Robert Nowicki

This was published in the following publications on 25.02.2008:
Express Bydgoski

"Już, tak prędko, co się stało?
Coś umknęło, pierzchło skrycie?
Czy już młodość swą przeżyło?
Ach, więc to już było... życie?"

Dnia 20 lutego 2008 r. zginął tragicznie
nasz ukochany, wspaniały Syn

Śp. Robert Nowicki
żył tylko 30 lat

Pogrzeb wraz z mszą św. odbędzie się
dnia 26 lutego 2008 r. o godz. 13.00
na cmentarzu przy Al. St. Kard. Wyszyńskiego w Bydgoszczy.

Pogrążeni w rozpaczy
Rodzice

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* Smutny 178-mc bez Ciebie... Tyle bólu ,żalu,tęsknoty i łez... Dlaczego to Ciebie spotkało...? Robercie Ty powinieneś Żyć !!! Brakuje mi Ciebie... A wspomnienia to za mało...! Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Ślę do Ciebie mój Aniołku ******* Do lepszego świata wiecznej radości******* Kochałam,Kocham i Kochać będę :( :( ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *ROBERCIE UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ ***SYNKU UKOCHANY*** „W daleką podróż zabrał Cię Bóg. Jedną nadzieję nam dając, Że kiedyś przekroczą ten Niebios próg Ci, którzy tutaj w bólu zostali…” Robercie światełka pełne miłości i nadziei******* Tobie Synka zapalam***tam gdzie teraz Jesteś** ❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ ***SYNKU UKOCHANY*** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Robercie trzecia niedziela Adwentu... I Dzień palenia świec, za Dzieci utracone******* Jednym z nich Jesteś Ty******* Nie dane mi było cieszyć się Tobą******* Pozostał ból,żal,tęsknota i łzy ******* Robercie dla Ciebie zapalam światełka******* Mej wiernej miłości i nadziei... I ślę tam daleko...gdzie teraz Jesteś******* ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *KOCHAM I PŁACZĘ************ Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Robercie zapalam*** Piątkowe światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie Ukochany Synku ******* Śpij mój Aniołku ******* Tak mi smutno ******* ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *** K.C.S.C.S.*** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
***❤️❤️❤️***❤️❤️❤️**​​* **ROBERCIE UKOCHANY** Moje wspomnienia...o Tobie... Wydostają się z moich... Oczu i spływają po policzkach... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie zapalam Synku******* I ślę do tego lepszego świata******* Śpij mój Kochany Robercie ******* ***❤️❤️❤️***❤️❤️❤️**​​* *** P A M I Ę T A M *** Twoja mamcia

