Robert Nowicki

This was published in the following publications on 25.02.2008:
Express Bydgoski

"Już, tak prędko, co się stało?
Coś umknęło, pierzchło skrycie?
Czy już młodość swą przeżyło?
Ach, więc to już było... życie?"

Dnia 20 lutego 2008 r. zginął tragicznie
nasz ukochany, wspaniały Syn

Śp. Robert Nowicki
żył tylko 30 lat

Pogrzeb wraz z mszą św. odbędzie się
dnia 26 lutego 2008 r. o godz. 13.00
na cmentarzu przy Al. St. Kard. Wyszyńskiego w Bydgoszczy.

Pogrążeni w rozpaczy
Rodzice

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ ***SYNKU UKOCHANY*** Robercie... Moja pamięć i miłość ...nigdy się nie skończy... Dopóki los nas połączy...i będziemy razem... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie Robercie zapalam******* A teraz Śpij w tym dalekim świecie******* ❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ ***SYNKU UKOCHANY*** Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ ***SYNKU UKOCHANY** W nowym tygodniu ... Zapalam Tobie Robercie******* Kolejne światełka miłości i nadziei******* By nigdy nie zgasły******* A cichym szeptem modlitwy******* Otulam Twoją Duszę******* Śpij mój Synku i Śnij******* ❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ ***SYNKU UKOCHANY*** Twoja mamuś

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ ◕◕═════♣♣═════◕◕ ŚWIATEŁKA WIECZNEJ PAMIĘCI ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ Dla Ciebie Synku Ukochany******* Opiekuj się nami w dzisiejszym dniu******* Kochałam...Kocham i Kochać będę... ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ ◕◕═════♣♣═════◕◕ ŚWIATEŁKA WIECZNEJ PAMIĘCI ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜ Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
*❤️*❤️*♨️*♨️*❤️*❤️* *SYNKU UKOCHANY* Robercie 15 lat temu... Było ostatnie Twoje pożegnanie... Wszystko mam przed oczami... Odliczam każdą godzinę...131820 minęło... Robercie ciągle ten sam ból ,tęsknota i łzy... Kocham Ciebie mój Skarbie na zawsze....... Światełka miłości i nadziei***na dzisiaj***:( :( *❤️*❤️*♨️*♨️*❤️*❤️* *** K. C. C. S. *** Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Pod powiekami łez brakuje... Tęsknota dręczy...wszystko smuci... W sercu Twój obraz się maluje... Bo miłość i piękno...w Niebie istnieje... Robercie...SYNKU... Jak ciężko napisać,co dzisiaj czuję :( 5486-dni***783-​tygo​dnie***180-m-cy*​** 15 -LAT**************(*​​) Smutnych lat******* Kiedy nas Opuściłeś******* :( :( :( :( :( Zostawiając piękne wspomnienia i fotografie... A my mamy Ciebie w sercach i pamięci******* Smutne światełka mej wiernej miłości i nadziei*** Tobie Robercie ofiaruję******* Śląc do Nieba....do Ciebie,do lepszego Świata... Spoczywaj w pokoju wiecznym ****** ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Twoja mama,Tata i Siostra z rodziną

