Tomasz Homa
This was published in the following publications on 04.02.2014:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 04.02.2014:
Dziennik Polski
Z głębokim żalem i ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość
o śmierci naszego Kolegi i Współpracownika
dr. n. med. Tomasza Homy
znakomitego lekarza specjalisty ginekologa-położnika;
naukowca, który posiadał rzadką umiejętność łączenia
osiągnięć naukowych z praktyką zawodową.
Walcząc z chorobą, był do końca dostępny dla swoich pacjentek.
Drogi Doktorze Tomaszu, będzie nam Ciebie bardzo brakowało.
Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Antoni Marcinek
wraz z pracownikami Szpitala na Siemiradzkiego
End of content
No more pages to load
Dziękuję, Agnieszka M.
12yrs
Dziękuję, Agnieszka M.
12yrs
Dziękuję, Agnieszka M.
12yrs
dziękuje ,Irena
12yrs
Dziękuję ,Ula
12yrs
Paulina z Mężem
12yrs
Dorota. Dziękuję za wszystko
12yrs
Magdalena i Oleńka
12yrs
Katarzyna
12yrs
m
12yrs
Katarzyna
12yrs
Katarzyna
12yrs
Dziekuje, MN
12yrs
pacjentka
12yrs
Agnieszka Dziekuję za opiekę
12yrs
Iwona Żegnaj Przyjacielu
12yrs
Wspaniały człowiek i doktor.
12yrs
Agnieszka M.z rodziną
12yrs
Emilia K. dziękuję 5.02.2014
12yrs
Alina Borowczak
12yrs
Ela W
12yrs
Katarzyna Tlałka z rodziną
12yrs
anna dziekuje za pomoc
12yrs
żegnaj
12yrs