Barbara Stryżaczenko

This was published in the following publications on 07.01.2014:
Nowosci

<p>Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci</p>
<p>naszej serdecznej Koleżanki</p>
<h4>Barbary Stryżaczenko</h4>
<p>Rodzinie i Bliskim wyrazy głębokiego współczucia</p>
<p>składają</p>
<p>Zarząd, Koleżanki i Koledzy Ampol-Merol Sp. z o.o. PHU Agromix</p>

Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci

naszej serdecznej Koleżanki

Barbary Stryżaczenko

Rodzinie i Bliskim wyrazy głębokiego współczucia

składają

Zarząd, Koleżanki i Koledzy Ampol-Merol Sp. z o.o. PHU Agromix

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
w myślach, w sercu, zawsze Wasza 3 BJA♥️♥️♥️

AM


5mos

Image chosen by user
Rozkwitaj w niebiosach kochana

AM


1yr

"Odejście" „Jak ptak w niebo odleciałaś, na skrzydłach złotych marzeń, Pozostawiając po sobie smutek i pustkę, Twój ślad w naszych sercach, na zawsze niezapomniany. Wiatr opadł, cichość zapanowała, Tam, gdzie twój krok raz brzmiał, Lecz Twoja obecność w sercu zawsze trwała, Nie odejdziesz, bo tam zawsze pozostaniesz” ~N/n

AM


1yr

Image chosen by user
Ku pamięci

M.K


1yr

Image chosen by user
Na zawsze w naszych

AM


1yr

Image chosen by user
Mamuś ❤️❤️❤️

A


2yrs

Image chosen by user
Kocham Cię Mamo❤️❤️❤️♾

AM


4yrs

Image chosen by user
Światełko hołdu

M. K


4yrs

*** +Basia +Jagódka +Adela *** +1.01-8.01-7.03+ 1.01…Tego dnia los zgasił Wasz płomień a nam zabrał cudowne Anioły … świat bez Was jest odrealniony… O stale obecnych „Mówiła że naprawdę można kochać umarłych bo właśnie oni są uparcie obecni nie zasypiają mają okrągły czas więc się nie spieszą spokojni ponieważ niczego nie wykończyli nawet gdyby się paliło nie zrywają się na równe nogi nie połykają tak jak my przerażonego sensu nie udają ani lepszych ani gorszych nie wydajemy o nich tysiąca sądów zawsze ci sami jak olcha do końca zielona znają nawet prywatny adres Pana Boga nie deklamują miłości ale pomagają znaleźć zagubione przedmioty nie starzeją się odmłodzeni przez śmierć nie straszą pustka pełną erudycji nie łączą świętości z apetytem bliżsi niż wtedy kiedy odjeżdżali na chwilkę przechodzą obok z niepostrzeżonym ciałem ocalili znacznie więcej niż duszę” ks. Jan Twardowski

Am


4yrs

Image chosen by user
Chciałabym z Tobą porozmawiać… Jak dawniej…❤️❤️❤️

AM


4yrs

Image chosen by user
Moje Kochane, myślami każdego dnia i w snach każdej nocy❤️B❤️J❤️A

A.M


4yrs

Image chosen by user
Wspomnienie

M.K


5yrs

Image chosen by user
Kocham Cię mamo i tęsknie każdego dnia.

AM


5yrs

Image chosen by user
Dziś są Twoje urodziny kochana Mamusiu. Dużo miłości, spokoju i cudownych chwil w niebiosach. Kocham.

AM


5yrs

Image chosen by user
W smutną rocznicę

M. K


5yrs

Image chosen by user
❤️ Wszystko co dobre i cenne tak szybko gaśnie i nie wraca. Kocham Cię Mamuś.

AM


5yrs

Image chosen by user
Mamuś ...Basiu...❤️❤️❤️

AM


5yrs

Image chosen by user
In memoriam

Małgorzata K.


5yrs

Image chosen by user
Mamo, ....

AM


5yrs

Image chosen by user
Tęsknie mamuś każdego dnia - 26.05.2020

AM


6yrs

Image chosen by user
Kocham

AM


6yrs

Image chosen by user
Przysiadam z Panią na Jej ławce żalu i tęsknoty za ukochanymi trzema OSOBAMI ...

Małgorzata K.


6yrs

Nie wiem jak inni sobie radzą ze stratą...ja nie potrafię...za bardzo Cię kocham Mamuś...

AM


6yrs

Image chosen by user
Mamuś kochana tęsknie za Tobą każdego dnia. Ciężko jest bez Ciebie. Pozostawiłaś po sobie ogromną pustkę w moim sercu. Mam tylko nadzieję, że gdziekolwiek jesteście z babcią i jagódką, czujecie spokój i naszą miłość.

Am


6yrs

End of content

No more pages to load