ks. Stanisław Lenz

This was published in the following publications on 09.01.2014:
Dziennik Bałtycki

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość, że dnia 7 stycznia 2014 r. zmarł

śp.
Ks. Prałat Stanisław Lenz

Proboszcz Parafii Stara Kiszewa

Uroczystość pogrzebowa pod przewodnictwem
J.E. Księdza Biskupa Diecezjalnego Ryszarda Kasyny odbędzie się w sobotę, dnia 11 stycznia 2014 roku, o godz. 11.00 w kościele parafialnym pw. Św. Marcina w Starej Kiszewie.

Rodzinie Zmarłego, Najbliższym
wyrazy głębokiego współczucia

składa
Samorząd Gminy Stara Kiszewa,
Wójt Gminy Marian Pick,
Przewodniczący Rady Jan Błaszczyk

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Alexander


10yrs

Image chosen by user

agata


11yrs

Image chosen by user

Ala


12yrs

Image chosen by user

Szczepan


12yrs

Image chosen by user

Elżbieta i Zygi


12yrs

Image chosen by user

Weronika


12yrs

Image chosen by user

Zdzisław


12yrs

Image chosen by user

kasia


12yrs

Image chosen by user
<p>DZIĘKUJEMY!</p> <p>Księże Prałacie - Wielki Przyjacielu młodzieży!<br />Dziękujemy za wyrozumiałość dla nas młodych. Zawsze miałeś dla nas czas, miłe słowo i ciepły uśmiech. Każdy przy Tobie czuł się wyjątkowy, znałeś nas wszystkich z imienia, wiedziałeś o naszych problemach, radościach. Nigdy nie zapomnimy Twojego nadzwyczajnego, dobrego humoru. Gdy podczas Mszy. Św. zachęcałeś nas do śpiewania , pokazując dłonią jak szeroko mamy otwierać usta. Pamiętamy, że dziewczynki przychodzą na Mszę Św. na 17;00 , a chłopcy na 5 po południu. Z każdej Twojej Mszy Św. wracaliśmy do domu radości i pokrzepieni życzeniami na cały tydzień. Bardzo będzie nam brakowało Twojego dyngusowania jałowcem w lany poniedziałek i żartów pirimaaprilisowych. Dziękujemy za Twoje wsparcie i dobre serce okazywane młodzieży. Wszyscy pamiętamy Twój szczodry "magiczny woreczek" z którego wspomagałeś nasze wyjazdy, rekolekcje,rajdy, zabawy. Za spotkania przy wigilijnym stole. Za to, że zawsze mogliśmy do Ciebie podejść porozmawiać i poprosić o pomoc. Pokazałeś jak można zjednać sobie człowieka życzliwością i uśmiechem. Byłeś i nadal będziesz dumą naszej parafii. Zwykłe słowa nie są w stanie opisać tego co dla nas zrobiłeś... Za to wszystko z całego serca - DZIĘKUJEMY! Będzie nam Cię bardzo brakowało...<br />Twój KSM-Stara Kiszewa</p>


12yrs

Image chosen by user

Karolina


12yrs

Image chosen by user

Magdalena


12yrs

Image chosen by user

kasia


12yrs

Image chosen by user

Paula


12yrs

Image chosen by user

Gabrysia i Krystian z dziećmi


12yrs

Image chosen by user

Urszula i Wiesław


12yrs

Image chosen by user
<p>Spoczywaj w pokoju wujku</p> Nie mogę uwierzyć, że już Cię wujku nie ma wśród nas. Tak nagle odszedłeś. A jeszcze w Boże Narodzenie rozmawiałam z Tobą i życzyłam Ci wesołych Świąt. Jeszcze tyle pogody w Tobie było. Będzie mi Ciebie brakowało. Spoczywaj w pokoju a do wiecznego snu niech Ci śpiewają zastępy aniołów. [*]


12yrs

Image chosen by user

Asia


12yrs

Image chosen by user

Marysia i Jurek


12yrs

Image chosen by user

jola


12yrs

Image chosen by user

ALEXANDER


12yrs

Image chosen by user

Gość


12yrs

Image chosen by user

m


12yrs

Image chosen by user

Urszula


12yrs

Image chosen by user

Łukasz


12yrs

End of content

No more pages to load