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
*** ❤️♨❤️*** ❤️♨❤️*** **SYNKU UKOCHANY** Walentynkowe światełka******* Pełne mej miłości i nadziei******* Tobie Robuniu zapalam ******* I ślę do Ciebie ***mój na zawsze Ukochany****** Raduj się w dalekim ,lepszym Świecie... A ja bardzo kocham ,tęsknię ...... *** ❤️♨❤️*** ❤️♨❤️*** **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
*** ❤️♨❤️*** ❤️♨❤️*** **SYNKU UKOCHANY** Walentynkowe światełka******* Pełne mej miłości i nadziei******* Tobie Robuniu zapalam ******* I ślę do Ciebie ***mój na zawsze Ukochany****** Raduj się w dalekim ,lepszym Świecie... A ja bardzo kocham ,tęsknię ...... *** ❤️♨❤️*** ❤️♨❤️*** **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
*** ❤️♨❤️*** ❤️♨❤️*** **SYNKU UKOCHANY** Tak trudno spojrzeć w oczy tym... Którzy się śmieją... Gdy w sercu pustka, smutek i żal... Tak trudno śmiać się razem z innymi... Gdy wiem,że Ciebie już nie ma wśród nas... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie Robercie zapalam******* Ciesz się w krainie radości******* *** ❤️♨❤️*** ❤️♨❤️*** **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
❤️♨❤️♨❤️**❤️♨❤️♨❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** W nowym tygodniu... Zapalam światełka mej pamięci******* I wiernej miłości ...nadziei******* Na poniedziałkowy dzień******* Śpij mój Ukochany Robercie******* A ja myślami jestem przy Tobie******* ❤️♨❤️♨❤️**❤️♨❤️♨❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
❤️♨❤️♨❤️**❤️♨❤️♨❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** "Jesteś tęczą na niebie ... Światłem ...które rozświetla mą duszę ... Jesteś teraz Aniołem w Niebie ... A mi tu na ziemi trudno żyć ...bez Ciebie ..." Światełka i pamięć,dla Ciebie Robercie******* ❤️♨❤️♨❤️**❤️♨❤️♨❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *ROBERCIE UKOCHANY* Mój Synku...179-mc... Jak nas Opuściłeś ... Pozostał żal,ból,tęsknota i łzy... Dlaczego Ty Robercie !!!... Piękne wspomnienia i albumy pozostały... To za mało...gdzie Jesteś Synku...Wróć... Dzisiaj nas odwiedzi...Twoja pierwsza miłość... Wiem że ,Będziesz z nami :( :( Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Zapalam i ślę ...tam daleko i wysoko******* ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *ROBERCIE UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
◕◈❤️◈◕◈◕◈❤️◈◕ *SYNKU UKOCHANY* "Zrodzony z miłości... Miłością zawsze Będziesz..." Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie Robuniu posyłam******* Do świata ,gdzie tylko dobro istnieje******* ◕◈❤️◈◕◈◕◈❤️◈◕ *NA ZAWSZE MÓJ* Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
❤️*இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇ*​​❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Ból zmienia swe barwy... A miłość ciągle taka sama ... Twoje serce tu na ziemi bić przestało... A oczy moje pozostają załzawione :( :( Robercie zapalam Tobie Aniołku******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Bo wiem,że dotrą wraz z modlitwą ******* Tam daleko...do świata wiecznego******* ❤️*இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇ*​​❤️ ********** K.C.S.C.S.********** Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
❤️*❤️*♨️♨️*❤️*❤️ ** ROBERCIE ...SYNKU ** "Byłeś cichym przechodniem... Tutaj na ziemi... Przez chwilę się uśmiechałeś... Przez chwilę żyłeś...i odszedłeś ..." Światełka mej miłości i nadziei******* Tobie Syneczku zapalam******* Kochać Ciebie,będę zawsze******* ❤️*❤️*♨️♨️*❤️*❤️ ** ROBERCIE ...SYNKU ** Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
❤️♨❤️♨❤️**❤️♨❤️♨❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** " Bo widzisz Robercie... Kocham Cię wciąż bardziej... Dziś więcej niż wczoraj... I mniej niż jutro..." Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie zapalam Syneczku ******* A Ty wciąż tak daleko ******* ❤️♨❤️♨❤️**❤️♨❤️♨❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
⭐K + M + B⭐- 2023 ROK Robercie w Święto Trzech Króli.... Zapalam Tobie Synku ******* Światełka mej miłości i nadziei******* Z modlitwą,śląc do Ciebie Ukochany******* Raduj się Aniołku,w tym dalekim Świecie******* ⭐K + M + B⭐- 2023 ROK ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Twoja mama i tata

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ ***SYNKU UKOCHANY*** Robercie mój Synku... Światełka noworoczne******* Tobie zapalam Aniołku******* Raduj się Kochany... W tym dalekim,lepszym świecie***** ❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ ✿❤️ *KOCHAŁAM,KOCHAM I KOCHAĆ BĘDĘ* TWOJA MAMA