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Odszedłeś z tego świata... Ale nigdy nie pozwolę Tobie... Opuścić mego serca... Kocham Ciebie Robercie...i zawsze tak będzie... Wirtualne pełne mej miłości i nadziei******* Światełka zapalam i ślę do Ciebie***tam daleko******* Pokój Twej Duszy ******* ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
☘️ ☀️**☘️ ☀️**☘️ * ROBERCIE * W pierwszą niedzielę Adwentu... Zapalam Tobie Syneczku ******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Śpij moje serce Ukochane ******* ☘️ ☀️**☘️ ☀️**☘️ * ROBERCIE * Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
****❤️*❤️*❤️*❤️*❤️**​​** ** SYNKU UKOCHANY ** „Odchodząc***** Zabrałeś moją miłość ze sobą... Twoja pozostała ze mną na zawsze” Kocham i bardzo tęsknię za Tobą Robercie******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Zapalam Tobie mój Ukochany ******* ****❤️*❤️*❤️*❤️*❤️**​​** * TO JEST WEGETACJA * Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* Robercie...​niedziel​a...20.11.​2022 rok... Smutna niedziela...to już 177-miesiąc... Kiedy mnie Opuściłeś...nas Opuściłeś... Tak mi smutno i serce ciągle krwawi... Dlaczego tak się stało...DLACZEGO TY ? SYNKU, to nie ta kolejność ...! Tylko mogę zapalać światełka mej miłości i nadziei******* I żyć pięknymi wspomnieniami******* A także przeglądać albumy z Twoimi fotkami... To wszystko za mało Robercie...:( :( Kocham Ciebie z każdym dniem więcej...:( :( ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ ***** K.C.S.C.S ***** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** Robercie dni mijają szybko... Tylko wspomnienia i ból pozostają... Otrzyj me łzy tęsknoty...i proszę wróć do mamy... Światełka mej wiernej miłości i nadziei... Ślę do serca Twego ...mój Robercie Ukochany... ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Wieczorne światełka zapalam******* Dla Ciebie Robercie Ukochany ******* Śpij mój Aniołku w tym lepszym Świecie******* ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ * PAMIĘTAM * Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
❤️*❤️*♨️*♨️*♨️*❤️*❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** DZIEŃ ZADUSZNY ******* To dzień modlitwy , wspomnień i marzeń..... Robercie to jest Twój Dzień ! A ja z nadzieją i miłością... Zapalam Tobie Ukochany******* Światełka promyków i tęsknoty za Tobą ******* Robercie mój ANIOŁKU na zawsze ******* ❤️*❤️*♨️*♨️*♨️*❤️*❤️ *MOJE SERCE KRWAWI* Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
❤️*❤️*♨️*♨️*♨️*❤️*❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** Tak trudno na świecie żyć... Gdy serce dziecka przestaje Bić... Odszedłeś o całe Życie za wcześnie******* Mój żal jest bezmierny... Cicha łza się sączy... Przestanie wtedy, gdy ,Bóg nas Złączy... Robercie w ten smutny dzień*** Wszystkich Świętych******* Światełka pełne miłości i nadziei❤️*******❤️ Ślę do Ciebie Aniołku w Niebie❤️*******❤️ Kochać Ciebie będę zawsze ❤️*******❤️ ❤️*❤️*♨️*♨️*♨️*❤️*❤️ *RADUJ SIĘ ROBERCIE* Twoja na zawsze mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* Mój Robercie... Każdego 20-go, tak zaczynam pisać... I wspominać,że dzisiaj kolejny 176 - miesiąc******* Kiedy nas nagle Opuściłeś ******* Nie dane mi było Ciebie pożegnać******* A dzisiaj pozostały wspomnienia, żal , ból i łzy******* Robercie Ukochany ...DLACZEGO TY ? DLACZEGO ?... Światełka otulone mą miłością i nadzieją ******* Tobie Robercie zapalam ******* Śpij i Śnij w tym lepszym Świecie ******* ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* Twoja na zawsze mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Słoneczne popołudnie ... A Ty Robercie w tej zimnej mogile... Tak mi smutno bez Ciebie... I tęsknię ogromnie... Zapalam światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie Syneczku Ukochany ******* Moje serce jest Twoim sercem...K.C.S.C.S..​​.. ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Jesień zapłakana deszczem... I moje smutne oczy...okryte łzami ... Tak mi ciężko Robercie...Ty widzisz wszystko... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie posyłam ...tam daleko...******* Gdzie teraz Jesteś ******* Kocham Ciebie Mój Aniołku na zawsze ******* ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
+❤️+♨️+❤+❤️+♨️+ **SYNKU UKOCHANY** Nie mogłam wczoraj zapalić światełek... Ty wiesz dlaczego...ale bardzo dziękuję... Że znowu Byłeś ze mną...Robuniu Kochany... Światełka mej wiernej miłości i nadziei ******* Ślę do Ciebie mój Aniołku******* tam daleko*** Kocham i modlę się o spokój Twej Duszy ******* +❤️+♨️+❤+❤️+♨️+ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* Mój Robercie ... To już 175-miesiąc... Kiedy Twoja Dusza ... Uleciała do Świata Wiecznego...(*)(*)(*​​)... Pozostawiłeś smutek , ból , żal ,tęsknotę i łzy...(*)(*)(*)... I pytanie DLACZEGO TY ???...(*)(*)(*)... Uśmiecham się do Ciebie , przez łzy ...(*)(*)(*)... Śpij ANIOŁKU w tym lepszym świecie ...dalekim świecie...(*)(*)(*).​​.. ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* Twoja na zawsze mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
*♥️***♥️*♨️*♥️***♥️* *SYNKU UKOCHANY* Zimny piątek... Wiatr wieje i niemrawe słońce wstaje... A ja w myślach i modlitwie... Przy Tobie stoję... Robercie światełka wiernej miłości i nadziei******* Tobie zapalam mój na zawsze Synku Ukochany** Kocham Ciebie bardziej niż wczoraj ******* *♥️***♥️*♨️*♥️***♥️* *ROBERCIE CZEKAM* Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Robercie mój Ukochany... Dzisiaj Twoje 45-te urodziny... Ciężko mi na sercu i żyć w bólu... Bo ciągle Jesteś daleko... Kiedyś radość i płacz z radości... A dzisiaj ogromny żal i tęsknota... Dlaczego Bóg zabrał Ciebie...DLACZEGO TY ! Jakie życzenia mam Tobie składać ? Tylko życia wiecznego i radości w świecie dalekim... Mój Robercie Ukochany na zawsze... Światełka mej wiernej miłości i nadziei ******* Ślę tam daleko ...do Świata Twego******* Kocham całym matczynym sercem na zawsze ** ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *********K.C.S.C.S**​​***** Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Robercie mój Ukochany... Żadne me słowa spowite w ciszą... I serca powiewem... już nie kołyszą... Dla Ciebie Synku czas się zatrzymał ...******* Który zawsze będzie trwać w Twojej krainie...******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie zapalam Robercie....i ślę tam wysoko...do Ciebie******* ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Twoja na zawsze mami

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* W ostatnim tygodniu sierpnia.... Zapalam Tobie Synku ******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei ******* A cichy szept modlitwy,niech otuli Twoją Duszyczkę ******* Robercie tak bardzo tęsknię za Tobą .............. ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ ** K.C.S.C.S. NA ZAWSZE Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* !74-ty miesiąc******* Kiedy Odszedłeś ******* Mam nadzieję ,że do lepszego Świata******* Jak tam jest ? Nie wiem ! A ja pełna bólu i tęsknoty :( :( Zapalam światełka mej wiernej miłości i nadziei Świadoma,że będziemy Razem....tylko kiedy ? Śpij w pokoju ciszy******* ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ ******* K.C.S.C.S.******* Twoja na zawsze mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ SYNKU UKOCHANY* Niedzielne światełka******* Ogromnej miłości i nadziei******* Ślę do Ciebie Aniołku w Niebie******* Czekam na nasze spotkanie******* Robercie kiedy to nastąpi *******??? ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


3yrs

End of content

No more pages to load