Marek Obszański

This was published in the following publications on 17.02.2015:
Gazeta Lubuska

To nie był czas, to nie była pora.

Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy,
że 2 stycznia 2015 roku
zmarł tragicznie przeżywszy 60 lat
mój kochany Mąż, nasz Ojciec, najdroższy Syn,
jedyny Brat, Zięć i Szwagier

śp.
Marek Obszański
ostatnio zamieszkały w Kanadzie

Pogrzeb odbędzie się w czwartek,
19 lutego 2015 roku o godz. 12.00
na cmentarzu komunalnym (starym)
przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.
Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona
w dniu pogrzebu o godz. 10.30
w kościele pw. Ducha Świętego przy ul. Bułgarskiej
w Zielonej Górze.

Pogrążona w żałobie

rodzina

Prosimy o nieskładanie kondolencji i nie przynoszenie kwiatów.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Minely kolejne Swieta Bozego narodzenia bez Ciebie, zaczal sie kolejny Nowy Rok bez Ciebie. Zostaly wspomnienia Cisza, ktora boli i ta jedna lza w oku, ktora zawsze pojawia sie sama. Kocham Cie Braciszku

Hania


5mos

Image chosen by user
Pamiętam z czułością Twój uśmiech, spojrzenie, ton głosu......

Dara


6mos

Image chosen by user
Urodzinowo-​imienino​we usciski Braciszku. Kocham Cie i bardzo tesknie

Hania


7mos

Image chosen by user
Nie stoj nad grobem mym, by lkac Nie ma mnie tam, Nie poszedlem spac........

Hania


7mos

Image chosen by user
Kocham Cie Braciszku

Hania


7mos

Image chosen by user
Jestes w moich myslach na zawsze, w moim sercu i pamieci, czas plynie, ale tego nic nie zmieni. Kocham Cie Braciszku

Hania


11mos

Image chosen by user
Iść bez Ciebie, to iść w bezdroża... Tęsknię

Dara


1yr

Image chosen by user
Kochany Braciszku, kiedy odprowadzalam Cie w lepszy swiat, nie zegnalam sie z Toba, zawsze mowie do widzenia. Nie moge jutro Cie odwiedzic, ale jestem przeciez z Toba mysla i sercem, jak zawsze

Hania


1yr

Image chosen by user
Zawsze z Toba

Hania


1yr

Image chosen by user
Braciszku Pieknych Swiat- jestem z Toba. Kocham Cie

Hania


1yr

Image chosen by user
Bardzo tęsknię

Hania


1yr

Braciszku, dzis Twoje urodziny i imieniny. Swietuje je jak zwykle z miloscia

Hania


1yr

Image chosen by user
Kocham Pamietam Tesknie

Hania


1yr

Image chosen by user
"Wszystko, co dobre w życia chwili mija, jak ogień całopalny..." Pozostaje pamięć, więc pamiętam

Dara


1yr

Image chosen by user
Wszyscysmy tutaj- w dzien; lecz w nocy nas rozmiecie Wicher snow: kazdy znajdzie sie w osobnym swiecie. Gdziekolwiek jestes Braciszku - jestem z Toba

Hania


1yr

Image chosen by user
Kroplą pamięci Nicią pajęczą Zapachem bzu ..... Tęsknię, tęsknię, tęsknię

Dara


1yr

Image chosen by user
Braciszku......... tak bardzo tesknie.......

Hania


1yr

Image chosen by user
Tęsknię

Dara


2yrs

Dotykam nieba myślą senną, by spotkać Cię. Tęsknię, tęsknię, tęsknię...

Dara


2yrs

Image chosen by user
Sni mi sie cisza, bo zamilknal Twoj glos. Tesknie i kocham Cie Braciszku

Hania


2yrs

Image chosen by user
Tęsknota nade mną szeleszczą, trąca mnie skrzydłem mewiem...

Dara


2yrs

Image chosen by user
Tesknota... Kocham Cie Braciszku

Hania


2yrs

Image chosen by user
Mija kolejny rok........ dlaczego, dlaczego ?? !! Kocham Cie Braciszku

Hania


2yrs

Image chosen by user
Z miłością i tęsknotą Najmilszy. To nie tak miało być...

Dara


2yrs

End of content

No more pages to load