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ ***SYNKU UKOCHANY*** Robercie,kolejny rok odchodzi... Ale nie odchodzą smutki... W pamięci pozostają piękne wspomnienia... To wszystko za mało Synku Ukochany... Ostatnie w tym roku******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie zapalam i posyłam tam daleko******* Gdzie teraz Jesteś ...Robercie******* Kocham całym matczynym sercem******* ❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ ***SYNKU UKOCHANY*** Robercie,kolejny rok odchodzi... Ale nie odchodzą smutki... W pamięci pozostają piękne wspomnienia... To wszystko za mało Synku Ukochany... Ostatnie w tym roku******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie zapalam i posyłam tam daleko******* Gdzie teraz Jesteś ...Robercie******* Kocham całym matczynym sercem******* ❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Światełka i miłość******* Ofiaruję Tobie Robercie Ukochany******* A modlitwą otulam Twoją Duszę ******* Robercie...Wyjdź Krzysztofowi na spotkanie******* ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
*☘️** ☀️**☘️** ☀️**☘️ * ** SYNKU UKOCHANY ** Tak trudno było świętować... Gdy zabrakło mi Ciebie Robercie... Dobrze że minęły... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Wysyłam w przestrzeń...tam daleko ******* Bądź szczęśliwy razem ,z Aniołami ******* *☘️** ☀️**☘️** ☀️**☘️ * **** K.C.S.C.S. **** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
`````````` ❤️ ``````````,●,●, `````````,●,*,●, ````````,●,*,*,●, ```````,●,*,*,*,●, ``````,●,*,*,*,*,●, `````,●,*,*,*,*,*,●, ````,●,*,*,*,*,*,*,●​​, ,,,,,,,,,,❤️❤️,,,,,,​​,,,, Robercie Ukochany... W drugi Dzień Święta Bożego Narodzenia.❤️ Światełka mej wiernej miłości i nadziei***❤️ Zapalam Tobie Synku Ukochany*******❤️ I ślę do krainy wielkiej radości********❤️ ................❤️❤​​️❤️❤️❤️❤️❤️****❤️ Twoja mama❤️ i tata❤️

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
`````````` ❤️ ``````````,●,●, `````````,●,*,●, ````````,●,*,*,●, ```````,●,*,*,*,●, ``````,●,*,*,*,*,●, `````,●,*,*,*,*,*,●, ````,●,*,*,*,*,*,*,●​​, ,,,,,,,,,,❤️❤️,,,,,,​​,,,, Robercie Ukochany... W drugi Dzień Święta Bożego Narodzenia.❤️ Światełka mej wiernej miłości i nadziei***❤️ Zapalam Tobie Synku Ukochany*******❤️ I ślę do krainy wielkiej radości********❤️ ................❤️❤​​️❤️❤️❤️❤️❤️****❤️ Twoja mama❤️ i tata❤️

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
______________ █________________ ______________X✿​X__​_____________ ______________X♥​X__​_____________ __________O__X(Ѽ)​X_​_O___________ __________█_X*X✿X*​X​_█___________ __________XX♥X(Ѽ)X♥​​XX__________ ______O__XX♥X✿X*XX♥​​X*__O_______ ______█_XX(Ѽ)X*X♥XX✿​​XX_█_______ ______X*XX♥XX✿X(Ѽ)​X​XX*XXX_______ ___O__♥XXX✿XX♥XXXX✿​​XXX*XXX__O___ ___█_XX(Ѽ)♥X✿X(Ѽ)XX♥​​X✿X*XX_█___ ___XX✿XXX*XXXX✿XXXX(​​Ѽ)XX✿XX___ ___XX(Ѽ)XX✿X♥X(Ѽ)​XX​XX✿X(Ѽ)XX___ _____________XXXXX__​____________ _____________XXXXX__​____________ _____________XXXXX__​____________ _________XXXXXXXXXXX​XX_________ Robercie ta choinka to dla Ciebie... Kiedyś radość zawsze była... Dzisiaj smutek i wspomnienia... Kocham Ciebie całym sercem... Oraz tęsknię i zawsze tak będzie... Światełko wigilijne zapalam ******* To już 15 -ta wigilia ,bez Ciebie******* Synku Ukochany********•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•**•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•* Twoja mama

B.J.N.


3yrs

End of content

No more pages to load