Wanda Horst-Sikorska
This was published in the following publications on 17.01.2013:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 17.01.2013:
Głos Wielkopolski
Ból, ból i niemoc...
Leszkowi Sikorskiemu
szczere wyrazy głębokiego współczucia
w związku ze śmiercią
Żony
Wandy Horst-Sikorskiej
składają przyjaciele
J. i O. Chichłowscy i M. i E. Nowakowie
Z głębokim żalem i poczuciem ogromnej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Prof. dr hab. n. med.
Wandy
Horst-Sikorskiej
Kierownika Zespołu Poradni Specjalistycznych
Żegnamy przyjaciela pełnego energii i pogody ducha
Pogrążeni w smutku
Pracownicy ZPS
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci Pani prof. dr hab. n. med. Wandy Horst-Sikorskiej wieloletniego dydaktyka, lekarza zaangażowanego w sprawy zdrowia publicznego. Wyrazy głębokiego współczucia Panu dr. Leszkowi Sikorskiemu składa Wielkopolski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci
Ś+P
Pani Prof. dr hab. n. med. Wandy Horst-Sikorskiej
Kierownika Katedry i Zakładu Medycyny Rodzinnej
byłego, wieloletniego pracownika naszej Katedry i Kliniki
Żegnamy wspaniałego człowieka, przyjaciela i naukowca.
Łączymy się w bólu z Rodziną i bliskimi
Kierownik i pracownicy Katedry i Kliniki Endokrynologii, Przemiany Materii i Chorób Wewnętrznych, Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
Z głębokim żalem zawiadamiamy, iż dnia 11.01.2013 r. odeszła od nas
ś + p
prof. dr hab. n. med. Wanda Horst-Sikorska
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w dniu 16.01.2013 r.
o godz. 13.00 w kościele pw. św. Jana Vianneya ul. Podlaska 10,
gdzie zostanie odprawiona msza żałobna.
Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu parafialnym
przy ul. Lutyckiej 63 o godz. 14.00.
O czym zawiadamia pogrążona w smutku
Rodzina
Mojej kochanej Przyjaciółce i naszej Cioci
dr Annie Horst-Szymczyńskiej
wyrazy najgłębszego współczucia
z powodu tragicznej śmierci
Siostry Wandzi
składają
Basia, Ania, Rafał i Maks
Poruszona tragiczną śmiercią
Wandzi
składam
drogiemu dr. Leszkowi Sikorskiemu i Jego Synom
wyrazy najgłębszego współczucia.
Barbara Wargacka - Kufel z Rodziną
Z niedowierzaniem i głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o niespodziewanej śmierci
prof. dr hab. n. med.
Wandy Horst-Sikorskiej
profesora zwyczajnego,
kierownika Katedry i Zakładu Medycyny Rodzinnej
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu,
Prodziekana do spraw Kształcenia Podyplomowego Wydziału Lekarskiego II w latach 1999-2005, współtwórcy medycyny rodzinnej w Polsce,
Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie medycyny rodzinnej dla województwa wielkopolskiego, członka wielu towarzystw i rad naukowych oraz komitetów naukowych Polskiej Akademii Nauk.
W Osobie Pani Profesor Uczelnia straciła doskonałego lekarza, cenionego naukowca,
wychowawcę i oddanego nauczyciela wielu roczników studentów i lekarzy.
Jej zapału i zaangażowania w rozwój medycyny, a zwłaszcza medycyny rodzinnej,
będzie nam wszystkim bardzo brakowało.
Pogrzeb odbędzie się 16 stycznia 2013 r., tj. w środę, o godz. 14.00
na cmentarzu przy ul. Lutyckiej.
Najbliższym Pani Profesor
składamy
wyrazy najgłębszego współczucia.
Rektor i Senat,
Dziekani i Rady Wydziałów Lekarskich II i I,
Wydziału Farmaceutycznego i Nauk o Zdrowiu,
Dyrekcja oraz Pracownicy
Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego
w Poznaniu
Słowami trudno wyrazić ból, żal i niemoc nad bezsensem
tej śmierci i tylko łzy płyną, gdy pytamy... Dlaczego!?...
