Adunia Garbaczewska

This was published in the following publications on 29.08.2012:
Express Bydgoski

<p><em>&quot;Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami&quot;</em></p>
<p>Dzień 16 sierpnia stał się dla nas najczarniejszy w życiu. Odeszła tragicznie od nas na zawsze, nasza jedyna, najukochańsza Córeczka</p>
<h4>Adunia Garbaczewska</h4>
<p>lat 18</p>
<p>Msza św. odprawiona zostanie 31.08.2012 r. o godz. 11.00 w kościele św. Mateusza, Skarżyńskiego 4. Pogrzeb o godz. 13.00 tego samego dnia na cmentarzu ul. Wiślana.</p>
<p>W smutku pogrążeni Rodzice</p>

"Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami"

Dzień 16 sierpnia stał się dla nas najczarniejszy w życiu. Odeszła tragicznie od nas na zawsze, nasza jedyna, najukochańsza Córeczka

Adunia Garbaczewska

lat 18

Msza św. odprawiona zostanie 31.08.2012 r. o godz. 11.00 w kościele św. Mateusza, Skarżyńskiego 4. Pogrzeb o godz. 13.00 tego samego dnia na cmentarzu ul. Wiślana.

W smutku pogrążeni Rodzice

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Co dnia Córeczko patrzę w niebo....z nadzieją na znak od Ciebie...</p>

Jolanta Garbaczewska


7yrs

Image chosen by user
<p><em>"Niezapominajka" </em></p>


8yrs

Image chosen by user
<p>.</p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Z darem codziennej modlitwy</p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Adzie....</p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Wierze, że poznałaś tajemnicę Zmartwychwstania</p>


8yrs

Image chosen by user
<p><span>Córeczko…</span></p><p><span>Nie ma Cię…..</span></p><p><span>Czasem widzę Cię w kroplach deszczu, ale gdy spadają rozpływasz się…</span></p><p><span>Nie ma Cię…</span></p><p><span>Czasem słyszę Twój śmiech, ale gdy się zbliżam milkniesz…</span></p><p><span>Nie ma Cię…</span></p><p><span>Czasem czuję Twoją zmęczoną głowę na moim ramieniu, ale gdy próbuję pogłaskać znikasz…</span></p><p><span>Nie ma Cię…</span></p><p><span>Czasem z Tobą rozmawiam, ale to tylko zmyślony monolog….</span></p><p><span>Nie ma Cię…</span></p><p><span>Czasem myślę, że to tylko okropny sen, ale gdy otwieram oczy…</span></p><p><span>Nie ma Cię…</span></p><p><span>Czasem, czasem, czasem…ale ciągle marzę, by wrócić do chwili, gdy byłaś….</span></p><p><span>Ale Cię nie ma i nie będzie…..</span></p><p><span>Jak przekonać los by mi Ciebie oddal…</span></p><p><span>Jak prosić wiatr by pomógł Ci wrócić do domu…</span></p><p><span>Nie ma Cię ze mną…</span></p><p><span>Nie ma Cię od trzech lat i ośmiu miesięcy…. </span></p><p><span>Nie ma Cię, ale ja nadal będę czekać…</span></p><p><span>Mama</span></p>

Jolanta Garbaczewska


8yrs

Image chosen by user
<p>Światełka pamięci</p>

M.K


8yrs

Image chosen by user
<p><span>Gdzieś po drodze straciłam Cię Córeczko...dlaczego?​​??? <!--filtered--></span></p>

Jolanta Garbaczewska


8yrs

Image chosen by user
<p>Światełko do nieba, dla Ciebie Ado .........</p>

Małgorzata K.


8yrs

Image chosen by user
<p>Córeczko daj mi siłę by trwać.....</p>

Jolanta Garbaczewska


8yrs

Image chosen by user
<p>Życie się stało udręką </p>

M...


