Maria Bartyka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.06.2011
Express Ilustrowany
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.06.2011
Express Ilustrowany
W dniu 9 czerwca 2011 r. zmarła
Maria Bartyka
życzliwa i wrażliwa, pełna dobra, którym dzieliła się
ze wszystkimi. Wieloletnia Prezes Polskiego Stowarzyszenia
Diabetyków w Łodzi.
Szczere wyrazy współczucia
Rodzinie
składają członkowie oraz Zarząd Miejski PSD
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia