Wanda Horst-Sikorska

This was published in the following publications on 17.01.2013:
Głos Wielkopolski

Ból, ból i niemoc...

Leszkowi Sikorskiemu

szczere wyrazy głębokiego współczucia

w związku ze śmiercią

Żony

Wandy Horst-Sikorskiej

składają przyjaciele

J. i O. Chichłowscy i M. i E. Nowakowie

Beach

Z głębokim żalem i poczuciem ogromnej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Prof. dr hab. n. med.
Wandy
Horst-Sikorskiej

Kierownika Zespołu Poradni Specjalistycznych

Żegnamy przyjaciela pełnego energii i pogody ducha

Pogrążeni w smutku
Pracownicy ZPS

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci Pani prof. dr hab. n. med. Wandy Horst-Sikorskiej wieloletniego dydaktyka, lekarza zaangażowanego w sprawy zdrowia publicznego. Wyrazy głębokiego współczucia Panu dr. Leszkowi Sikorskiemu składa Wielkopolski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci

Ś+P

Pani Prof. dr hab. n. med. Wandy Horst-Sikorskiej

Kierownika Katedry i Zakładu Medycyny Rodzinnej

byłego, wieloletniego pracownika naszej Katedry i Kliniki

Żegnamy wspaniałego człowieka, przyjaciela i naukowca.

Łączymy się w bólu z Rodziną i bliskimi

Kierownik i pracownicy Katedry i Kliniki Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych, Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu

Z głębokim żalem zawiadamiamy, iż dnia 11.01.2013 r. odeszła od nas

ś + p

prof. dr hab. n. med. Wanda Horst-Sikorska

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w dniu 16.01.2013 r.

o godz. 13.00 w kościele pw. św. Jana Vianneya ul. Podlaska 10,

gdzie zostanie odprawiona msza żałobna.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu parafialnym

przy ul. Lutyckiej 63 o godz. 14.00.

O czym zawiadamia pogrążona w smutku

Rodzina

Mojej kochanej Przyjaciółce i naszej Cioci
dr Annie Horst-Szymczyńskiej
wyrazy najgłębszego współczucia
z powodu tragicznej śmierci
Siostry Wandzi
składają
Basia, Ania, Rafał i Maks

Poruszona tragiczną śmiercią

Wandzi

składam

drogiemu dr. Leszkowi Sikorskiemu i Jego Synom

wyrazy najgłębszego współczucia.

Barbara Wargacka - Kufel z Rodziną

Z niedowierzaniem i głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o niespodziewanej śmierci
prof. dr hab. n. med.
Wandy Horst-Sikorskiej
profesora zwyczajnego,
kierownika Katedry i Zakładu Medycyny Rodzinnej
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu,
Prodziekana do spraw Kształcenia Podyplomowego Wydziału Lekarskiego II w latach 1999-2005, współtwórcy medycyny rodzinnej w Polsce,
Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie medycyny rodzinnej dla województwa wielkopolskiego, członka wielu towarzystw i rad naukowych oraz komitetów naukowych Polskiej Akademii Nauk.
W Osobie Pani Profesor Uczelnia straciła doskonałego lekarza, cenionego naukowca,
wychowawcę i oddanego nauczyciela wielu roczników studentów i lekarzy.
Jej zapału i zaangażowania w rozwój medycyny, a zwłaszcza medycyny rodzinnej,
będzie nam wszystkim bardzo brakowało.
Pogrzeb odbędzie się 16 stycznia 2013 r., tj. w środę, o godz. 14.00
na cmentarzu przy ul. Lutyckiej.
Najbliższym Pani Profesor
składamy
wyrazy najgłębszego współczucia.
Rektor i Senat,
Dziekani i Rady Wydziałów Lekarskich II i I,
Wydziału Farmaceutycznego i Nauk o Zdrowiu,
Dyrekcja oraz Pracownicy
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego
w Poznaniu

Słowami trudno wyrazić ból, żal i niemoc nad bezsensem
tej śmierci i tylko łzy płyną, gdy pytamy... Dlaczego!?...
Dnia 11.01.2013 zginęła tragicznie
ś + p
Wanda Horst-Sikorska
Nasza najdroższa przyjaciółka i mama chrzestna naszej córki Marysi. Wspaniały człowiek i lekarz, pełna radości życia i planów.
Zawsze chętna, by pomóc. W radosnych i trudnych chwilach naszego życia była zawsze z nami.
Najgłębsze wyrazy współczucia dla całej Rodziny,
Leszku, Marcinie, Wojtku i Kamilo jesteśmy z Wami
Ania, Janusz, Marysia i Maciej z Anią