Dnia 11.01.2013 zginęła tragicznie
ś + p
Wanda Horst-Sikorska
Nasza najdroższa przyjaciółka i mama chrzestna naszej córki Marysi. Wspaniały człowiek i lekarz, pełna radości życia i planów.
Zawsze chętna, by pomóc. W radosnych i trudnych chwilach naszego życia była zawsze z nami.
Najgłębsze wyrazy współczucia dla całej Rodziny,
Leszku, Marcinie, Wojtku i Kamilo jesteśmy z Wami
Ania, Janusz, Marysia i Maciej z Anią
Z wielkim żalem żegnamy Cię
Wando
Zajmowałaś ważne miejsce w naszym życiu.
Leszku, Marcinie i Wojtku
jesteśmy z Wami.
Iza i Rysiek z Synami
Przyjaciółko
byłyśmy tak blisko siebie, a spotkałyśmy się dopiero po latach,
bo tak miało być.
Potem byłyśmy blisko kiedy cierpiałaś i kiedy ja potrzebowałam pocieszenia,
bo też tak miało być.
Byłyśmy blisko zawsze, choć nie zawsze o tym wiedziałyśmy i czasami
zdawało się, że jesteśmy daleko.
Tak wcale nie musiało być. Teraz już zostaniemy zawsze najbliżej...
W myślach, pamięci, sercu.
A spotkamy się i porozmawiamy o tym po jakimś czasie, tak jak na początku,
bo widać tak z nami musiało być.
Z niewysłowionym bólem i tęsknotą w sercu, do zobaczenia Wando.
Iza
O wiele za wcześnie odeszła od nas nasza Koleżanka
ś + p
Wanda Horst - Sikorska
Leszku,
łączymy się z Tobą w bólu
Koleżanki i Koledzy z I LO, rocznik 74, klasa A
„Jak trudno jest żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być
z nami”
Wiadomość o tragicznej śmierci naszej Przyjaciółki
ś + p
Wandy Horst-Sikorskiej
wypełniła nasze serca żalem i poczuciem ogromnej straty.
Trudno jest nam pogodzić się z myślą, że nie ma Jej wśród nas.
Rodzinie i wszystkim Bliskim
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Hanka Tomiak, Ania i Marek Hoffman, Ania i Krzysztof Dombek, Marek Rybczyński z Kamillą Fechner
z Rodzinami
Wiadomość o niespodziewanej śmierci
ś + p
Wandy Horst-Sikorskiej
przejęła nas wielkim smutkiem.
Pragniemy wyrazić uczucia głębokiego żalu,
dzieląc rozpacz i ból
z Jej Mężem Leszkiem,
Synami Wojtkiem i Marcinem
oraz Siostrami Basią i Hanią z Rodzicami
Oddana w wieloletniej przyjaźni
Rodzina Drewsów
Trudno pogodzić się z wiadomością,
że w tak tragicznych okolicznościach odeszła
Ś+P
Prof. dr hab. Wanda Horst-Sikorska
zawsze pełna życia, oddana swoim pacjentom,
ale przede wszystkim Rodzinie.
Łączymy się w bólu
z Leszkiem, Marcinem, Wojtkiem i Kamilą
oraz całą Rodziną
Ewa i Stefan z córkami
End of content
No more pages to load
Pacjentka Poprawska Aleksandra
13yrs
Magdalena Gomuła
13yrs
Pacjentka Poprawska Aleksandra
13yrs
Magdalena Gomuła
13yrs
Pacjentka Poprawska Aleksandra
13yrs
Magdalena Gomuła
13yrs
Pacjentka Poprawska Aleksandra
13yrs
Magdalena Gomuła
13yrs
Elżbieta Grygiel
13yrs
Hanka Maciej Kabacińscy
13yrs
Małgosia S.
13yrs
WK
13yrs
Monika
13yrs
mc
13yrs
Małgorzata i Ireneusz Kizer
13yrs
Pacjent AndrzejewskiZbigniew
13yrs
Monika Waszyńska
13yrs
Ela i Michał W.
13yrs
pajentka z Damaslawka
13yrs
Ewa Radoszewska
13yrs
Magdalena Podgórska
13yrs
Małgorzata i Edward Nowakowie
13yrs
ELA i JUREK z CHODZIEŻY
13yrs
pacjentka Krystyna Sobczak
13yrs