Stanisław Gawinkowski.

This was published in the following publications on 26.09.2012:
Głos Koszaliński

Pogrążeni w głębokim smutku zawiadamiamy, że 19 września 2012 r. odszedł od nas nagle Ukochany Mąż, Tatuś, Teść, Brat i Dziadziuś

śp. Stanisław Gawinkowski.

Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się w środę, 26 września 2012 r. o godz.11.45 w sali ceremonialnej Domu Pogrzebowego „Wrotniewscy” przy ul. Różanej 8 w Koszalinie. Prosimy o nieskładanie kondolencji. Mikrobus z domu pogrzebowego na cmentarz podjedzie pod Wejście „E”. Rodzina.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<blockquote>...Na twarzy mej dziś pustka jest, na twarzy mej dziś płynie łza... Kolejny dzień bez Ciebie jest, kolejny dzień, gdy Ciebie brak.</blockquote>


8yrs

Image chosen by user
<blockquote>Najpiękniejsze chwile ..zostały zapisane w Naszym Sercu. Będą tam - dopóki ono będzie bić...</blockquote>


8yrs

Image chosen by user
<blockquote>"Żal że się za mało kochało, że się myślało o sobie. Choćby się łzy wypłakało, to teraz wszystko za mało..." ks. J Twardowski</blockquote>


8yrs

<p>Nie żyjemy, aby umierać... ale umieramy, aby żyć wiecznie</p>


8yrs

Image chosen by user
"Bóg widzi śmierć inaczej niż my, my widzimy ją jako ciemny mur, Bóg jako bramę..."


8yrs

Image chosen by user
Tak bardzo mi Ciebie brakuje... tak bardzo mocno ....


8yrs

Image chosen by user
Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go milczenie.


8yrs

Image chosen by user
Dziś minęło 5 lat jak odszedłeś. To już tyle dni... tyle łez i tyle tęsknoty. Do zobaczenia. Kocham bardzo mocno.


8yrs

Image chosen by user
Zawsze przyjdzie, co ma przyjść, choćbyś zegar popchnął w tył. Nagłym błyskiem wróci myśl, że przyszło to co miało przyjść.


8yrs

Image chosen by user
„Kogo utraciliśmy wiesz tylko Ty Boże i serca nasze.”


8yrs

Image chosen by user
Dziś byłyby Twoje 70 urodziny ..... pamiętamy każdego dnia i każdego dnia brakuje nam Ciebie jeszcze mocniej. Tęsknimy ogromnie.


8yrs

Image chosen by user
Jesteś taką godziną, która już nie wróci, Zapomnianym uśmiechem, który bardzo smuci, Stosem listów pożółkłych w głębinie szuflady, I wspomnieniem​, na które nie ma żadnej rady.


8yrs

Image chosen by user
W daleką podróż zabrał Cię Bóg. Jedną nadzieję Nam dając, Że kiedyś przekroczą, też Niebios próg, Ci, którzy tutaj w bólu zostają ....


8yrs

Image chosen by user
Z królestwa pokoju i łagodności Pan Cię wezwał. Czuwaj nad swoimi bliskimi, którzy zawsze o Tobie myślą.


8yrs

Image chosen by user
Złote serce miałeś, wiele od życia nie chciałeś, z czułością o nas dbałeś i taki w naszych sercach zostaniesz.


8yrs

Image chosen by user
Kto Lubił, to wspomni, kto kochał nie zapomni.


8yrs

Image chosen by user
Gdzie dzisiaj Ty, tam będę ja. U Ciebie mgły, i u nas mgła. Za Tobą kres, przed nami dal. Jak Ciebie żal, jak bardzo żal........


8yrs

Image chosen by user
Rozłąka jest naszym losem, spotkanie naszą nadzieją.


8yrs

Image chosen by user
„Pokój Ci wieczny w cichej krainie, Gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie, Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci wieczny."


8yrs

Image chosen by user
„Nigdy nie zapomnimy lat spędzonych z Tobą. Zostaniesz w naszych sercach najbliższą osobą.”


8yrs

Image chosen by user
Śmierć otwiera nowe drzwi, zamykając stare. Czekam każdego dnia na nasze spotkanie.


8yrs

Image chosen by user
...Na twarzy mej dziś pustka jest, na twarzy mej dziś płynie łza... Kolejny dzień bez Ciebie jest, kolejny dzień, gdy Ciebie brak.


8yrs

Image chosen by user
Najpiękniejs​ze chwile ..zostały zapisane w Naszym Sercu. Będą tam - dopóki ono będzie bić...


8yrs

Image chosen by user
Można odejść na zawsze, by stale być blisko...


8yrs

End of content

No more pages to load