Tomasz Homa

This was published in the following publications on 04.02.2014:
Dziennik Polski

Z głębokim żalem i ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość
o śmierci naszego Kolegi i Współpracownika

dr. n. med. Tomasza Homy

znakomitego lekarza specjalisty ginekologa-położnika;
naukowca, który posiadał rzadką umiejętność łączenia
osiągnięć naukowych z praktyką zawodową.

Walcząc z chorobą, był do końca dostępny dla swoich pacjentek.

Drogi Doktorze Tomaszu, będzie nam Ciebie bardzo brakowało.

Rodzinie Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Antoni Marcinek
wraz z pracownikami Szpitala na Siemiradzkiego

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Katarzyna B. z Amelką


12yrs

Image chosen by user

Anna Witkowska


12yrs

Image chosen by user

Magda


12yrs

Image chosen by user

Wdzięczna pacjentka


12yrs

Image chosen by user

Ewa Hojka


12yrs

Image chosen by user

JOLANTA WŁODARCZYK


12yrs

Image chosen by user

Dziekuje za Moją Córeczkę


12yrs

Image chosen by user

Magdalena Wdzięczna Pacjentka


12yrs

Image chosen by user

pacjentka


12yrs

Image chosen by user

Dziękuję za wszystko Ewa


12yrs

Image chosen by user

Ela


12yrs

Image chosen by user
<p>Wielki Czlowiek Wielka strata</p> <p>>Panie Doktorze tak trudno Pana zegnac:(człowiek nadal nie wierzy że już Pana nie usłyszy, nie zobaczy. Byl Pan doskonały jako lekarz i jako człowiek.Nie znam zadnego lekarza o tak wysokiej kulturze , szacunku do pacjentek. Zarazał Pan spokojem , nadzieją nawet gdy było naprawde żle, podnosił Pan człowieka na duchu, kazał sie nie poddawać i próbować do końca walczyć. Do końca opiekował sie Pan pacjentkami.... Przy Panu czułam sie bezpiecznie ...... Jestem wdzeczna za mojego synka , ciąża była cudem dzięki Panu...myślałam że nigdy nie poczuje co to znaczy macierzyństwo.Miał Pan niesamowitą wiedzę, trafnie oceniał Pan diagnozy a przy tym był Pan tak skromnym człowiekiem....​pomo​gl Pan tak wielu kobietom !!!!nie ma i nie bedzie drugiego tak Wielkiego Człowieka bede Pana miło wspominać i nie zapomne nigdy.</p> <p>wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny</p>


12yrs

Image chosen by user

DD


12yrs

Image chosen by user

Pacjentka


12yrs

Image chosen by user

kasia m


12yrs

Image chosen by user

Elżbieta Zienkowska


12yrs

Image chosen by user

Danuta Blichowska


12yrs

Image chosen by user
<p>Nie umiera ten, Kto trwa w sercach i pamięci naszej.</p> Odszedł od nas Wspaniały Człowiek i tym samym Wspaniały lekarz. Wielki w swojej niezwykłej skromności. Aż chciałoby się, żeby żył wiecznie. Tylu kobietom Pan pomógł, często w trudnych i beznadziejnych przypadkach. Tyle kobiet czekało jeszcze na Pana pomoc Doktorze.... Dziękuję za opiekę w trakcie dwóch ciąż i za pomoc w przyjściu na świat dwóch moich Skarbów. Do zobaczenia kiedyś ..tam po drugiej, lepszej stronie Życia. Rodzinie, przyjaciołom i całemu zespołowi z Felińskiego składam seredczne wyrazy współczucia. A. Szkarłat-Koszałka


12yrs

Image chosen by user

Ula


12yrs

Image chosen by user

Anna


12yrs

Image chosen by user

Hanna


12yrs

Image chosen by user

Brak słów. K.


12yrs

Image chosen by user

Wdzieczna pacjentka


12yrs

Image chosen by user

ewa krzemien pacjentka


12yrs

End of content

No more pages to load