasł Świąteczny gwar, Bo zabrakło znów czyjegoś głosu. Przyjdź tu do nas i z nami trwaj, Wbrew tak zwanej ironii losu.


10yrs

Image chosen by user
A nadzieja znów wstąpi w nas, Nieobecnych pojawią sie cienie. Uwierzyli kolejny raz, W jeszcze jedno Boże Narodzenie.


10yrs

Image chosen by user
I can't help myself - I've got to see You again


10yrs

Image chosen by user
Proszę, zaopiekuj się naszym dziadkiem, jeśli go spotkasz...


10yrs

Image chosen by user
Milosc nade smiercia jest ...


10yrs

Image chosen by user
To nie tak, to nie tak, to nie tak mialo byc


10yrs

Image chosen by user
Idz w strone swiatla I badz szczesliwy. Bardzo Cie kocham. Hania


10yrs

Image chosen by user
Nie placz, stojac nad moja mogila wytrwale, bo tam mnie nie ma, nie umarlem wcale ...


10yrs

Image chosen by user
Dziś miałbyś kolejne urodziny... Wszystkiego dobrego, gdziekolwiek jesteś... G.


10yrs

Image chosen by user
Ktoś tu­taj był i był,a po­tem nag­le zniknął i upor­czy­wie go nie ma... G.


10yrs

Image chosen by user
Ktoś tu­taj był i był,a po­tem nag­le zniknął i upor­czy­wie go nie ma... G.


10yrs

Image chosen by user
Urszula Rosolska


10yrs

Image chosen by user
Kocham Cie Braciszku


10yrs

End of content

No more pages to load