Zbigniew Błachowiak

This was published in the following publications on 16.10.2009:
Głos Wielkopolski

Na mnie nie czekajcie
Ja do Was nie wrócę
Do mnie się nie spieszcie
Ja na Was poczekam
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 12 października 2009 roku
odszedł od nas ukochany Mąż, Ojciec, Teść i Dziadek
ś + p
Zbigniew Błachowiak
lat 63
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w sobotę,
17 października 2009 roku o godzinie 10.30 w kościele parafialnym
św. Marcina w Swarzędzu.
Pogrzeb po mszy św. na cmentarzu Gortatowo.
W smutku pogrążona
Żona z dziećmi

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

GOSIA


14yrs

Image chosen by user

GOSIA


14yrs

Image chosen by user

GOSIA


14yrs

Image chosen by user

GOSIA


14yrs

Image chosen by user
<p>Wspomnienie</p> <p>WIGILIA TATO - trzecia bez Ciebie, puste miejsce przy stole na Ciebie czeka, po głosie Twym wciąż drży powietrze, wiem że odszedłeś po to by żyć wiecznie. Powiedz Tato Bogu obok którego teraz jesteś aby dał mi wiarę że to ma sens że nie trzeba żałować przyjacół,że odeszłeś po to by żyć i będziesz żyć wiecznie. Niech nadzieja znów wstąpi we mnie, niech trwa, daje siłę i wiarę w Boże Narodzenie.</p> <p>Jeszcze raz pozwól się cieszyć dzieckiem w nas i zapomnieć że pośród nas jest tyle pustych miejsc przy stole...</p> <p>Radosnych Świąt ..... Tatusiu w Niebie</p>


14yrs

Image chosen by user

GOSIA


14yrs

Image chosen by user

GOSIA


14yrs

Image chosen by user

GOSIA


14yrs

Image chosen by user

GOSIA


14yrs

Image chosen by user
<p>do TATY</p> <p>Jak dobrze Tato że mam wspomnienia, jesteś z nami stale, nie ma dnia byśmy Ciebie nie wspomnieli, jesteś w sercach swoich dzieci i wnuków którzy bardzo Ciebie kochają, codziennie, każdego dnia modlą się o Twoje szczęście w niebie a ich dziecięce serca wypełnia smutek że Ciebie z nimi nie ma. I ja też codziennie tęskie i modlę się byś tam gdzie teraz jesteś był bardzo, bardzo szczęśliwy.</p> <p>A TY TATUSIU WYPRASZAJ U JEZUSA ŁASKI</p> <p>DLA NAS, BĄDZ NASZYM ANIOŁEM I TAK JAK DOTĄD NAS STRZEŻ. CHOĆ CIAŁEM JESTEŚ NIEOBECNY, TO DUCH TWÓJ CIĄGLE TU JEST, W NASZYM DOMU, I WSZĘDZIE GDZIE JA JESTEM TY JESTEŚ ZE MNĄ BO JA CIEBIE W SERCU SWOIM NOSZĘ</p> <p>I JUŻ NIDGY SIĘ NIE POGODZĘ ŻE CIEBIE TU NA ZIEMI JAK WCZEŚNIE NAM WSZYSTKIM ZABRAKŁO.</p>


14yrs

Image chosen by user

GOSIA


14yrs

Image chosen by user

GOSIA


14yrs

Image chosen by user

GOSIA


14yrs

Image chosen by user

GOSIA


14yrs

Image chosen by user

GOSIA


14yrs

Image chosen by user

GOSIA


14yrs

Image chosen by user
<p>WOŁANIE</p> <p>TERAZ , WŁAŚNIE TERAZ CIEBIE NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĘ, WIEM ŻE GDYBYŚ TERAZ TU BYŁ WSZYSTKO BYŁOBY ŁATWIEJSZE ... A KAŻDY PROBLEM - NIE BYŁBY KŁOPOTEM.</p> <p>PRZYJDŻ Z NIEBA, ZAŁATW SOBIE PRZEPUSTKĘ I POMÓŻ MI..... Tato pomóż mi znieść to wszysko co życie mi przyniosło...</p>


14yrs

Image chosen by user

GOSIA


14yrs

Image chosen by user

GOSIA


14yrs

Image chosen by user

wyrazy współczucia - Ania P.


14yrs

Image chosen by user
<p>LIST</p> <p>Tato TY BYŁEŚ JESTEŚ I BĘDZIESZ, PROSZĘ CIĘ PRZYŚLIJ MI UŚMIECH Z RAJU W KTÓRYM JESTEŚ, PRZYŚLIJ WSPOMNIENIA BEZ BÓLU I ŁEZ, PRZYŚLIJ MI UŚMIECH Z NIEBIESKIEJ ŁĄKI I JESZCZE SPOKÓJ PRZEŚLIJ MI...</p> <p>I TROCHĘ SZCZĘŚCIA W TYM ŻYCIU NA TYM PADOLE ŁEZ... BYM DZIELNA TAK JAK TY MOGŁA BYĆ KAŻDEGO DNIA, BYM Z ODWAGĄ STAWIAŁA DUŻE KROKI I BYM SZŁA DO PRZODU, A TY TAK JAK ZA ŻYCIA DOPINGUJ MNIE Z NIEBA I CHROŃ PRZED ZŁEM... PROSZĘ CIĘ</p>


14yrs

Image chosen by user
<p>Wspomnienie</p> <p>Ciągle Ciebie Tato mam przed oczami, i ciagle jesteś przy mnie żywy, i choć niektórzy mówią że jesteś już szczęśiwy ,ja ciągle widzę blask w Twoich oczach i to jaki byłeś dla Nas, pracowity, dzielny. i ten ostatni razem dzień, Twoje oczy takie spokojne, Twoje ręce takie spracowane, i tylko żałuję że słów które w ostatnim momencie do mnie powiedziałeś - nie zrozumiałam. Słowa pożegnania -KOCHAM CIĘ ?....</p>


14yrs

Image chosen by user

GOSIA


14yrs

Image chosen by user

GOSIA


14yrs

End of content

No more pages to load