Z wielkim żalem żegnamy Cię

Wando
Zajmowałaś ważne miejsce w naszym życiu.
Leszku, Marcinie i Wojtku
jesteśmy z Wami.
Iza i Rysiek z Synami

Przyjaciółko
byłyśmy tak blisko siebie, a spotkałyśmy się dopiero po latach,
bo tak miało być.
Potem byłyśmy blisko kiedy cierpiałaś i kiedy ja potrzebowałam pocieszenia,
bo też tak miało być.
Byłyśmy blisko zawsze, choć nie zawsze o tym wiedziałyśmy i czasami
zdawało się, że jesteśmy daleko.
Tak wcale nie musiało być. Teraz już zostaniemy zawsze najbliżej...
W myślach, pamięci, sercu.
A spotkamy się i porozmawiamy o tym po jakimś czasie, tak jak na początku,
bo widać tak z nami musiało być.
Z niewysłowionym bólem i tęsknotą w sercu, do zobaczenia Wando.
Iza

O wiele za wcześnie odeszła od nas nasza Koleżanka

ś + p

Wanda Horst - Sikorska

Leszku,

łączymy się z Tobą w bólu

Koleżanki i Koledzy z I LO, rocznik 74, klasa A

„Jak trudno jest żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być
z nami”
Wiadomość o tragicznej śmierci naszej Przyjaciółki
ś + p
Wandy Horst-Sikorskiej
wypełniła nasze serca żalem i poczuciem ogromnej straty.
Trudno jest nam pogodzić się z myślą, że nie ma Jej wśród nas.
Rodzinie i wszystkim Bliskim
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Hanka Tomiak, Ania i Marek Hoffman, Ania i Krzysztof Dombek, Marek Rybczyński z Kamillą Fechner
z Rodzinami

Wiadomość o niespodziewanej śmierci
ś + p
Wandy Horst-Sikorskiej
przejęła nas wielkim smutkiem.
Pragniemy wyrazić uczucia głębokiego żalu,
dzieląc rozpacz i ból
z Jej Mężem Leszkiem,
Synami Wojtkiem i Marcinem
oraz Siostrami Basią i Hanią z Rodzicami
Oddana w wieloletniej przyjaźni
Rodzina Drewsów

Trudno pogodzić się z wiadomością,
że w tak tragicznych okolicznościach odeszła
Ś+P
Prof. dr hab. Wanda Horst-Sikorska
zawsze pełna życia, oddana swoim pacjentom,
ale przede wszystkim Rodzinie.
Łączymy się w bólu
z Leszkiem, Marcinem, Wojtkiem i Kamilą
oraz całą Rodziną
Ewa i Stefan z córkami

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Łucja Łagodzińska


13yrs

Image chosen by user

.Maria Radna-​Kierzek.


13yrs

Image chosen by user

Henryk Wloszczuk


13yrs

Image chosen by user

Dr. Miroslaw Szulczyński


13yrs

Image chosen by user

pacjentka


13yrs

Image chosen by user

przyjaciele


13yrs

Image chosen by user

B.i E. Nowakowie Mędzychód


13yrs

Image chosen by user

Marzena Beyer-Briks


13yrs

Image chosen by user

Irena


13yrs

Image chosen by user

Agnieszka Pacjentka


13yrs

Image chosen by user

Mariola Z.


13yrs

Image chosen by user

Kutkowscy


13yrs

Image chosen by user

Katarzyna


13yrs

Image chosen by user

Magdalena Podgórska


13yrs

Image chosen by user

Magda


13yrs

Image chosen by user

H.CZ.​Śmietana


13yrs

Image chosen by user

Aldona Sankowska


13yrs

Image chosen by user

A.g-p


13yrs

Image chosen by user

R. Horst


13yrs

Image chosen by user

Dorota Szyszka


13yrs

Image chosen by user

Pacjentka Poprawska Aleksandra


13yrs

Image chosen by user

Magdalena Gomuła


13yrs

Image chosen by user

Pacjentka Poprawska Aleksandra


13yrs

Image chosen by user

Magdalena Gomuła


13yrs

End of content

No more pages to load