8yrs

Image chosen by user
<p>Córuś już brak mi sił...Jesteś tak daleko, nie mogę Cię usłyszeć, dotknąć....nie wiem jak długo jeszcze dam radę <3</p>

Jolanta Garbaczewska


8yrs

Image chosen by user
<p>Córuniu Kocham i znów kolejny rok, który muszę przetrwać bez Ciebie ....Mój Aniołku Jesteś błękitem nieba <3</p>

Jolanta Garbaczewska


8yrs

Image chosen by user
<p>TĘSKNIMY</p>

Matka Chrzestna


8yrs

Image chosen by user
<p>Aduniu....</p>

Matka Chrzestna


8yrs

Image chosen by user
<p>Aduniu od Cioci...</p>

Matka Chrzestna


8yrs

Image chosen by user
<p>Córeńko Moja…</p><p> Pamiętam chwilę, kiedy pojawiłaś się obok mnie i pierwszy raz mogłam poczuć Twój zapach...</p><p> Byłaś taka bezbronna, a ja wiedziałam, że będę chronić Cię przed złem… ...</p><p> Wiedziałam że Jesteś dla mnie moim całym ogromnym światem..</p><p> Wiedziałam, że nie będzie nic ważniejszego dla mnie, dla matki, niż Twoje szczęście...</p><p> Patrzyłam jak rośniesz, jak Twoje loczki jaśnieją od słońca…</p><p> Patrzyłam jak wsiadasz po raz nie wiem który na rowerek i wycierasz nos brudną od piasku ręką i znowu usiłujesz przejechać kawałek sama…</p><p> I wieczory pamiętam, gdy czytałam Ci bajki, a Ty przytulona do mnie przymykałaś oczka i uśmiechałaś się do mnie...</p><p> Pamiętam ten pierwszy raz, kiedy z plecakiem szłaś do szkoły…a ja bałam się o to, żeby nikt Cię nie popchnął na przerwie, żeby nikt nie zaczepiał, żebyś zjadła drugie śniadanie...</p><p> Pamiętam jak snułaś plany na przyszłość, biegałaś z koleżankami do galerii… </p><p> Pamiętam Twoją radosną buzię, gdy wyjeżdżałaś na wakacje…</p><p> Tak szybko wydoroślałaś, nawet nie wiem, kiedy to się stało…kiedy minęło te 18 lat…</p><p> Tylko tyle mogłam być przy Tobie, tylko tyle dał mi los, bo to on tak postanowił, że dorosłość spędzisz daleko ode mnie…</p><p> Krzyczałam, ale los nie był wrażliwy na moją rozpacz...</p><p> Dziś patrzę na Twoje zdjęcia..</p><p> Patrzę na Twoje lśniące, piękne włosy, na Twój ciepły uśmiech…</p><p> Patrzę i się zastanawiam, jakby to było, gdybyś wyjechała na studia, potem założyła swoją rodzinę… choć dla mnie nadal i już na zawsze zostaniesz tą małą kruszynką, która cała chowała się w moich ramionach...</p><p> Chciałabym, byś mogła położyć głowę na moich kolanach, żebym mogła Cię pogłaskać i uspokoić….byś mogła się u mnie schronić, . …bo Ty jesteś moim światem, a ja Twoim domem…</p><p> W mojej pamięci już na zawsze zostaną cudowne, najpiękniejsze chwile z Tobą Aduleczko...</p><p> Kochana Córeczko, jesteś Cudem wiesz?</p><p> Mama </p>

Mama


8yrs

Image chosen by user
<p>Wigilijne światełko dla Ciebie Aduniu </p>

Małgorzata Karwowska


8yrs

<p><em>"Daj nam wiarę,że to ma sens....."</em></p>


8yrs

Image chosen by user
<p> Pamiętam </p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Snem szczęśliwym śpij Ado spokojnie....</p>


8yrs

Image chosen by user
<p><em>„Bo przecież cmentarz - to nie tylko pamięć o śmierci, przemijaniu o wieczności, ale też kontakt z tymi co już odeszli (...) Myślę, że w wędrówce na cmentarze kryje się wiara, bo nikt nie biegnie do kogoś, kogo nie ma - biegnie do tego kto jest, ale jest niewidoczny”.</em></p>


8yrs

<p>Aduniu- w świetle świecy zostawiam swoją pamięć i modlitwę za Ciebie </p>

Małgorzata Karwowska


8yrs

End of content

No more pages to load