Marek Obszański

This was published in the following publications on 17.02.2015:
Gazeta Lubuska

To nie był czas, to nie była pora.

Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy,
że 2 stycznia 2015 roku
zmarł tragicznie przeżywszy 60 lat
mój kochany Mąż, nasz Ojciec, najdroższy Syn,
jedyny Brat, Zięć i Szwagier

śp.
Marek Obszański
ostatnio zamieszkały w Kanadzie

Pogrzeb odbędzie się w czwartek,
19 lutego 2015 roku o godz. 12.00
na cmentarzu komunalnym (starym)
przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.
Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona
w dniu pogrzebu o godz. 10.30
w kościele pw. Ducha Świętego przy ul. Bułgarskiej
w Zielonej Górze.

Pogrążona w żałobie

rodzina

Prosimy o nieskładanie kondolencji i nie przynoszenie kwiatów.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Każdego dnia budzę się w dwóch światach. W tym z Tobą i w tym bez Ciebie


10yrs

Image chosen by user
Braciszku jestem dzis w tych miejscach, gdzie bylismy razem, szczesliwi i tak bardzo mi wszedzie Ciebie brakuje...


10yrs

Image chosen by user
Cudzie moj... Wciaz kocham Cie I kochac bede.


10yrs

Image chosen by user
Braciszku...​.


10yrs

Image chosen by user
Milosc to jest Muzyka, ktora slyszymy w snach(...). Kazdy ja w sobie ma. Muzyka mojego zycia, to... TY


10yrs

Image chosen by user
Dobranoc! już dziś więcej nie będziem bawili. Niech snu anioł modrymi skrzydły Cię otoczy. G.


10yrs

Image chosen by user
Milosc nade smiercia jest...


10yrs

Image chosen by user
Bardzo mi Ciebie brakuje ...


10yrs

Image chosen by user
Wiosna... nie cieszy. Braciszku, gdzie jestes?????!​!!


10yrs

Image chosen by user
Kocham Cie Braciszku


10yrs

Image chosen by user
CZAS NIE LECZY RAN, TYLKO PRZYZWYCZAJA DO BÓLU. Mija dzień za dniem, a ja wciąż nie wierzę...G.


10yrs

Image chosen by user
...a nad milosc to juz nie wypada i prosic o wiecej. Moze o to by mozna, by trzeba, by chcialo sie zyc...


10yrs

Image chosen by user
Odszedłeś tak nagle, że ani uwierzyć, ani się pogodzić G.


10yrs

Image chosen by user
To nie był czas, to nie była pora. A gdyby lzy, rozpacz i smutek mogly sprawic, ze wrocisz - bylbys tu z name. Kocham Cie Braciszku.


10yrs

Image chosen by user
Nie ma smierci po jasnej stronie mysli.


10yrs

Image chosen by user
Sa dni, ktore plyna przez lzy, chociaz milosc nade smiercia jest


10yrs

Image chosen by user
Zapalilam dzis dla Ciebie plonace serduszka. Wierze, ze widziales. Tak bardzo Cie kocham.


10yrs

Image chosen by user
Milosc nade smiercia jest...


10yrs

Image chosen by user
Tak w każdym miejscu i o każdej dobie, Gdziem z tobą płakał, gdziem się z tobą bawił, Wszędzie i zawsze będę ja przy tobie, Bom wszędzie cząstkę mej duszy ...


10yrs

Image chosen by user
Kocham Cie Braciszku.


10yrs

Image chosen by user
Milosc nade smiercia jest ...


10yrs

Image chosen by user
Milosc nade smiercia jest ...


10yrs

Image chosen by user
Sa dni, ktore plyna przez lzy ...


10yrs

Image chosen by user
Wielką mi uczyniłeś pustkę w sercu moim, Moja Mała Radości, tym odejściem swoim. G.


10yrs

End of content

No more pages to load