Jakub Dajewski

This was published in the following publications on 14.04.2010:
Głos Wielkopolski

10 kwietnia 2010 roku po ciężkiej chorobie zakończył swe cierpienie
nasz najukochańszy Syn, Brat, Wnuk, Siostrzeniec i Przyjaciel
ś + p
Kuba Dajewski
przeżył tylko 15 lat
Oddychaj swobodnie, Synku!
Zrozpaczeni Rodzice
Ceremonia pogrzebowa 15.4.2010 roku o godzinie 12.00 w kościele
Chrystusa Dobrego Pasterza, ul. Nowina.

Beach

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci
i sercach naszych”
Z głębokim żalem i rozpaczą zawiadamiamy, że dnia 10 kwietnia 2010 r.
po ciężkiej chorobie odszedł od nas dobry kolega, wspaniały chłopak,
wzorowy uczeń
śp
Jakub Dajewski
Trudno uwierzyć, że nie ma Go już wśród nas, lecz pamięć o Nim
na zawsze pozostanie w naszych sercach.
Pogrążeni w smutku
Koleżanki i Koledzy z klasy III A
wraz z Wychowawczynią

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Dzień Dziecka miałam każdego dnia z tobą. Byłam dziś u ciebie. Nigdy nie zapomnę twojego śmiechu.

M.


3yrs

Image chosen by user
Dziś jest Ten Dzień. Tęsknię już 13 lat. Kocham. M.

F


3yrs

Image chosen by user
Kocham Cie już 28 lat. Dziś jest rocznica naszego poznania, Synku. Tęsknię... M.

M.


3yrs

Image chosen by user
Tęsknię, Synku. Byłam u Ciebie. Jesteś ważny dla wielu osób. Pamiętają Cię. Cieszę się. Właśnie leci Forever young. Tobie sie to udało. Kocham. M.

M


4yrs

Pamietam o twoich urodzinach.

Ja


4yrs

Image chosen by user
Kochany mój Synku, miałbyś dziś 27 Urodziny. Czego życzyć, kiedy tu Cię nie ma? Żebym dała radę żyć. Żebyś był przy mnie. Żebym pamiętała do śmierci każdy szczegół. Kocham. M.

Mama


4yrs

Image chosen by user
Synku, źli ludzie nie pozwolili nam się dziś spotkać. Myślę o Tobie. Jestem blisko. Kocham.

Mama


5yrs

Image chosen by user
Juutro masz święto....

Ja


6yrs

Image chosen by user
Imieniny czasem są smutnym świętem. Kocham i tęsknię

Mama


6yrs

Image chosen by user
Dziś masz Imieniny. Myślę o Tobie, Synku

Mama


6yrs

Image chosen by user
Bardzo mi Ciebie brakuje

Mama


6yrs

Image chosen by user
Kocham Cię, Synku

Mama


6yrs

Image chosen by user
Dzień Dziecka bez Ciebie. Kolejny. Przyjadę. Kocham.

M.


7yrs

Image chosen by user
Zawsze będziesz moim Dzieckiem. Kocham Cię, Synku

M.


7yrs

Image chosen by user
Wciąż pamiętam twój śmiech. Dziś 9-ta Rocznica naszego pożegnania. Kocham i bardzo tęsknię. Śnij mi się jak najczęściej.

Mama


7yrs

Image chosen by user
Kocham Cię wciąż tak mocno, że twoja nieobecność wciąż rozrywa mi serce. Tęsknię każdego dnia. Dziś przeżywam to już 9-ty raz. Minuta po minucie. Pociecha w tym, że już nie Cierpisz.

Mama


7yrs

Image chosen by user
Tęsknię i kocham, Synku

Mama


7yrs

Image chosen by user
Kocham Cię, Synku ♥

Mama


7yrs

<p>Przyjadę po życzenia, Synku... M.</p>


8yrs

<p>Dzień Matki bez Ciebie jest smutnym świętem... M.</p>


8yrs

<p>Brakuje mi twojego śmiechu... M.</p>


8yrs

<p>Synku, dziś składałbyś mi życzenia... Smutno mi...</p>


8yrs

<p>Dziś 8 lat, odkąd odszedłeś. Brakuje mi Ciebie. Mama</p>


8yrs

<p>Już 8 lat nie mogę Cię przytulić, porozmawiać, Tęsknię. Mama</p>


8yrs

End of content

No more pages to load