Barbara Stryżaczenko

This was published in the following publications on 07.01.2014:
Nowosci

<p>Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci</p>
<p>naszej serdecznej Koleżanki</p>
<h4>Barbary Stryżaczenko</h4>
<p>Rodzinie i Bliskim wyrazy głębokiego współczucia</p>
<p>składają</p>
<p>Zarząd, Koleżanki i Koledzy Ampol-Merol Sp. z o.o. PHU Agromix</p>

Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci

naszej serdecznej Koleżanki

Barbary Stryżaczenko

Rodzinie i Bliskim wyrazy głębokiego współczucia

składają

Zarząd, Koleżanki i Koledzy Ampol-Merol Sp. z o.o. PHU Agromix

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Tęsknie za całą Waszą trójką

AJ


6yrs

Image chosen by user
Myślę każdego dnia, pamiętam o Tobie

A


7yrs

<p>Pamietamy tęsknimy </p>

My


7yrs

<p>Mamo kochana...Ty wiesz....;(</p>

A


7yrs

<p>Kocham Cię Mamuś

A


8yrs

<p><!--filtered--> Dziś obchodziłabyś kolejne urodziny....tak bardzo tęsknię za Tobą, Mamusiu. Twoje nagłe odejście to tak ogromna strata...</p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Z darem modlitwy </p>


8yrs

<p><!--filtered--> Kolejny smutny rok bez Was kochane...Mamuś, Babciu, Córeczko</p>


8yrs

<p><!--filtered--> Kolejny rok bez Ciebie Mamuś</p>


8yrs

Image chosen by user
Strasznie mi Ciebie brakuje...


8yrs

Image chosen by user
Dnia 08.06.2017 r. [czwartek] o godz. 19.00 w Kościele Zgromadzenia Ducha Świętego - Al. Jana Pawła II 117 w Bydgoszczy - zostanie odprawiona Msza Św. w intencji Naszej Kochanej Jagódki, Barbary i Adeli Zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św


9yrs

Image chosen by user
Ciociu, Basiu, Jagódko kolejny raz Was odwiedziliśm​y, zapewne to wiecie


9yrs

Image chosen by user
Mamuś w Twoim dniu spokojności ducha, wszechogarni​ającej bezgraniczne​j miłości i żebyś zawsze czuła jak bardzo Cię kocham i tęsknię ...i dziękuję, że dziś przy mnie byłaś..bądź już zawsze..


9yrs

Image chosen by user
*** Basi...01.​01.2014 *** Jagódce...​08.01.2014 *** Adeli... 07.03.2014 ***....​Bezpowrotnie​.​..


9yrs

Image chosen by user
01.01..."​Twoja Nieobecność jest jak tłumy ludzi - wszędzie jej pełno.(..) Wciąż mnie otacza. A gdy zasnę wreszcie, Tysiącem oczu patrzących mnie budzi..." Bluszcz, 1926 Kocham Cię mamuś...już zawsze na zawsze...


9yrs

Image chosen by user
Kocham Cię i strasznie tęsknie...​tak mi przykro...​mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy i zawsze będziemy razem...my i Wasza Trójka B.J.A


9yrs

Image chosen by user
Tęsknimy.... tak byśmy chcieli spędzić ten czas z Wami....


9yrs

Image chosen by user
♡♡♡


9yrs

Image chosen by user
Adeli, Basi i Jagódce


9yrs

Image chosen by user
Moja Kochana


9yrs

Image chosen by user
Tęsknię za Tobą każdego dnia a potrzebuje Cię jeszcze bardziej♥♥♥


9yrs

Image chosen by user
Kochana Mamusiu, w Twoim dniu, zanosze do Boga w Twojej intencji wiele próśb a także jedno życzenie najważniejsz​e.​..proszę Boga, aby się spełniło...​kocham Cię moja najdroższa..​.*a


10yrs

Image chosen by user
Kochanej Mamusi w Twoim dniu '55' ❤❤❤ "Kimże jestem bez Ciebie Wciąż pytam siebie bez skutku Bez Ciebie jestem jedynie Małą kropelką smutku Słoną łzą samotności Co po policzku spływa I oceanem tęsknoty Która Twe imię wciąż wzywa" *a


10yrs

Image chosen by user
Basiu!


10yrs

End of content

No more pages to load