Jakub Dajewski

This was published in the following publications on 14.04.2010:
Głos Wielkopolski

10 kwietnia 2010 roku po ciężkiej chorobie zakończył swe cierpienie
nasz najukochańszy Syn, Brat, Wnuk, Siostrzeniec i Przyjaciel
ś + p
Kuba Dajewski
przeżył tylko 15 lat
Oddychaj swobodnie, Synku!
Zrozpaczeni Rodzice
Ceremonia pogrzebowa 15.4.2010 roku o godzinie 12.00 w kościele
Chrystusa Dobrego Pasterza, ul. Nowina.

Beach

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci
i sercach naszych”
Z głębokim żalem i rozpaczą zawiadamiamy, że dnia 10 kwietnia 2010 r.
po ciężkiej chorobie odszedł od nas dobry kolega, wspaniały chłopak,
wzorowy uczeń
śp
Jakub Dajewski
Trudno uwierzyć, że nie ma Go już wśród nas, lecz pamięć o Nim
na zawsze pozostanie w naszych sercach.
Pogrążeni w smutku
Koleżanki i Koledzy z klasy III A
wraz z Wychowawczynią

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek

Koleżeństwo


3w

Image chosen by user
Dziś Dzień Dziecka. Dziękuję, że byłeś i że wciąż jesteś. Kocham.

M.


3w

Image chosen by user
Dziś Dzień Matki. Z pewnością dziś przyszedłbyś do mnie z różą za plecami i tym twoim, charakterystycznym, uśmieszkiem. Dobrze, ze Grześ będzie ze mną. Tęsknię niewyobrażalnie.

M.


4w

Image chosen by user
Kochany mój Synu, jesteś jedynym prezentem, którego dziś nie rozpakuję. Ale jesteś. Bylam u Ciebie.

M.


1mo

Jaki bylbys dzisiaj? Czym się zajmował jakie studia skończył? Zawsze byles mega ambitny

Pamietam


2mos

Image chosen by user
Synku, był u Ciebie ktoś ze szkoły. Pamiętają o Tobie. To bardzo cieszy ❤️

M.


2mos

Image chosen by user
Synku, był u Ciebie ktoś ze szkoły. Pamiętają o Tobie. To bardzo cieszy ❤️

M.


2mos

Image chosen by user
Nie widziałam cię tyle lat, ile mogłam na Ciebie patrzeć. Byłeś, jesteś I będziesz, razem z Twoim bratem, moją największa miłością, sukcesem i sensem życia. Kocham Was najbardziej na świecie. I żadna śmierć tego nie zmieni.

M.


2mos

Każdy dzień w tym tygodniu przeszywa moje serce. Jutro kolejna Rocznica. Tęsknię...

M.


2mos

Image chosen by user
Wielkanoc bez Ciebie to nie Święta. To wspomnienia ostatnich Twoich dni życzę nami. Tęsknię i pamiętam każdy szczegół. Gdziekolwiek jesteś wiedz, że Cię kocham.

M.


2mos

Image chosen by user
Mimo pięknej dookoła pogody, mam bolesne wspomnienia. Dziś rocznica twojej operacji. Niepotrzebnej, która miała przedłużyć Ci życie. A je skróciła. Gdybym mogła tylko cofnąć czas... Nie potrafię. Tęsknię tak, że wszystko boli. Kocham Cię.

M.


3mos

Image chosen by user
Synku, już zapewne wiesz, że rodzina nam się powiększy. Będziesz wujkiem. Stryjem. Wiem, że bardzo byś się cieszył i bardzo czekał na narodziny. Tęsknię za Tobą każdego dnia i nienawidzę Boga.

M.


3mos

Image chosen by user
Dziś Mikołajki. Bylam raniutko, kiedy jeszcze ciemno i nikogo nie bylo.nawet na parkingu. Pamiętam nasze wspólne Mikołajki, kiedy ledwo obudzony biegłeś sprawdzić, czy "On" był. Nigdy nie zapomnę tej radości.

M.


6mos

Image chosen by user
We Wszystkich Świętych musimy być razem. Byliśmy. Kochamy Cię bardzo. Jesteś dla nas wciąż obecny. Tęsknię każdego dnia.

M.


7mos

Twoje Imieniny. Bylam u Ciebie. Zrobiłam jesienną dekorację. Kocham i nic tego nie zmieni. Dobrze, że jesteś.

M.


8mos

Image chosen by user
Dziekuje Ci, Quba, że byłeś, jesteś i będziesz że mną. Nie ma dnia, żebym o Tobie nie myslala. Matki nie powinny chować swoich dzieci. To największa podłość, jaką można zrobić. Kocham Cię, Synu.

M.


10mos

Image chosen by user
Dziś miałbyś 31 lat. Miałabym bardzo dorosłego syna. Jakbyś wyglądał? Nigdy się nie dowiem. Wiem, że mogłabym na Ciebie liczyć, byłbyś wspaniały, jak twoj brat. Mam wspaniałych synów. Tęsknię za Tobą tak, że to boli. Myślę każdego dnia. Czas nie leczy ran. On przyzwyczaja, że bolą. Świętuj Urodziny, gdziekolwiek jesteś, Kuba. Kocham. M.

M.


10mos

Image chosen by user
Jak ja za Tobą tęsknię! Dobrze, że w głowie nadal jesteś, bo to nadaje sens. Dobrze, że jest Grześ i Basia. Tak dawno już Cię nie widziałam. Jak byś wyglądał?

M.


11mos

Image chosen by user
Minęło 15 lat bez Ciebie. Ale jesteś przy mnie. Wiem to.

M.


1yr

Image chosen by user
Syneczku, masz ładnie. Bylam już wczoraj. Tylko tyle mogę Ci dać. Wywalczyłam dzisiaj w pracy wolne i zaraz do ciebie przyjadę.

M.


1yr

Image chosen by user
Synek, dziś są twoje Imieniny. Byłam u Ciebie, masz piękne kwiaty i światełka. Tylko tyle mogę Ci dać. Musi mi to wystarczyć. Tęsknię, Synku.

M.


1yr

Image chosen by user
Synku, zostałeś szwagrem i miałbyś bardzo fajną bratową. Nie było cię na ślubie Brata fizycznie, ale byłeś w naszych głowach. Kocham i tęsknię.

M.


1yr

Image chosen by user
Kubuś... Qba...Jakub. Miałbyś dziś piękny Jubileusz. 30 lat temu po raz pierwszy zostałam mamą. Nie ma już Kuby, ani mojej położnej Kasi ani profesora Zbigniewa. Została wdzięczność i pamięć. Synku, mam Ci tak wiele do powiedzenia ale pewnie wszystko wiesz. Cieszę się że byłeś, że mogłam Cię kochać, że wciąż ze mną jesteś. Lubię ten dzień, choć przeżywam inaczej niż kiedyś. Tęsknię niewyobrażalnie, ale cieszę się, że zawsze rozumieliśmy się bez słów. I tak jest do dziś. Świętuj radosnie, gdziekolwiek jesteś! ❤️

M.


1yr

Image chosen by user
Zawsze tęsknię, ale dziś najmocniej. Brakuje mi Ciebie. Kocham.

M.


2yrs

End of content

No more pages to load