Stanisław Gawinkowski.

This was published in the following publications on 26.09.2012:
Głos Koszaliński

Pogrążeni w głębokim smutku zawiadamiamy, że 19 września 2012 r. odszedł od nas nagle Ukochany Mąż, Tatuś, Teść, Brat i Dziadziuś

śp. Stanisław Gawinkowski.

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w środę, 26 września 2012 r. o godz.11.45 w sali ceremonialnej Domu Pogrzebowego „Wrotniewscy” przy ul. Różanej 8 w Koszalinie. Prosimy o nieskładanie kondolencji. Mikrobus z domu pogrzebowego na cmentarz podjedzie pod Wejście „E”. Rodzina.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Nie pytam Cię Boże, dlaczego go zabrałeś, lecz dziękuję za to, że nam go dałeś!


8yrs

Image chosen by user
W ciszy tęskni się najmocniej. Tęsknię bardzo......​..


8yrs

Image chosen by user
Bliscy boją się być blisko, żeby nie być dalej.


8yrs

Image chosen by user
Kto Cię poznał - ten pokochał. Kto pokochał - ten tęskni za Tobą


8yrs

Image chosen by user
Zawsze przyjdzie, co ma przyjść, choćbyś zegar popchnął w tył. Nagłym błyskiem wróci myśl, że przyszło to co miało przyjść.


8yrs

Image chosen by user
Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość to nieśmierteln​ość.


8yrs

Image chosen by user
Tato … dziś 7 lipiec … bez Ciebie … A ja chcę … piórnik życia z wyposażeniem​… Kredkę wielokolorow​ą …aby mieć tęczowe nastroje, Ołówek by naszkicować swoją przyszłość, Linijkę by iść prosto do celu, Gumkę by wymazać to co niepotrzebne​,


8yrs

Image chosen by user
Cza­sem od­chodzi­my nie żeg­nając się wca­le. Cza­sem pożeg­na­nie nie ma większe­go znacze­nia, gdy ma­my tak wiele wspom­nień do stracenia...​...... pamiętam każdego dnia.


8yrs

Image chosen by user
..... Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nam brakuje ....


8yrs

Image chosen by user
Ty już odszedłeś, ja wciąż idę, ale jeszcze będziemy razem, dzieli nas tylko czas...


8yrs

Image chosen by user
"Nie tracimy tych których kochamy, bo możemy ich kochać w tym, którego nie tracimy nigdy"


8yrs

Image chosen by user
Zgasłeś jak promień słoneczny. Tobie pokój a nam smutek wieczny.


8yrs

Image chosen by user
Kto Cię poznał - ten pokochał. Kto pokochał - ten tęskni za Tobą.


8yrs

Image chosen by user
"Dla świata byłeś tylko cząstką, dla Nas całym światem"


8yrs

Image chosen by user
Najpiękniejs​ze chwile ..zostały zapisane w Naszym Sercu. Będą tam - dopóki ono będzie bić...


9yrs

Image chosen by user
"Żal że się za mało kochało, że się myślało o sobie Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało..." ks. J Twardowski


9yrs

Image chosen by user
"Matki dają naszemu duchowi ciepło a ojcowie - światło" Dziękuję Ci Tatusia za to że byłeś w moim życiu i za każdy promyk światła który mi dałeś.


9yrs

Image chosen by user
"...zamknęły się ukochane oczy, przestało bić najdroższe serce , spoczęły na zawsze spracowane ręce..." Tęsknię.


9yrs

Image chosen by user
Można odejść na zawsze, by stale być blisko...


9yrs

Image chosen by user
Jesteś taką godziną, która już nie wróci, Zapomnianym uśmiechem, który bardzo smuci, Stosem listów pożółkłych w głębinie szuflady, I wspomnieniem​, na które nie ma żadnej rady.


9yrs

Image chosen by user
"Bóg widzi śmierć inaczej niż my, my widzimy ją jako ciemny mur, Bóg jako bramę..."


9yrs

Image chosen by user
W daleką podróż zabrał Cię Bóg. Jedną nadzieję Nam dając, Że kiedyś przekroczą, też Niebios próg, Ci, którzy tutaj w bólu zostają ....


9yrs

Image chosen by user
Aby móc się spotkać trzeba się najpierw pożegnać. Czasami na długo ale przecież nigdy na zawsze.


9yrs

Image chosen by user
Henia


9yrs

End of content

No more pages to load