Adunia Garbaczewska

This was published in the following publications on 29.08.2012:
Express Bydgoski

<p><em>&quot;Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami&quot;</em></p>
<p>Dzień 16 sierpnia stał się dla nas najczarniejszy w życiu. Odeszła tragicznie od nas na zawsze, nasza jedyna, najukochańsza Córeczka</p>
<h4>Adunia Garbaczewska</h4>
<p>lat 18</p>
<p>Msza św. odprawiona zostanie 31.08.2012 r. o godz. 11.00 w kościele św. Mateusza, Skarżyńskiego 4. Pogrzeb o godz. 13.00 tego samego dnia na cmentarzu ul. Wiślana.</p>
<p>W smutku pogrążeni Rodzice</p>

"Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami"

Dzień 16 sierpnia stał się dla nas najczarniejszy w życiu. Odeszła tragicznie od nas na zawsze, nasza jedyna, najukochańsza Córeczka

Adunia Garbaczewska

lat 18

Msza św. odprawiona zostanie 31.08.2012 r. o godz. 11.00 w kościele św. Mateusza, Skarżyńskiego 4. Pogrzeb o godz. 13.00 tego samego dnia na cmentarzu ul. Wiślana.

W smutku pogrążeni Rodzice

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Niech Twoja gwiazda jasno świeci

M


6yrs

Image chosen by user
Ado- niech Twoja dusza jaśnieje w niebie i uproś proszę Pana Boga o łaskę ulgi dla Twej Mamy, bo ona niezmiennie cierpi

M.K


6yrs

Image chosen by user
Ado- wierzę, że radujesz się już życiem wiecznym i jeśli możesz, to pochyl się nad bólem Twojej Mamy i wyproś ulgę dla Jej cierpienia

Małgorzata K.


6yrs

Image chosen by user
W 7 rocznicę tragicznego dnia ...Śpij Aniołku....

M.K


6yrs

Image chosen by user
W 7 rocznicę tragicznego dnia ...Śpij Aniołku....

M.K


6yrs

Image chosen by user
Aduniu- z darem pamięci i modlitwy w dniu Twych ziemskich urodzin

M.K


6yrs

Image chosen by user
Poświąteczne westchnienie

M.K


7yrs

Image chosen by user
Wiosennie dla Ciebie Ado

M. K.


7yrs

Image chosen by user
Tańcz i śpiewaj Ado z Aniołami .... raduj się w ten świateczny czas. Miej w opiece swoją Mamę i pomóż jej przetrwać te smutne dla niej święta

M. K.


7yrs

Image chosen by user
Mikołajkowe ogniki pamięci

M. K.


7yrs

Image chosen by user
Aduniu Córeńko Moja Kocham z całych sił...

Jolanta Garbaczewska


7yrs

Image chosen by user
Córeńko cząstko mojego ciała...

Jolanta Garbaczewska


7yrs

Image chosen by user
Z darem pamięci zostawiam ciepłe światełko i modlitwę za Twą Duszę

Małgorzata Karwowska


7yrs

Image chosen by user
Mój Kwiatku najsłodszy <3

Jolanta Garbaczewska


7yrs

Image chosen by user
Córeczko czy u Ciebie jest też jesień ?

Jolanta Garbaczewska


7yrs

Image chosen by user
<p>Córeńko już nie mogę zmieścić tej tęsknoty za Tobą ...</p>

Jolanta Garbaczewska


7yrs

Image chosen by user
<p>W sobotni, październikowy poranek ...</p>


7yrs

Image chosen by user
<p>Córeczko były Twoje imieniny....smutek i cierpienie :( Życzenia wysłałam patrząc w niebo ....szkoda, że nie mogłam Cię przytulić <3</p>

Jolanta Garbaczewska


7yrs

Image chosen by user
<p>Wielkości słów,spowite w ciszę</p><p>i serca wiew już nie kołysze,</p><p>przystanął czas i już nie minie</p><p>w Twojej krainie...wieczny Czas....</p>

Małgorzata Karwowska


7yrs

<p>Ludzie, których kochamy, na zawsze pozostają w naszych sercach JJ</p>


7yrs

<p>Piękna, młoda i pełna życia... Światełko dla Ciebie droga Ado...

Kasia goździk


7yrs

Image chosen by user
<p>Moja Córeczko ....</p>

Jolanta Garbaczewska


7yrs

Image chosen by user
<p>Urodzinowe życzenie na skrzydłach gołębia posyłam prosto pod Twój Aduniu niebiański adres, wierząc, że ze wszystkimi świętymi radujesz się życiem wiecznym </p>

Małgorzata Karwowska


7yrs

Image chosen by user
<p>Iskierko Moja jutro Twoje urodziny ...to już szóste bez Ciebie :(</p><p>Kocham Cię Córeńko...</p>

Jolanta Garbaczewska


7yrs

End of content

No more pages to load